Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dadao_style je napisao(la):
orginal zakon jesu ovo slučajno felge od gajs gt sa crnog punta što bude na stylingu

dogovarali smo se da ja uzmem od njega i obecao zvati i nikad da nazove. uzmem od lika iz sarajeva dam one svoje i doplatim za ove.
ja sam zadovoljan i aBd u proljece ide montaza (gume nisam jos stavio na felge) i postavljanje na auto
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
dogovarali smo se da ja uzmem od njega i obecao zvati i nikad da nazove. uzmem od lika iz sarajeva dam one svoje i doplatim za ove.
ja sam zadovoljan i aBd u proljece ide montaza (gume nisam jos stavio na felge) i postavljanje na auto

koji profil guma ces stavit?
 
Član
.nOKe je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
dogovarali smo se da ja uzmem od njega i obecao zvati i nikad da nazove. uzmem od lika iz sarajeva dam one svoje i doplatim za ove.
ja sam zadovoljan i aBd u proljece ide montaza (gume nisam jos stavio na felge) i postavljanje na auto

koji profil guma ces stavit?

sad ce svi galamiti za profil. imam nove gume tako da i profil nije nesto ali boze moj. kad ove potrosim onda cu razmisljati o nizem profilu.
sto se tice guma u pitanju je Michelin Energy Saver 185/65R14
 
Član
Dobre su ove felgice, probaj s nekime zamijenit te gume za nizi profil,a ako su bas dobro ocuvane ostavi ih sebi!
 
Član
adi187 je napisao(la):
Dobre su ove felgice, probaj s nekime zamijenit te gume za nizi profil,a ako su bas dobro ocuvane ostavi ih sebi!

evo u kojem su stanju

f_S6301851m_b5188d7.jpg


poslije prve montaze prosao sam nekih 600km sa njima i skinute su pred zimu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top