Pretučeni pljačkaš se upišao od batina u centru Sarajeva

Pretučeni pljačkaš se upišao od batina u centru Sarajeva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tacno bih lika castio cevapima ;)
A da je njega strah od osvete od nekog klosara koji je dobio zasluzeno,vjerovatno bi sad erroru pravio drustvo u ovom postu... :spam:
 
Član
ERROR : drugo je kad ti ukradu vec a nisi tu ... a drugo je kad vidis da ti kradu nesto ili neko je u nevolji ...





Samo cu reci da su kod nas LOPOVI , BESKUCNICI, DROGERASI - previse zasticeni ... a ja ko obican gradjanin ko me jebe ...

Ovo sto je tvrdoglavi postavio ... posteno i ovak bi trebalo rijesavati stvari ...
 
Iskreno Eror zbog takvih kao ti djeparosi su bez ogrebotine , playeri se kradu hladno pred ljudima , i ljudi se bodu i pucaju u pristustvu gradjana . Samo razmisli da izadjes ispred kuce nedaj boze i vidis kako ti lik skida recimo branik sa auta , ti bi jel stao s strane gledao i nazvao policiju cekao da dodju? Brate ja bi ga zaklo sa papirom formata a4 i onda mu istim savivsi ga u slamku popio oko . Isto tako da ti nedo Bog nekog od roditelja napadne pokusa oteti ili silovati ti bi stajao i gledao dok ne bi dosla policija? Ni ja ne opravdavam nepotrebno nasilje al ovo je jasno bilo potrebno ne nasilje nego batine da poslije pisanja jaja mu na usta izadju
 
Član
Joj opet nas navlačiš na raspravu :lol:

Vidim razmišljaš kao da živiš u CH, ali ipak si u BiH, možeš se probuditi !!

Druga je stvar kada zatekneš da ti nešto fali i slično, šanse da nađeš onoga ko ti je to uradio u Sarajevu su 1%. Zato kad ga uhvatiš na djelu sigurno ga nećeš zamoliti da uljudno ode. Na koji način ga i misliš uopšte zadržati dok dođe policija? Ili si dovoljno lud da ubiješ Boga u njemu ili bar to pokušaš, ili si čkapi i pustićeš ga da ode. Eto i da ga uhvati policija, napraviće zapisnik, možda prenoći, i eto ti njega opet sutra kod tebe !

Kad se dobro oleši kao npr. ovaj lik, sljedeći put će dooooobro razmisliti prije nego krene šta uraditi...
 
Član
Samo ovim klosarima batina i batina i nista drugo, lomiti kosti :cool: ima klosar kod moje cure u zgradi i stalno joj krade nesto a policija mu ne moze nista ko fol jer nemaju dokaza i nista novo ni ocekivati od nase policije, ukrao nove alpinke 280km, pa onda 2 kimona sa strika koja kostaju 200km, pa trernerke od reprezentacije isto tako sa strika 100km, patike, papuce, cigare i upaljac pa fuj i ostalo i stas tome nego udri brale batine i samo batine :cool: nek zavrne rukave taj klosar pa nek ide kopatiu kanal pa nek vidi kako je danas kopati kanal citav dan za 15km :D
Da i zaboravio reci da je ovak kreten privodjen XXXXXXXX puta i dobije prijavu kojhu naravno nikad nije i nece platiti i prenoci u buksi i sutra se vraca u stan i kao da nije nista bilo idemo jovo na novo sta danas opljackati i gdje danas "zaraditi" 50-100km!!!
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Potpuno ispravan odgovor sam dao, i vidim da se nitko ne slaze sa mnom. Al ok. Nasilje ne opravdavam ni u kom smislu, ja ne kazem da ga ne treba kazniti, al ne treba ga ni prebiti da lik pada u nesvjest, i pisa se po ulici. Ako ste tako opasni "vecina" zasto onda ne trazite ove sto vam hapaju cd-ove, aute, felge, gume i ostalo i ne rijesavate stvari batinama? Odete na Policiju dajete izjave, u nadi da ce pronaci navedeno. I na kraju dodete tu na forum, stavaljte teme ukradeno, ovo ono... Pa cek malo onda, vama policija ne treba, vi rijesavate sve batinama, onda budite i vlastiti inspektori, i trazite lopove sami, i prebijajte ih, pa budete vidjeli u kom pravcu ce to otici. Tko god malo bolje razmisli shvatit ce da je moj prethodni post, kao i ovaj, u pravom smjeru otisao. Stavite se u poziciju ovog tipa sto je "napao" ovog lopova, da recimo nakon 1-2 god, ovaj planira da mu se osveti, jer ipak ovo nije mala stvar citava drzava kruzi o tome, sa njegovim slikama, jel mislite da ce ovom lopovu biti svejedno sto mu je ovaj to napravio? Vjerujte nece! Zato zasto se praviti Indijanac, glumiti Kaouboja, Serifa, ili Renđera, kada imaju ljudi koju su placeni za to, te imaju potpune ovlasti za svoj posao. Evo neki dan je stigao rođak iz CH, i otisao u Mostar sa Passatom, kojeg su maznuli u srijedu navecer, i sta je on sad trebao uzeti pusku i otici traziti te lopove i glumiti nesto? Ma ne... Novac ce se zaraditi, auto otplatiti, al izgubljeni bubreg, polomljeno rebro, razbijena vilica, ili smrt bogami nece...
Gradjani uzimaju pravdu u svoje ruke zato sto zakon ne funkcionira i ne kaznjava bagru a Policiji se obraca zato sto nije u stanju pronaci lopova npr.Ako meni neko klepne felge nocas kako cu ja znati ko je to ucinio zato se obracam policiji ali ako ga uhvatim na djelu e bogami tesko njemu ili meni :icon_biggrin:Ovi zasluzuju batine ovog tipa od strana snaga reda ali obicno slijedi saslusavanje ,zadrzavanje u pritvoru kratko i nikom nista,neki pozivi na sud u rasponu od 3 godine,glupost.Cjenim tvoj pacifizam,ja nisam takav :icon_biggrin: Za jos teze prestupnike kao sto rekoh,siledzije,uboice,pedofile...... primjenjivao bih Hitlrovsko,Staljinovske metode jer mi je 3 puta vise zao macke nego njih.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top