Prevara Pik.ba

Prevara Pik.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jbg ja sam vidio 180 transakcija,al sad sta mogu,al evo ima tu kolega koji mi izlaze u susret hvala vam,pa cu vidjet sta mogu oko ovog rijesit

kavaz je napisao(la):
Polako ljudi saznace se sve za dan dva.
Evo ovaj kiki31 je s njim nekih transakcija puno zavrsio, a s kiki31 je zatvorash imao neka transakcije. Pa mozda taj kiki zna vise informacija, posalji pp zatvorashu da ga kontaktira ;)

Poslao hvala ti
 
Nisi ti ni trebao otvarati temu ni dizati hajku dok ne rijesis problem, trebao si se obratiti par momaka iz tuzle i gotovo.... Zapamti koje je artikle prodavao, vrlo moguce je da nece ni koristiti taj profil, da ce mozda robu prodavati sa vise razlicitih ako se cuje da se sprema lov na njega :lol::lol:

Batina je iz raja izasla :lol::lol:
 
Član
namikbh je napisao(la):
Evo jos jedan ali bas ono javno, i moj komsija

CyBeRmAn zvani Amir Čamavdić:icon_mad::icon_mad:
http://www.pik.ba/artikal/3311825/pioneer-avic-x1-autodvd-sonyericsson-xperia-arc-s-radeon-hd6950-samsung-galaxy-s2-pioneer-deh-9400mp-woofer-12-pioneer/

Svaka ti cast na ovome :O ja ovo nisam uspio naci respect imas od mene pice prvi put kad se sretnemo
 
4 ili 5 profila je tu uvezano svi oni skriveni su on u biti, ovo se vec ima za tuzbe i to dobre prijava policiji oni ce pik kontaktirati dat ce se listing cijeli ko je sta je i odakle ;)
 
Član
Evo jos jedna mogucnost da je on : http://renault-klub.ba/forum/viewtopic.php?f=3&t=4715&view=next
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
4 ili 5 profila je tu uvezano svi oni skriveni su on u biti, ovo se vec ima za tuzbe i to dobre prijava policiji oni ce pik kontaktirati dat ce se listing cijeli ko je sta je i odakle ;)

ee da ,kad smo vez kod ovog skriveni, udjem na svoj profil, kad gledam transakcije, zasto pise skriven na nekom od profila,a s tim profilom sam imao transakciju , odjednom sad na par njih pise samo skriven :icon_rolleyes:
 
Član
Nexus je napisao(la):
moze pik po ip adresi ga pronaci

To su i meni rekli,al prvo moram dici prijavu i onda ce im MUP zatrazit sve podatke i onda ce ga trazit,tako mi je objasnjeno od strane administratora pik.ba
 
Dzeniii je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
4 ili 5 profila je tu uvezano svi oni skriveni su on u biti, ovo se vec ima za tuzbe i to dobre prijava policiji oni ce pik kontaktirati dat ce se listing cijeli ko je sta je i odakle ;)

ee da ,kad smo vez kod ovog skriveni, udjem na svoj profil, kad gledam transakcije, zasto pise skriven na nekom od profila,a s tim profilom sam imao transakciju , odjednom sad na par njih pise samo skriven :icon_rolleyes:


kupac ili prodavac je sakrio svoj artikal i odma si ti skriven da se nezna od koga je
 
Član
Nexus je napisao(la):
moze pik po ip adresi ga pronaci

glupi su oni za toga ;)
prave neke blogove i sve sto ne treba,objavljuju neke zajebancije umjesto da se potrude oko ovih sto drugim ljudima stvaraju probleme

ponekad imam osjecaj da se iza www.pik.ba krije neki balavac koji je iz zajebancije napravio stranicu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top