Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sporting je napisao(la):
Trebao si jos jednu slibu finalnog rada... kad je sve zavrseno i namontirano.

ma nije jos gotovo zmigavci se suse na balkonu pa kad se osuse, tacnije sutra, cu ih postaviti. pa onda ide slika kako to sve izgleda gotovo. odlucio sam da male bocne zmigavce ne farbam i najvjerojatnije obrve necu vracati nazad (a mozda ih i vratim a o tome moram jos razmisliti).
 
Član
djulba je napisao(la):
emire sve je to extra,ali moraš kakve felle staviti i auspuh odraditi...

fele su te koje imam boljih nema za lijeka a da su 14x6J i 4x98. za auspuh cemo jos vidjeti jer sam se sad zasad istrošio tako da se jos nista ne zna
 
Član
Stvarno drug, shvatam ja da je to tvoja zelja i izbor, al sto ne bi stavio neke 15"? Drug je vozao cak i 16" na Puntu GT pa nije bilo problema, jos NOVITEC-ov ovjes ima , dodiruje zemlju s njim, pa se opet vozilo ( a pod vozanje ne mislim voznju 30 km/h, ipak je GT u pitanju :D ). Nadjes 195/45 gume ako mislis da ce ti zakacat nazad, i eventualno ubacis one gume u opruge da se ne sabijaju do kraja ako neces da diras amortizere svoje (meni ferceralo savrseno sa 16" nazad da ne zakacaju rub).
 
Član
evo ja poranio i stavio zmigavce na auto
i tu je par slika

bez zmigavaca
14mgfoh.jpg


sa zmigavcima
wv8fmr.jpg

iynaxv.jpg

wbsxn5.jpg


kratka
257nk07.jpg


duga
atmauu.jpg
 
N

nenad

Svaka cast, dobro je ispalo. Jesi li vozio sinoc, jel velika razlika izmedju GT-ovih i starih??
 
Član
nenad je napisao(la):
Svaka cast, dobro je ispalo. Jesi li vozio sinoc, jel velika razlika izmedju GT-ovih i starih??

nisam imao zmigavaca na autu pa nisam ni probao. probat cu veceras pa uslikam (aparat je truba pa ne znam kakve ce slike biti) i postavim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top