Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
qo65hs.jpg

4t0f0x.jpg

riw5tc.jpg

mbptkw.jpg

2h6r639.jpg

711rwk.jpg
 
Član
fin puntac.... :cool: a slike su extra, takodje.... nisam pratio temu.... ali vidim da se neko brine o njemu.... postenski...
 
Član
Karambolke(osim lajsni i doljne ralice ako je ima) u boju auta, felge sa falcom i kucanje, no i ne sumnjam da ga neces zavrsiti do kraja... Svaka cast, vidi se da volis i odrzavas svoj auto;);)
 
Član
jel ovo legao xenon??? il su neke sijalice?? de molim te napisi koje su da i ja sebi uzmem jer jebeno svijetle;)
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
elmir je napisao(la):
jel ovo legao xenon??? il su neke sijalice?? de molim te napisi koje su da i ja sebi uzmem jer jebeno svijetle;)

sijalice su hella H1 55w i kratka i duga

hmm kako ovako baca na plavo isto xenon;) u mene su te hella idu ono posebno dugo i kratko ali zute ko qrac, imao one nightbreker il kako se vec zovu pregorile mi obe u roku 3mjeseca;) da mi je naci kakve dobre da bas ovako svijetle na "plavo" kao xenon..
 
Član
elmir je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
elmir je napisao(la):
jel ovo legao xenon??? il su neke sijalice?? de molim te napisi koje su da i ja sebi uzmem jer jebeno svijetle;)

sijalice su hella H1 55w i kratka i duga

hmm kako ovako baca na plavo isto xenon;) u mene su te hella idu ono posebno dugo i kratko ali zute ko qrac, imao one nightbreker il kako se vec zovu pregorile mi obe u roku 3mjeseca;) da mi je naci kakve dobre da bas ovako svijetle na "plavo" kao xenon..

dok se ti namjenja sijalica mogo si xenone uzet :p
 
Evo drug ja sve procito od pocetka....ma fiat je vrh,samo jos te karambolke i retrovizore u boju auta i bio bi zmaj....samo naprijed....:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top