polo 1.4 tdi problem

polo 1.4 tdi problem

Član
Trebao bi ti provjeriti ovu grešku sa dijagnostike, možda ti ne valja akumulator ili alternator, možda regler na njemu.
 
Član
Trebao bi ti provjeriti ovu grešku sa dijagnostike, možda ti ne valja akumulator ili alternator, možda regler na njemu.
sto se tice akumulatora auto pali bez problema,sve ostalo radi bez problema,samo najveci problem mi je sto mi ne radi centralna i sto mi ne radi osvjetljenje u krovu nikako,znaci ne mogu ga ni rucno da upalim,a obrisao sam gresku i vise mi se ne pojavljuje
 
Član
Zamjeni onda taj mikro prekidač i skini to osvjetljenje u krovu i pregledaj kontakte. Uzmi brifer za auto i vidi ima li plusa i minusa.
 
Član
to sam vec radio nema uopste struje,jednom davno mi je proradilo pred samu zimu radilo mozda 24 sata i od tada nece vise nikako,gdje da nabavim taj prekidac?
 
Član
pogledaj prekic kod sijalice zna on zezati ili se zaprasi,imao sam isti problem kod jette 2..............
 
Član
ma gledao sam nije do sijalica sigurno,skidao sam gore u krovu komplet i pregledao nema uopste struje,tako da moze biti samo do mikroprekidaca,jer cim ne mogu ni rucno da upalim svjetlo ni u krovu,ni onaj vrag gdje je zastita od sunca pa ona gore mala svjetla znaci mikroprekidac
 
Top