Ponovih se i ja, Fiat Punto 1.2 8v

Ponovih se i ja, Fiat Punto 1.2 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
e, nek ti je sa srecom! evo i tebe u punto-club! bravo!

vidjet ces kako je to divan autic! obecavam!
 
Član
bilosto je napisao(la):
e, nek ti je sa srecom! evo i tebe u punto-club! bravo!

vidjet ces kako je to divan autic! obecavam!

heh drzim te za rijec... :)
moglo se cut dosta negativnih rijeci za fiata...al vidjet cemo sta ce vrijeme pokazat,inace dosta paznje pruzam svom ljubimcu :):icon_smile:
 
Početnik
Nelle_G je napisao(la):
heh drzim te za rijec... :)
moglo se cut dosta negativnih rijeci za fiata...al vidjet cemo sta ce vrijeme pokazat,inace dosta paznje pruzam svom ljubimcu :):icon_smile:
ja vozim punta od 2003. god... nikad me nije ostavio, nikad trokirao, nikad zezao... odlican autic... dobar u krivinama, brz, pouzdan... sta da ti kazem! extra kuc-kuc u drvo, da ga ne ureknem!
 
Član
drug je imao takvog punta, prvo ne drzi toliko dobro u krivinama (dobro ako mislis na grad pa i drzi), drugo da je brz, nije :), trece da je pouzdan ,, to stoji, ni njemu se nije kvario.. ali kad je udario coveka na 40km/h , njemu je stete bilo 40 evra, a puntu 150evra.. nista licno
 
Član
Woofer je napisao(la):
drug je imao takvog punta, prvo ne drzi toliko dobro u krivinama (dobro ako mislis na grad pa i drzi), drugo da je brz, nije :), trece da je pouzdan ,, to stoji, ni njemu se nije kvario.. ali kad je udario coveka na 40km/h , njemu je stete bilo 40 evra, a puntu 150evra.. nista licno

To mora da je bio stojadin zeljezni,pa mu jeftini dijelovi iz zeljezare :cool:
Mah sve se da rijesiti, ne zuri mi se nigdje,bitno je da me slusa prije svega,a ostalo ce doc vremenom :D

Da nema ko slucajno MANUAL za ovaj punto, nemogu nigdje da ga nadjem... :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top