Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
polako rukuj s njima ima jedna serija jako su se lose pokazali znam par momaka sa vwcc da su proklizali nakon par dotezanja ili im se glava pojela zato oprez u startu i sretno i ne zaboravi diht masu prije sastavljanja :cool:
 
hvala na savjetu,potrudicu se,desava se to pogotovo kod BBS RM posto ne idu sarafi sa maticom,direktno se zavrcu,a za diht masu sam uzeo ljepilo za vjetrobranska stakla :icon_rolleyes:
 
dadao_style je napisao(la):
polako rukuj s njima ima jedna serija jako su se lose pokazali znam par momaka sa vwcc da su proklizali nakon par dotezanja ili im se glava pojela zato oprez u startu i sretno i ne zaboravi diht masu prije sastavljanja :cool:

;)
Zato ja necu sebi da uzimam gotove kromirane sarafe...puno ekipe s vwcc se zali za njih a 140E nije malo...radje cu ove svoje pokusati kromirati kod provjerenog majstora
 
dzinn16v je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
polako rukuj s njima ima jedna serija jako su se lose pokazali znam par momaka sa vwcc da su proklizali nakon par dotezanja ili im se glava pojela zato oprez u startu i sretno i ne zaboravi diht masu prije sastavljanja :cool:

;)
Zato ja necu sebi da uzimam gotove kromirane sarafe...puno ekipe s vwcc se zali za njih a 140E nije malo...radje cu ove svoje pokusati kromirati kod provjerenog majstora
Feluge sklopljene,teoretske sanse nema da se osteti saraf,nikakvog pritiska nema gedora nanjega,samo malo posluzi dok matica ne pridje felgi i maticom stezem.ali kod BBS RM je vrlo moguce da se mogu ostetiti,Znaci ja sam danas zavrnuo svih 120kom ni na jednom nema tackice. ;)
dscf1745.jpg

dscf1748qv.jpg
 
extra samo jos da nebudu puštale mene su zezali šarafi puštalo na par mjesta pa sam dotezo utapali u vodu i gledali koji pušta kad se dotegne do kraja nepušta o tome ćeš znat kad stavis gume prati pritisak da vidis jel sve ok
 
dadao_style je napisao(la):
extra samo jos da nebudu puštale mene su zezali šarafi puštalo na par mjesta pa sam dotezo utapali u vodu i gledali koji pušta kad se dotegne do kraja nepušta o tome ćeš znat kad stavis gume prati pritisak da vidis jel sve ok

nalio sam ja njih ljepilom za vjetrobransko staklo nikad ih niko vise rastaviti nece :)
 
gume namontirane i izbalansirane,fele su dosta ravne,nisam se nadao
16042012031.jpg



IZNENADA MI DANAS ULETISE RECARO SJEDALA KOMPLET OD MK4,kao sto su i prije bila u ovom golfu kod dallya.
suvozacevo i zadnja klupa su kao novo ali vozacevo je lose,pa cu to reparirati da bude kao novo
slike su lose,ali dok se sve to uperi i sredi bice boljih slika
16042012032.jpg

16042012033.jpg
 
Legend
projekat mi se sad posebno svidja , svaka cast , kad se sve spakuje ,......ma to ce da bude milina gledati , svaka cast druze ;)
 
HVALA svima na podrsci,samo jos da sredim sjedalo,nabacim fele i zagewindam ga u pod i to je to,onda moze ici i na prodaju :icon_smile: :icon_smile:


ispod je sve detaljno oprano da ne bi ostalo soli od zimus
28032012021.jpg

28032012022.jpg
 
Član
Svaka cast za projekat, jos front i koja sitnica i isti kao sto je bio kod dally-a :)

Sve pohvale za golfa i vlasnika koji se trudi :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top