Pretučeni pljačkaš se upišao od batina u centru Sarajeva

Pretučeni pljačkaš se upišao od batina u centru Sarajeva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma daj eror tako si kontrirao svima i odobravao titlovanje srpskih ( jugoslovenskih) filmova u Hrvatskoj.. Po tebi bi bilo bolje da su pustili da otme torbicu i otrči, još su mu trebali dati cenera? Da svaki lopov ovako nastrada smanjila bi se stopa kriminaliteta debelo...
 
Član
malo klipova u sklopu ove teme :cool:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oQeMXqkzUWA[/video]

a ovaj video je prica za sebe :cool:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ng0QNvHOh-g[/video]
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Citam komentare i ne moze covjek da vjeruje koliko vas podrzava ovog lika sto je ga namlatio. U civilizovanim zemljama se stvari ne rijesavaju na ovakav nacin, ocito su samo u bosni "Batine" bog obrazovanja i rijesavanja problema. A tip se nije upisao od batina, ocito van svjesti, pa je ta pojava sasvim normalna.
Od policije i sudstva nema fajde,svu bagru privedu 24 sata i onda puste,tuzitelji i suci su sve redom korumpirani prasci,na slobodi su osudjeni teski kriminalci itd itd.Sto se mene tice batina je iz raja izasla za svu bagru a za onu najtezu,uboice,siledzije,pedofile.... itd itd nakon sudjenja metak,tj kuglu u vuglu po kratkom postupku ,bager i jama.Tako bi ja da se mene pita rijesavao sav olos,za ove sto kradu torbice jos je i lako .
 
http://www.infobrcko.com/v3/index.php?option=com_content&view=article&id=4192:zbog-razbojnitva-u-bou--policija-liila-slobode-dva-lica&catid=1:vijesti-iz-brkog&Itemid=20

Evo cist primjer zasto sa lopovlukom treba ostro, jer danas/sutra mogu i tebi ili nekom tvom doci i isto napraviti!:icon_mad:
 
Član
Bio tu kad ga je frajer udaro:cool:
Vidim pada nakon par udaraca pa sam se suzdrzao od pomoci.

Ali,
sad kad skontam zao mi je sto jos batina nije dobio, iskoristio danas onu guzvu u gradu povodom sjecanja na ubijene Sarajlije u ratu... i jos se na pocetku satro buni i opire.
Fuj.
 
Legend
vw_damir je napisao(la):
Bio tu kad ga je frajer udaro:cool:
Vidim pada nakon par udaraca pa sam se suzdrzao od pomoci.

Ali,
sad kad skontam zao mi je sto jos batina nije dobio, iskoristio danas onu guzvu u gradu povodom sjecanja na ubijene Sarajlije u ratu... i jos se na pocetku satro buni i opire.
Fuj.

Ja ne znam sta si ti gledao, stvarno :icon_question::icon_question::icon_question:

Ja sam vidjeo da ga je ta zena opalila torbom u glavu,
al je onda on (na njegovu nesrecu) "odskocio" jedno 45 puta od plocnik,
a taj lik je prisao samo da vidi jel momak dobro...

a ima dosta svjedoka koji ce to isto da potvrde... :lol:

nemojte svasta pisati... sram Vas bilo... :lol:
 
Član
e pa onda gospođi šestoaprilska nagrada :cool:
ps ne bi joj bio u srodstvu nema tih para :lol:
 
Član
Ovo je tek pocetak sta ce svega biti u rarednih 2 godine, evo poslusajte ovu budalu :lol: Ovo sve polako pocinje jer je narod poceo da puca po savovima vise, jer mu je dosta svega da kriminalci imaju pare i hotele od kuca i 10 auta i mogu traditi i oni i njihovi sta hoce a posten narod da prosi po gradu i ispasta i placa za "gospodu" :icon_mad: tek ce ovog da bude, pocet ce oni mlatiti i politicare a ne samo ove sitne lopove, sacekajte dok iduce godine, 2013 godine, pocnemo otplacivati ove sve ogromne kredite koje je druzava tacnije politicari dizali uz odgodu placanja i uzivali troseci ih i isplacivajuci sebi plate od 5-7000km i sve ostale troskove, a niusta nije ulozila marke, a u sta su sve trebali uloziti do sada bi imali samo takvu privredu. A nisu ni slutili da ce doci ovako teska vremena a tek ih sada tacnije iduce godine moraju poceti otplacivati, a od cega misle da mi je znati? Pa vec smo propali a tek iduce godine ce biti otkaza, neimastine i bankrot drzave ce da dodje veoma brzo :icon_mad: pa ce narod posteni poceti malo politicare da mlati a ne samo klosare ove jer je i narodu vise doslo do gla sve :icon_confused: bice ovog jos i goreg od ovog, ovo je pocetak istresanja bijesa koji se kupi zbog ove situacije u zemlji :icon_confused:
 
Član
Liga je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Bio tu kad ga je frajer udaro:cool:
Vidim pada nakon par udaraca pa sam se suzdrzao od pomoci.

Ali,
sad kad skontam zao mi je sto jos batina nije dobio, iskoristio danas onu guzvu u gradu povodom sjecanja na ubijene Sarajlije u ratu... i jos se na pocetku satro buni i opire.
Fuj.

Ja ne znam sta si ti gledao, stvarno :icon_question::icon_question::icon_question:

Ja sam vidjeo da ga je ta zena opalila torbom u glavu,
al je onda on (na njegovu nesrecu) "odskocio" jedno 45 puta od plocnik,
a taj lik je prisao samo da vidi jel momak dobro...

a ima dosta svjedoka koji ce to isto da potvrde... :lol:

nemojte svasta pisati... sram Vas bilo... :lol:


:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top