Pljacka u Grudama Odnijeli 5 milioncica KM-ova

Pljacka u Grudama Odnijeli 5 milioncica KM-ova

Član
Danas oko 10:45 h, na regionalnoj cesti R420 (Privalj - Grude), zasad neutvrđen broj nepoznatih osoba počinio je razbojništvo pri čemu je otuđena zasad neutvrđena svota novca. U navedeno vrijeme iz smjera Širokog Brijega u smjeru državne granice s RH kretala su se dva motorna vozila – kombi i putničko motorno vozilo (pmv) vlasništvo zaštitarske agencije "Puma", Sektor Banja Luka, koja su prevozila zasad neutvrđenu svotu novca iz Unicredit Zagrebačke banke Mostar.

zapaljeno vozilo na mjestu događaja
Pri izvršenju kaznenog djela počinitelji su se služili s najmanje tri, a vjerojatno i s četiri vozila – s dvama vozilima (kombi i pmv) služili su se kako bi zapriječili cestu odnosno onemogućili prolazak i bijeg vozilima agencije "Puma", a s trećim vozilom pobjegli su s mjesta događaja lokalnom cestom Dužice – Rasno; sva tri vozila počinitelji kaznenog djela su zapalili.

Također, pri izvršenju kaznenog djela počinitelji su se služili vatrenim oružjem, uključujući i ručni raketni bacač (zolja).



Odmah nakon saznanja o izvršenom kaznenom djelu angažirani su svi raspoloživi policijski službenici u cilju identificiranja, lociranja i uhićenja počinitelja, a u tom cilju ostvarili smo suradnju i s drugim policijskim agencijama, navodi se u priopćenju Uprave policije MUP-a ŽZH.

Prema nekim neslužbenim informacijama u kombiju je bilo oko 5 milijuna Eura. Mnogi kažu kako je ovo, po količini ukradenog novca, rekordna pljačka u BiH.

Meni jos ne ide u glavu, da se ovo kod nas odigralo tako spretno, da ni traga ni glasa o pociniocima...
 

LSD

Član
dobro je da ste objavili iznos....da ne brojim vise...umorio sam se...
idem sad malo u provod
PS hvala jos jednom za utvrdjeni iznos
 
Član
LSD, znao sam da si ti.... cim mi nisi ni 100 KM ostavio, nema takve cicije na daleko :D
 
LSD je napisao(la):
dobro je da ste objavili iznos....da ne brojim vise...umorio sam se...
idem sad malo u provod
PS hvala jos jednom za utvrdjeni iznos

znao sam da si ti..bjezao si sa kecom i tako zachadio tragove i nece te nikada uhvatiti... :lol:


:icon_exclaim:
nemoras vise grebalice prodavati,sad ih stampaj... :D
 
Član
eh napokon neko da opljacka kako treba dosta vise naslova opljackali banku uzeli 7000 km :D
 
Član
Ajde kad ste navalili dat cu vam za felgica i tuninga nesto sitno..samo shh :p

A ovo je profesionalno odradjeno ..Nema sta..
 

LSD

Član
kolega nemoj da se sikiras....kupicemo sa drugog....kupujem ti novu cvaju.iz fabrike
 
Član
doso mujo na sud, kaze sudija mujo ako vratis pare smanjit cemo ti kaznu... gospon sudija, ja da sam htio vracati pare digo bi kredit :lol:
 
Član
Svaka im cast sad bi sa ovi zadnji 20KM platio ima pice nek imaju milione ,decki ajmo popiti sta ja castim saka cast
 
Top