polo 1.4 tdi problem

polo 1.4 tdi problem

Član
bgm sto se tice motora motor je tip top,ide ko lud,imam plan da ga chipujem na 100 hp jer je tvornicki 55 kw 75 hp al et kad sve radi,od esp-a,grijaca sjedista,klimatronika,i onih prskalica farova hocu da i to napravim al et ne znam kako :)
 
Član
ozbiljno?pa gdje se to ima nabaviti,jesi siguran da je to sto posto,da trazim na piku ili otpadima ili autodijelovima?
 
Član
i ja sam kontao na mikroprekidac brave, dok nije rekao da ne radi ni na jedna vrata:icon_confused:
 
Administrator
ma 100%. Evo upravo sam pisao kod kolege u temi pa čekam odgovor. I meni je otišao na prednjim i lijevim i desnim vratima. Neko je pisao da se može to reparirati, ali nisam našao kako. Možda mi je promaklo.
 
Član
a jel taj mikroprekidac povezan s centralnom pa zbog njega nece da radi centralna?znas li mozda gdje se to ima uzeti?

mokeBass je napisao(la):
vidim polo problem, reko da nije arminov:lol:... sorry na off

druze nije ni arminov nije ni moj :D nego od djevojke mi ;)
 
Član
mokeBass je napisao(la):
vidim polo problem, reko da nije arminov:lol:... sorry na off

jebo te armin:lol:
ne baksuziraj mi majketi, dosta je bilo mene i mojih problema, evo nisam vec neko vrijeme nista mijenjao, masala:icon_biggrin:
 
Član
ArminM je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
vidim polo problem, reko da nije arminov:lol:... sorry na off

jebo te armin:lol:
ne baksuziraj mi majketi, dosta je bilo mene i mojih problema, evo nisam vec neko vrijeme nista mijenjao, masala:icon_biggrin:

sta je reci druze,jesi to imao nekih problema s polom?
 
Član
marshal je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
vidim polo problem, reko da nije arminov:lol:... sorry na off

jebo te armin:lol:
ne baksuziraj mi majketi, dosta je bilo mene i mojih problema, evo nisam vec neko vrijeme nista mijenjao, masala:icon_biggrin:

sta je reci druze,jesi to imao nekih problema s polom?

:lol::lol::lol::lol: jarane prelistaj malo forum, pregledaj malo moje otvorene teme pa ce ti sve bit jasno, steta nema sad moje garaze da vidis kroz sta sam ja sve prosao, strahota jedna
al dobro je hvala Bogu, bio sam uporan, rijesio sam ajmo reci sve
prakticno sam studirao 1.4 tdi, ne svojom voljom:icon_biggrin:
 
Član
ArminM je napisao(la):
marshal je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
vidim polo problem, reko da nije arminov:lol:... sorry na off

jebo te armin:lol:
ne baksuziraj mi majketi, dosta je bilo mene i mojih problema, evo nisam vec neko vrijeme nista mijenjao, masala:icon_biggrin:

sta je reci druze,jesi to imao nekih problema s polom?

:lol::lol::lol::lol: jarane prelistaj malo forum, pregledaj malo moje otvorene teme pa ce ti sve bit jasno, steta nema sad moje garaze da vidis kroz sta sam ja sve prosao, strahota jedna
al dobro je hvala Bogu, bio sam uporan, rijesio sam ajmo reci sve
prakticno sam studirao 1.4 tdi, ne svojom voljom:icon_biggrin:
:D ta ti je dobra studirao 1.4 al ne svojom voljom,jbg valjda ja necu biti isti peh kao i ti,trenutno mene samo zaj... taj mirkoprekidac,nadam se da cu ga naci,ev upravo citam ovu temu mikroprekidac za golfa 4
 
Član
iskeno se nadam da neces imati problema koje sam ja imao, i ja sam kupio auto od prvog vlasika, trenutno ima 140 hiljada na satu, ali je promijenjeno skoro sve na njemu, al jebaji ga, zivot je to
 
Član
jbg ima servisnu i po servisnoj je sve uredu,i kad se vozi,fkt nista ne lupka,utegnuto auto pravo,lijepo ide,mali potrosac,et jedino sto me sad zeza taj vrag mikroprekidac,nadam se da cu ga uspjeti negdje naci,sutra cu obici par autodijelova ovdje u sa pa da vidim da slucajno nema,
 
Član
mokeBass je napisao(la):
jeba me cojek...

ma arma sad si promjenio sve, nebi te trebalo vise zezat, znas sta vozas;)

heheheh :D valjda ce sad biti sve ok,nije valjda toliki baksuz da mijenja opet i utvrdjuje gradivo :D
 
Top