polo 1.4 tdi problem

polo 1.4 tdi problem

Član
djevojka mi je kupila pola 1.4 tdi i crveno,2003 godina,ima dosta opreme,od prskalica farova,do grijac asjedista itd, itd ali ima jedan problem,naime kad otvori bilo koja vrata ne gore sijalice gore u krovu?da li neko zna u cemu je problem i kako da to rijesimo??
 
Član
kreni od osiguraca, jbg znao sam ja napamet koji je broj osiguraca ali sam zaboravio, uglavnom imas na onoj kartici, kad otvoris dole, naci ces odmah
 
Član
nije druze do osiguraca sto posto,gledao sam to prvo,jer kad je auto upaljeno,kad otvorim lijeva vrata gori mi na displeju da su vrata otvorena,gepek isto,al kad otvorim suvozaceva nece da gori na displeju,naravno u oba slucaja ne gori u krovu,pa ne znam sta bi moglo biti problem,ruzno pravo navece ne vidis kljuc potrefiti :)
 
Član
druze nije ni sijalica,jer kad otvorim na suvozacevom mjestu onaj vrag sto stiti od sunca i onu spiglu kad otvorim ne svijetli,nije ni do sijalica...
 
Član
@ armine ne gori uopste ona sijalica na vratima ,jednostavno nista ne gori,
@ franki kakav je taj cip??gdje se to moze nabaviti?
 
Član
Je li na bordu pise kad su otvorena vrat kad nisu?
Ima tema na forumu o cipu pa pogledaj gdje se moze nac i ostalo oko cenera kosta.
 
Član
na bordu pise samo kad otvorim svoja vrata odn vozaceva,i to samo kad je upaljeno auto odn dat kontakt,a suvozaceva ne svijetli nikako odn ne pokazuje uopste da su otvorena
 
Član
mi kako smo ga uzeli niko nista nije dirao,ima svu servisnu knjigu od god proizvodnje pa do 2011 sve servisi uradjeni,auto uvezeno iz njemacke,i sve radi samo to ne,nema uopste centralnog a ni daljinskog
 
Član
tesko je ovako odgonetnuti sta je, ako si pregledao sijalicu,pregledao osigurace onda ti jedino ostane da odvezes nekom elektricaru da on pregleda
spoji na dijagnostiku da vidis imal gresaka
 
Član
ma da to si upravu,koliko mi je djevojka rekla ako ne laze,da je isla nekom liku ovdje u sa,spojio na racunar nema nigdje ni jedne greske,kaze da je centralna i da je do neke brave,da brava nesto zeza,tacan razlog joj nije rekao
 
Top