Ponovih se i ja, Fiat Punto 1.2 8v

Ponovih se i ja, Fiat Punto 1.2 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fabia RS je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Sretno druze... nemoj ga previse u visoke tjerati :D

heheh nemoze preko 6.800 rpm ;)

U 3 140km/h  jes da je na oko 6600rpm al moze vjeruj :) A sto se tice chipa hmm neznam koliko se to isplati za 8 konja :s

to sam htio da uradim, stavim KN i samo zadnji lonac REMUS radi zvuka malo i to je to,nista vise ne planiram radit oko masine ipak je 1.2,a na ljeto mislim uzet i 15-ke alu fele,zatvorit steke na zadnjim vratima itd.. al et,polako tek sam ga ugrabio, ne zuri mi se nigdje :)
 
Član
Deyo je napisao(la):
Ma uradi čip, ako budeš imao nekad 150e "viška", radi samopouzdanja :cool:
K&N i zadnji lonac to je ok, ima da bruji.. :)
Posavjetuj se sa nama oko prerada, tu smo da spamamo :D

interesuje me samo idealno mjesto koje je gdje se moze stavit K&N filter?? Ako ima neko iskustva nek kaze,inace cijena tog filtera kad se narucuje za ovaj model je 45$.. nije skupo;)
 
Član
fin puntic.. samo redovno mjenjaj ulje citao sam negdje na svakih 12000km i sve 5 auto ce slusati do bola:cool:
 
Član
Eh ovako,stigao auto i odradio sam mu servis,zamjenio sve filtere, zubcasti, metlice za brisace BOSCH, ulje za motor (Valvoline DuraBlend 10W-40) i ABS (Valvoline Brake & Clutch Fluid DOT 3/4), permant za prestojecu zimu (Valvoline Coolant AF Extreme), inace sva ulja i permant nabavio u predstavnistvu i auto salonu Ford koji ujedno zastupa i Valvoline.

Usput imam nekih malih problema, nedostaje mi zadnja pokretna polica kad se otvori gepek i trebao bi nac panele za vrata sa zvucnicima. Obisao sam 5 il 6 otpada i dobio sam isti odgovor, mi nemamo nista od Punta kod nas... ccccc:icon_redface:

Pa zna li ovde iko gdje u Sarajevu se mogu napravit kvalitetni paneli za vrata i koliko kostaju.
 
Član
tesko ces to naci igdje na otpadu ja sam ih obisao milion i vjeruj ni na jednom otpadu nisam vidio punta..odnosno samo u kiseljaku jednog i to sav rastravljen nema nista na njemu.. najbolje ti je rjesenje kupi novo..sad se navise vozaju ovi nasi talijancici ali bogami ih najmanje ima na otpadima u BIH..nek ti je sa srecom:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top