Pretučeni pljačkaš se upišao od batina u centru Sarajeva

Pretučeni pljačkaš se upišao od batina u centru Sarajeva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

opasna neka žena izgleda, i bilo je onda svačega u torbi kad je 45 puta udario u pločnik glavom:D
 
Zbog ljudi sto sam gledaju i ne haju je i Denis ubijen , da je neko reagovao dijete bi bilo zivo zato eror tvoj post ne podrzavam , u tramvaju su gledali svi svoja posla a balavurdija je izbola dijete
 
Član
Trebali su ga namrtvo pretući i izložiti negdje, na nauk svima koji pomišljaju da kradu...
 
Član
Ma nije bolan, vidio si šta Liga piše, žena ga opalila torbom:D
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ko god da ga je istukao ... svaka mu cast


A denisa malog ne treba nikad zaboraviiti ... ma ja bi citav tramvaj okrivio za sudjelovanje jer nisu pomogli momku ..
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Zbog ljudi sto sam gledaju i ne haju je i Denis ubijen , da je neko reagovao dijete bi bilo zivo zato eror tvoj post ne podrzavam , u tramvaju su gledali svi svoja posla a balavurdija je izbola dijete
Moj sistem prava bi bio ovaki,te sto su ga ubili bi objesio i to u centru grada jedno 2 dana da vise da i ostali olos sa slicnim mozgom vidi pa nebi stradalo vise nicije dijete :icon_biggrin: .Bolje je da stradaju dva beskorisna isprdka bez buducnosti koja samo bezveze trose kisik nego necije dijete ponovno nekad sutra .Moje,vase ..... na koje ste ulozili svoj zivot.
 
Član
Potpuno ispravan odgovor sam dao, i vidim da se nitko ne slaze sa mnom. Al ok. Nasilje ne opravdavam ni u kom smislu, ja ne kazem da ga ne treba kazniti, al ne treba ga ni prebiti da lik pada u nesvjest, i pisa se po ulici. Ako ste tako opasni "vecina" zasto onda ne trazite ove sto vam hapaju cd-ove, aute, felge, gume i ostalo i ne rijesavate stvari batinama? Odete na Policiju dajete izjave, u nadi da ce pronaci navedeno. I na kraju dodete tu na forum, stavaljte teme ukradeno, ovo ono... Pa cek malo onda, vama policija ne treba, vi rijesavate sve batinama, onda budite i vlastiti inspektori, i trazite lopove sami, i prebijajte ih, pa budete vidjeli u kom pravcu ce to otici. Tko god malo bolje razmisli shvatit ce da je moj prethodni post, kao i ovaj, u pravom smjeru otisao. Stavite se u poziciju ovog tipa sto je "napao" ovog lopova, da recimo nakon 1-2 god, ovaj planira da mu se osveti, jer ipak ovo nije mala stvar citava drzava kruzi o tome, sa njegovim slikama, jel mislite da ce ovom lopovu biti svejedno sto mu je ovaj to napravio? Vjerujte nece! Zato zasto se praviti Indijanac, glumiti Kaouboja, Serifa, ili Renđera, kada imaju ljudi koju su placeni za to, te imaju potpune ovlasti za svoj posao. Evo neki dan je stigao rođak iz CH, i otisao u Mostar sa Passatom, kojeg su maznuli u srijedu navecer, i sta je on sad trebao uzeti pusku i otici traziti te lopove i glumiti nesto? Ma ne... Novac ce se zaraditi, auto otplatiti, al izgubljeni bubreg, polomljeno rebro, razbijena vilica, ili smrt bogami nece...
 
a da ti je rodjak zateko momke dok mu kradu auto? kako bi onda reagovao? i sta ti predlazes, sta je ovaj momak trebao uraditi, pustiti ih da opljackaju zenu, i usput je slucajno udare koji put?! i samo to mirno promatrati sa strane, bas kao sto su oni u tramvaju kada je momak pogino..
 
jedina stvar koja mi se svidja u SAD-u :icon_twisted:

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/bY5ioBvrYIg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top