Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dzinn16v je napisao(la):
Bas zato sto je glatko nece dobro dihtovat....izbrusi taj dosljed grubim papirom da bude cisti aluminijum pa tek onda sastavljaj...vjeruj mi...
Jbg moras se malo potruditi oko pripreme...ali zato je rezultat odlican kad se lijepo ofarbaju
to cu uraditi,to je najlakse,ali bode me u oci ovo sto nije uradjeno kako treba,pronasao sam covjeka sto pjeskari,skroz sitni pijesak,koristi ga za pjeskarenje stakla i mermera,pa cu najvjerovatnije to uraditi ponovo :)
 
I nakon pjeskarenja valja baciti filer te ih opet dobro izbrusiti vodenim...potrudi se drugi put da ne bude treceg:icon_smile:
 
Legend
puhice obicno izbiju od masnoce ili prljavstine ,ako su ovo puhice sto vidim ili je neravnomjerno pripremljeno druze ....

ako je losiji lak mozes namazati kiselinom za dizanje laka i jakom masinom za pranje samo odguliti,a ako je bolji lak pjeskari ili jednostavno smirglaj gdje je vec pokazalo pa opet prelakiraj .... ako budes pjeskario , duplo vise posla
 
Potpis na enessa;)
dobro izbrusi i predi antisilikatom da ostranis masnoce...pjeskarenje zatjeva duplo vise posla oko pripreme
 
masnoca je najvjerovatnije od emunzije sa kojom su poljevane kada su busene rupe,ali to sve mi je trebao reci lakirer sto mi ih je farba,ipak on vazi za voljeg majstora na podrucuju Prnjavora

Gume kupljene,195/45 R15
neka lijeva marka,ali sta cu kada nisam mogao birati,i te sam jedva nasao :)
AKO NEKOME TREBAJU IMA 205/40 R16 na akciji 100km po komadu
dscf1651ne.jpg

dscf1658ew.jpg

dscf1655a.jpg
 
Član
S Federalom smo mi radili, pokazala se kao dobra guma u odnosu na cjenu, ako nije tajna kolko su te izasle te gume?
 
Golf2gti16v je napisao(la):
Gume kupljene,195/45 R15
neka lijeva marka,ali sta cu kada nisam mogao birati,i te sam jedva nasao :)
AKO NEKOME TREBAJU IMA 205/40 R16 na akciji 100km po komadu
dscf1651ne.jpg

dscf1658ew.jpg

dscf1655a.jpg
izasle su me 100km po komadu,ja prvi put cujem za ovu marku :)
 
Legend
ne mora znaciti ni da je njegova greska druze,masnocu ni ne primjetis dok ne pocnes raditi , a onda je gotovo ...
rijesit ces ti to vec ne brinem se ;)

federal je dobra guma , cijena je super .... evo ja cekam da mi stignu nankang , ali nista jos covjek ne javlja , ako mognes slucajno provjeriti gdje si vec kupio da nemaju 195 / 40 R16 ;)
 
losa priprema, jbg moras ponovo dobro sve sazuljati, nabaciti filer
pregledati na svjetlu, ako treba popraviti, vodobrusnim preletit,, i prije
farbanja obavezno anti silikonom;)
 
Član
Golf2gti16v je napisao(la):
pitao sam ali nema,htjeo ja za ove RH sto imam,imaju 205/40 ostale 4komada 400km,

jesu li baš nove ,ili je godina proizvodnje malo starija???

i da li se mogu kupiti samo 2??
 
bas nove,ne znam tacno godinu proizvodnje,ali ne smiju starije biti od 1 god,i idu u kompletu sve 4 i cak moze besplatna dostava
 
enesss je napisao(la):
ne mora znaciti ni da je njegova greska druze,masnocu ni ne primjetis dok ne pocnes raditi , a onda je gotovo ...
rijesit ces ti to vec ne brinem se ;)

federal je dobra guma , cijena je super .... evo ja cekam da mi stignu nankang , ali nista jos covjek ne javlja , ako mognes slucajno provjeriti gdje si vec kupio da nemaju 195 / 40 R16 ;)

Cim ti stignu znas sta ti je raditi;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top