Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
147KM, pa nije te puno doslo... al´ da si u servisu uzimao onda bi to bila druga prica.:icon_biggrin:

vratit ce se jedan zupcasti i jedan mikroremen pa ce cifra biti za nijansu manja. ma razlika izmedju ACF dijelova za fiat-a i ove firme gdje sam ja kupovao nije velika a identicni dijelovi kao ovi pa sto bi placao vise kad mogu jeftinije proci.

normala., slazem se...
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
KoKUz je napisao(la):
emire kad ćemo farbat shtopke ;) (radim i danas  ko' crnac)


zovi kad budes mislio farbati. ja mogu svaki dan prije podne a subota cijeli dan. pa kad ti bude odgovaralo zovi.

pozz

isti sam - non stop drugu smjenu pucam a i zhena treba da rodi al' abd trebo bi ovu subotu - valjda će zhena rodit do tad :D inshaAllah
 
Član
Fin Punto! :)










emirEX_sa je napisao(la):
zupcasti remen i mikroremen serva imaju dvije vrste pa sam morao uzeti oba da se ne vracam sa uzorkom pa kad sve posavim vratim to sto mi ne odgovara.

evo i racun za one koji kazu da je fiat (gradski modeli) skup za odrzavanje

f_S6301878800m_2b13e86.jpg
Nije ti to skupo uopste!
Otac mi ima Fiat Mareu1.9jtd i dijelovi su jako skuplji !!

Mene je malo skuplje izaslo za citroena, evo sta sam danas kupio:
z.remen: 35
v.pumpa: 69
dihtung glave: 35
dihtung dekla: 13
spaner: 65
-------------
ukupno 217km

Pa nije ni ovo skupo, s obzirom da se radi o Francuzu zalutalom u Bosni :p
 
Početnik
uzmi hgt-a pa ces vidit priche ... i ja sam tipa imo pa kad odem u auto dijelove trljaju ruke ... vodena pumpa 100 maraka set disk plocica 140 ... diskovi 250 itd itd ... a za tipa 1.4 3 puta manje ... i jos od stojadina pashu djelovi
 
Član
ma HGT ne volim zbog nekih boljki, ali u ispravnom stanju to je fin autic. mada ja iskreno volim Punto mk1 GT Turbo i prije bi njega nego dva HGT-a
 
Član
Super su farovi Emire, nego jesi dobio i zmigavce uz far takodjer od GT-a, ili ces iskoristiti svoje bivse? Kod GT-a su i zmigavci crni ako se nevaram pa da ne bude onda kontrast bijelo-crno.
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
uzmi hgt-a pa ces vidit priche ... i ja sam tipa imo pa kad odem u auto dijelove trljaju ruke ... vodena pumpa 100 maraka set disk plocica 140 ... diskovi 250 itd itd ... a za tipa 1.4 3 puta manje ... i jos od stojadina pashu djelovi

Pašu i za tog pojedini dijelovi samo treba znat:p
 
Član
Sporting je napisao(la):
Super su farovi Emire, nego jesi dobio i zmigavce uz far takodjer od GT-a, ili ces iskoristiti svoje bivse? Kod GT-a su i zmigavci crni ako se nevaram pa da ne bude onda kontrast bijelo-crno.

svoje farbam u crno tako da bi trebalo da izgleda ovako

f_fLL5054Largm_4d3ce87.jpg


indicators_01.jpg
 
Član
evo danas sam se malo peglao oko farova i zmigavaca. sto se tice farova zadovoljan sam ali zmigavci su mi zadavali prave muke. te tesko bilo otvoriti jedan od zmigavaca, te los silikon te na kraju otisao kuci bez zmigavaca na autu i kupim drugi silikon i ostavim zmige da se suse na balkonu do sutra pa sutra lagano ih idem postaviti.

evo i koja slika od danas.

10fvq4m.jpg

5mwg7k.jpg

kapz78.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top