Pretučeni pljačkaš se upišao od batina u centru Sarajeva

Pretučeni pljačkaš se upišao od batina u centru Sarajeva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kralj, svaka mu cast :) da je ovakvih slucajeva vise bilo bi nam svima bolje, *ebes policiju :), eh sad ovaj moze na*ebat..prije nekoliko godina lik je u tz na banji tako reagovao napuco ovog lpova ja mislim da je cak u nesvjest pao- nalego mu izgleda i momak dobi 2 godine uslovno... drzava velika 0 ,
 
Član
Citam komentare i ne moze covjek da vjeruje koliko vas podrzava ovog lika sto je ga namlatio. U civilizovanim zemljama se stvari ne rijesavaju na ovakav nacin, ocito su samo u bosni "Batine" bog obrazovanja i rijesavanja problema. A tip se nije upisao od batina, ocito van svjesti, pa je ta pojava sasvim normalna.
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Citam komentare i ne moze covjek da vjeruje koliko vas podrzava ovog lika sto je ga namlatio. U civilizovanim zemljama se stvari ne rijesavaju na ovakav nacin, ocito su samo u bosni "Batine" bog obrazovanja i rijesavanja problema. A tip se nije upisao od batina, ocito van svjesti, pa je ta pojava sasvim normalna.

vazda se nađe neko ko će kontra svih :icon_mad:

kad ih milicija ne smije mlatit nek ih mlati narod... kamo puste sreće da smo svi ovakvi ko ovi likovi što su isprebijali ovog jalijaša... zamislite da se u ključio neko u tramvaju kad su napali denisa mrnjavca... vjerovatno bi sada bio među živima...

ova bagra je upravo ovakva zato što ih policija uhapsi i već sljedeći dan opet su u poslu... dok se država ne sredi mi treba da ih mlatimo ha ya :cool:
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Citam komentare i ne moze covjek da vjeruje koliko vas podrzava ovog lika sto je ga namlatio. U civilizovanim zemljama se stvari ne rijesavaju na ovakav nacin, ocito su samo u bosni "Batine" bog obrazovanja i rijesavanja problema. A tip se nije upisao od batina, ocito van svjesti, pa je ta pojava sasvim normalna.

a da je npr u takvom slucaju bila u pitanju neka zenska osoba tebi draga,ono majka,zena,sestra,,i da tako primi ozlijedu neku od levata,,sigurno bi i ti drugacije razmisljao "Jojjj gdje sam bio,nebi on meni pobjegao"
 
Član
Error, daj majke ti nemoj pametovati. Da tebi neko pridje i trazi ti telefon, ti bi sigurno cekao da dodje policija pa da ih propisno zapise? Nemoj bgt vise :lol:
Ja bi prvi se potukao sa svakim koji pokusava oteti nesto, bilo od mene ili od nekoga ispred mene. Vec sam se nalazio u slicnim situacijama i nikakve se kazne ne dobijaju, vjerujte... malo pripazis nekoga na poziciji i rahat si. A ako neces pripaziti, onda dobijes koji mjesec uslovno, sto je nista. :cool:
Samo treba sibati ovakve. ;)
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Citam komentare i ne moze covjek da vjeruje koliko vas podrzava ovog lika sto je ga namlatio. U civilizovanim zemljama se stvari ne rijesavaju na ovakav nacin, ocito su samo u bosni "Batine" bog obrazovanja i rijesavanja problema. A tip se nije upisao od batina, ocito van svjesti, pa je ta pojava sasvim normalna.
Nego sta ?
Jel tebi neko nekad sta ukrao, pa si dobio to nazad od policije pa toliko vjerujes u tu civilizovanu metodu.
Vjerovao sam i ja nekad, al sad da dodjem u istu situaciju, ne bi uopste razmisljao
 
Član
Ovaj razbojnik moze ubuduce da ne krade,snimati reklame za Pampers:cool: ocito mu trebaju.

Svaka cast gospodinu koji je uletio i naucio ga malo pameti. Nebi svako to tako uradio samo,ocito je covijek i prije susret sa bandom.
 
zilla_ je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Citam komentare i ne moze covjek da vjeruje koliko vas podrzava ovog lika sto je ga namlatio. U civilizovanim zemljama se stvari ne rijesavaju na ovakav nacin, ocito su samo u bosni "Batine" bog obrazovanja i rijesavanja problema. A tip se nije upisao od batina, ocito van svjesti, pa je ta pojava sasvim normalna.

vazda se nađe neko ko će kontra svih :icon_mad:

kad ih milicija ne smije mlatit nek ih mlati narod... kamo puste sreće da smo svi ovakvi ko ovi likovi što su isprebijali ovog jalijaša... zamislite da se u ključio neko u tramvaju kad su napali denisa mrnjavca... vjerovatno bi sada bio među živima...

ova bagra je upravo ovakva zato što ih policija uhapsi i već sljedeći dan opet su u poslu... dok se država ne sredi mi treba da ih mlatimo ha ya :cool:

Zato i jeste drzava takva kakva jeste, da smo slozniji sve bi bilo bolje...

Ne bi trebalo niko da opravdava nasilje, ali u ovom slucaju jedino resenje su batine, jer policija ne radi ono sto bi trebala da radi. Necu nikom da kontriram ali zamislite da ukrade nesto vase, da otkine retrovizor, izgrebe auto ili pak da ukrade auto, pa ja prvi bi mu glavu okreno za 360 stepeni. Sve te mangupe, klosare i lopove treba odvesti u neki kamenolom, nek tamo malo isprazne tu negativnu energiju, svako bi da "zaradi" pare a da nista ne radi.:icon_mad::icon_mad:
 
BHT Ovisnik
jasta nego namlatiti,da sam uhvatio onaj dan onog lokalnog narkosa sto mi je mazno muziku polomio bi mu i ruke i noge,sreca nisam ga nasao
sta drugo uraditi kada policija nista ne cini,kad nece oni ljudi moraju uzeti stvar u svoje ruke
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Citam komentare i ne moze covjek da vjeruje koliko vas podrzava ovog lika sto je ga namlatio. U civilizovanim zemljama se stvari ne rijesavaju na ovakav nacin, ocito su samo u bosni "Batine" bog obrazovanja i rijesavanja problema. A tip se nije upisao od batina, ocito van svjesti, pa je ta pojava sasvim normalna.

Ti se onda odseli u civilizovanu zemlju i rješavaj probleme ove vrste kako se rješavaju, a ja ću podržati u svakoj prilici ovakve batine, čak bih volio i da mlatim ovakve ako mi se nekad ukaže prilika, sa zadovoljstvom ću ga prebiti.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top