Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
polako samo druze, vjerujem da si ljut,izrevoltiran i svasta nesto, nisam sve citao, probaj ga opet kontaktirat sutra prije MuPa i ostalih ne MUPoviskih radnji, ako ne uspije onda sta mu Bog da ha ja
 
Član
zelim ti da to sve brzo rješiš,nema goreg osjecaja za mene od onog kad svatis da te je neko namagarčio,puno sam stvari prodao i kupio na piku nisam imao neka losa iskustva al samo sam lično kontaktirao sa ljudima odnosno oči u oči,samo se čuvaj da opet ti tu ne najebes jos gore....
 
Član
Ja ti , mogu pokusat stupit sa njim u kontakt nezz gdje zivi i sta al je dolazio na moje okupljanje , pa cu ga zamoliti fino da to rijesite ;)
 
Član
Ma brate treba to prvo provjeriti dali je to taj lk 100% a ako jest otici dole sa ekipom i sve ih razbucati, vjeruj nema druge. Sretno
 
Član
Ma brate treba to prvo provjeriti dali je to taj lk 100% a ako jest otici dole sa ekipom i sve ih razbucati, vjeruj nema druge. Sretno
 
Član
i još nešto , taj Amir nema na kalibri crvene felge prodao je jaranu a jaran mu vozi crnu svu mat kalibru , a on vozi istu samo sto je mat hauba i krov..da nećete pogresnog nalemat ;)
 
N

nenad

Maestral provjeri slike sa okupljanja, mozda ima negdje na slici, vidite broj tablice i to je to.
 
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2959235379924&set=pb.1232711518.-2207520000.1352753439&type=3&theater
 
Član
Maestral je napisao(la):
i još nešto , taj Amir nema na kalibri crvene felge prodao je jaranu a jaran mu vozi crnu svu mat kalibru , a on vozi istu samo sto je mat hauba i krov..da nećete pogresnog nalemat ;)

Ok hvala ti na ovoj informaciji oko auta,a ako mozes stupit u kontakt s njime odma,onda mu poruci da ukoliko ne nazove me veceras sutra mu ne gine prijava u MUP-u ;)

nenad je napisao(la):
Maestral provjeri slike sa okupljanja, mozda ima negdje na slici, vidite broj tablice i to je to.

Imam Nenade i tablice bas sa ove slike sto je kolega sad postavio ;)
 
Član
69190_450620818322226_1858717799_n.jpg

247823_450620221655619_2077367949_n.jpg

nema tablica :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top