Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Emire koliko si platio ove podizace za haubu i gdje,mislim jeli kod nas ili naruceno iz vana?!! Hvala
 
Član
RedLine je napisao(la):
Emire koliko si platio ove podizace za haubu i gdje,mislim jeli kod nas ili naruceno iz vana?!! Hvala

dado ti je odgovorio. kupljeni su u FK cijena 40KM par. za fiat nema vec moras prepravljati sto sam i ja odradio sebi. Kod mene je od astra-e G i pasu na punta
 
Član
evo mali update.

trazio sam je dugo i evo dosla je. na otpadu za polovnu trazili 80KM reko ne dam da je zlatna i kupim novu za 90, jer novo je novo. karambolka je pripremljena za farbanje pa aBd kad bude love ide na farbanje u boju auta.

13z77uq.jpg

vnl5r7.jpg
 
Član
Sto nisi pito mene da ti skratim muke i kazem A.O. Italija Kiseljak...
Karambol je zvjer samo Emire nebi je farbo u boju auta, ja bi i zadnju u crnu boju, prosiri auto nenormalno... POZZZZ...
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Yugo_Faca je napisao(la):
johntra je napisao(la):
paket opreme...

Sta podrazumjeva taj paket????? :icon_confused:

To je zadnje serija punta mk1 radjena od 1998-1999. ima 1.2 free wheeling motor od 60KS, 2x AirBag, elektricni podizaci naprijed, centralna brava, daljinsko zakljucavanje, servo, tamna stakla, profilisana sjedista, branike u crnoj boji, i jos neke djidje


haha ovo je najjace od opreme branike u crnoj boji
 
Član
arminnn je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Yugo_Faca je napisao(la):
johntra je napisao(la):
paket opreme...

Sta podrazumjeva taj paket????? :icon_confused:

To je zadnje serija punta mk1 radjena od 1998-1999. ima 1.2 free wheeling motor od 60KS, 2x AirBag, elektricni podizaci naprijed, centralna brava, daljinsko zakljucavanje, servo, tamna stakla, profilisana sjedista, branike u crnoj boji, i jos neke djidje


haha ovo je najjace od opreme branike u crnoj boji

sta je smijesno zivotati?
paket opreme cult, solo i team (punto_s, punto_sx, punto_selecta, punto_6_speed) imaju crne branike sa malim usisnikom i bez maglenki a dok su kod svih ostalih modela u boji karoserije. punto s ima branike u boji auta sa crnom trakom preko sredine i malim usisnikom za zrak, dizelski model ima crne branike bez lajsne sa velikim usisnikom sa i bez maglenki u zavisnosti od godista, GT model ima karambolke u boji karoserije sa istaknutom odbojnom lajsnom otvorima za maglenke i spreice za farove, ELX model ima sve kao GT samo sto nema sprice za farove.

ova karambolka sto sam upravo kupio je od modela ELX sa istaknutom odbojnom lajsnom, velikim usisnikom za zrak i otvorima za maglenke.
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Yugo_Faca je napisao(la):
johntra je napisao(la):
paket opreme...

Sta podrazumjeva taj paket????? :icon_confused:

To je zadnje serija punta mk1 radjena od 1998-1999. ima 1.2 free wheeling motor od 60KS, 2x AirBag, elektricni podizaci naprijed, centralna brava, daljinsko zakljucavanje, servo, tamna stakla, profilisana sjedista, branike u crnoj boji, i jos neke djidje


haha ovo je najjace od opreme branike u crnoj boji

sta je smijesno zivotati?
paket opreme cult, solo i team (punto_s, punto_sx, punto_selecta, punto_6_speed) imaju crne branike sa malim usisnikom i bez maglenki a dok su kod svih ostalih modela u boji karoserije. punto s ima branike u boji auta sa crnom trakom preko sredine i malim usisnikom za zrak, dizelski model ima crne branike bez lajsne sa velikim usisnikom sa i bez maglenki u zavisnosti od godista, GT model ima karambolke u boji karoserije sa istaknutom odbojnom lajsnom otvorima za maglenke i spreice za farove, ELX model ima sve kao GT samo sto nema sprice za farove.

ova karambolka sto sam upravo kupio je od modela ELX sa istaknutom odbojnom lajsnom, velikim usisnikom za zrak i otvorima za maglenke.

ti roman sastavio :)
znam da sva auta kojima nisu karambolke u boji imaju malo malo ili nemaju nikako dodatne opreme. moj starije je narucio novo auto i fino pise plastike u boji pa u zagradi nabrojava.... a da je uzeo baznu opremu crne bi karambolke bile o tom ti pricam.

ako budes farbo ovu novu karambolku ostavi onu lajsnicu u crno ljepse je...mislim to je samo moje misljenje
 
Član
0g1 je napisao(la):
fin jest , ali jali istina dasu im slabi motori, dase kvare i slicno ?

jarane imao sam punta 8mj. auto bombon cak bolje ide od rovera 1,4 ja se nekoliko puta trkao s momkom..1.1motor odlican hem nema kvarova a i kad se desi nije skupo..auto za grada dusu dalo moze ono i na vece relacije samo treba paziti s voznjom..kupio sam brava jer sam imao pare i jer volim fiate ada nisma imao kesh nikad puntaca nebi zamijenio..pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top