Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobro im stoje ove felge,et'opet ganjaj i ove pragove valjda se nadje netko ponovo da prodaje, bas kulturno izgledaju ovako fabricki!

Joj trebo si smanjit ovu sliku guma nikad ucitat :lol: dobre su gume ;)!
 
Član
ovako:

nije neki update na izgledu vise je mehanika u pitanju. danas sam zamijenio:

** prednju desnu lafetu sa kuglom
** selen blok lijeve lafete
** nosac motora zadnji.

sad mi auto kruto naprijed za nepovjerovat. prije ovog svega sam zamijenio krajnice na obje strane.
sto se tice mehanike sljedece sto treba raditi su zadnji plinski amortizeri i to bi bilo to (nadam se).

PS

kupljena zadnja karambolka sa odbojnom lajsnom i pripremom za lakiranje. e sad zbog ovih troskova lakiranje karambolki ce morati pricekati (nadam se ne dugo) al' sta se moze.

Idemo dalje
 
Samo naprijed i sa srecom naravno...Sad ce proljece ako Bog da :123: ...I ja sam se u cudo vidio kako se moj auto osjetno bolje ponasa kako su zamjenjeni nosaci motora i mjenjaca...
 
Član
A neka se radi,a bolje sto si mehaniku sad sredio, da se mozes sigurno vozit a bit ce i karambolke valjda sto prije!
Sretno u nastavku!
 
Član
danas zamjenjeni amortizeri zadnji i postavljeni bilstein plinski.
ja zadovoljan. danas mi je stigao i jedan prag (lijevi) i znaci trazim drugi (desni) ili ako naletim na oba pa da uparim i boju i sve.

Hvala Novici za prag

idemo dalje
 
Član
uzeo u nuic-u ljubuski. veleprodajna cijena 67,70KM po komadu. kolega mi sredio preko racuna jer u sarajevu imaju samo veleprodaju.

hvala kolega (prepoznat ce se on)
 
Član
"cepovi" za felge gotovi

nisam bas 100% zadovoljan stampom al haj posluzit ce svrsi

f_3m_a062f37.jpg

f_31m_ef97826.jpg
 
Član
ma radio u jednoj stampariji.
odneses pripremu i naprave ti sta hoces.

iskreno malo sam nezadovoljan stampom logo-a ali nema veze svakako ce se mozda u toku godine mjenjati pa ce biti nesto drugo. vidjet cemo
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ma radio u jednoj stampariji.
odneses pripremu i naprave ti sta hoces.

iskreno malo sam nezadovoljan stampom logo-a ali nema veze svakako ce se mozda u toku godine mjenjati pa ce biti nesto drugo. vidjet cemo

aha
ma mozda su malo blijedno ispali... al dobro ce biti ako se ne budu brzo isprali ako mogu tako da se izrazim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top