Pljacka u Grudama Odnijeli 5 milioncica KM-ova

Pljacka u Grudama Odnijeli 5 milioncica KM-ova

Administrator
ja vjerujem da su to odradili momci koji su povezani sa puma security, ako ne i sami radnici te firme...

Mrva: ne znam kako je sa privatnim sekjutirijima, ali imam prijatelja koji radi u posti na obezbjedjenju, tacnije za njih prevozi novac, ide u banke kupi, dakle radi se o POSTI, ne nekoj privatnoj security firmi i vidjam ga da sa puskama idu i kaze mi da stalno imaju treninge iz pucanja i ostalog... znaci puna fizicka sprema mora biti da bi radio taj posao... ali opet kazem to se radi o posti, a ove ostale firme su 0..
 
Legend
naravno da je ovo sve povezano
znati koji je iznos
kada krecu
kada ce biti tu i tu
znati da su pare osigurane i sve te pojedinosti..

sta reci nego, svaka cast, kradu pare od banke i osiguranja a ne od naroda (kao sto se desavalo za penzije) i sl..

samo hercegovina postala ko divlji zapad..
 
Član
sve se to otkrije, kako su otkrili one sto su na aerodromu opljackali, tako ce i ove. samo pitanje je koliko ce se aktivirat...
 
Član
One sa aerodroma je po svemu sudeci neko od ekipe izdao, to jest uhvatili ga, pa se nagodio i otkrio da su oni i to opljackali.
 

LSD

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Točna informacije je 7 milijuna maraka. Znam pošto mi majka radi u toj banci.

Tužna stvar je što se priča da će svim radnicima biti smanjena plaća.

vidjet cete kad zela za koji mjesec kupi novi A8:D
 
Član
hahaha kako me provališe. Kakav Audi, nisam penzioner:D

Uzimam nove felge za puga. 18-ske:icon_biggrin:
 
Član
Ma jok, eto ljudi slucajno naletili na blindirano vozilo i ono iz cista mira opljackali hahahaaa :lol: :lol: :lol: Ma to je bilo opljackano i prije nego je blindirano vozilo krenulo sa prevozom novca :icon_mad:

Ko je uradio ovo taj je imao dobar plan i organizaciju nad svim :cool:
 
Član
Sav novac koji se prenosi je osiguran tako da ce biti novi i et..

radio sam i ja ovaj posao dugo vremena,veoma rizican i napet vuklo se po 2-3mil. a nas 4 2 u blindi i dva u autu iza...
a ovo je neki dogovor pravi,neko iznutra je bio dobar 200-300k i to je to:D
 
Član
ima odredjena kolicina novca koje se smije transportovati jednim vozilom tako da je ovo klasicna stimaljka :cool::cool::cool:
 
Top