Pljacka u Grudama Odnijeli 5 milioncica KM-ova

Pljacka u Grudama Odnijeli 5 milioncica KM-ova

ccc nose 5 miliona eura i idu sa dva auta... kad bih vozio te pare ja bi vojsku citavu digo na noge :D :D :D

ja kad cvaju nosim naoruzam se do zuba,a ne 5 miliona € :D :D :D
 
Član
Točna informacije je 7 milijuna maraka. Znam pošto mi majka radi u toj banci.

Tužna stvar je što se priča da će svim radnicima biti smanjena plaća.
 
Član
jbg ali najzalosnije je to sta ce udariti po radnicima iako zakonski to nebi smjeli uraditi..
ali pljačka je izvedena profesionalnu uz upotrebu raketnog bacaca RPG i slicnih detalja :)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Točna informacije je 7 milijuna maraka. Znam pošto mi majka radi u toj banci.

Tužna stvar je što se priča da će svim radnicima biti smanjena plaća.
To je neka dojava od strane uposlenika banke.. znas kako to ide!?
..i kao i svugdje nizi razredi ispastaju :(


Ja sam u ove blinde ugradjivao gps uredjaje za pracenje i mogu samo reci da se divim ljudima koji rade ovaj posao.. Uz uslove koji su ravni 0 ljudi rade za 5,6, il 7 stotina maraka :icon_mad:
 
Član
Mrva je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Točna informacije je 7 milijuna maraka. Znam pošto mi majka radi u toj banci.

Tužna stvar je što se priča da će svim radnicima biti smanjena plaća.
To je neka dojava od strane uposlenika banke.. znas kako to ide!?
..i kao i svugdje nizi razredi ispastaju :(


Ja sam u ove blinde ugradjivao gps uredjaje za pracenje i mogu samo reci da se divim ljudima koji rade ovaj posao.. Uz uslove koji su ravni 0 ljudi rade za 5,6, il 7 stotina maraka :icon_mad:

Zalosno je sto su te pare koje se prevoze osigurane pa tako nema potrebe da se smanjuju plate. Ali posto se peru onda ce taman da nadoknade dio tako sto ce da smanje plate.

Ne znam tacno ko je prevozio, ali svakako je taj ako je neka kompanija, odgovoran za to sto prevozi.

I ko jos vozi toliku sumu odjednom ???
 
Član
menjic je napisao(la):
Zalosno je sto su te pare koje se prevoze osigurane pa tako nema potrebe da se smanjuju plate. Ali posto se peru onda ce taman da nadoknade dio tako sto ce da smanje plate.

Ne znam tacno ko je prevozio, ali svakako je taj ako je neka kompanija, odgovoran za to sto prevozi.

I ko jos vozi toliku sumu odjednom ???
Iz policije je davno receno da za svaku pradnju novca mogu traziti dodatnu pratnju policijskog vozila.. sto se i praktikovalo jedno vrijeme al kad su ljudi skontali da je to "bespotrebno" te da sve mogu "sami" ...krenulo je sve nizbrdo :icon_mad:

I to sve policija zna, ja vjerujem da raspolazu sa informacijama ko je to sve organizovao. Mislim da do samog polaska samo jedan il dva covjeka zna vrijeme polaska kao i rutu..
 
Član
Majkinu poslovnicu su pljačkali 3 puta. Security je svaki put legao na pod i nije smio maknuti. Zakonski ne smije pucati ako ne pucaju na njega. Većinom i nemaju oružje

menjic: Da, novci su osigurani, ali će kapitalistička gamad iskoristiti svaku priliku da ljudima nabiju strah i smanje plaće. Doslovno!
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Majkinu poslovnicu su pljačkali 3 puta. Security je svaki put legao na pod i nije smio maknuti. Zakonski ne smije pucati ako ne pucaju na njega. Većinom i nemaju oružje

menjic: Da, novci su osigurani, ali će kapitalistička gamad iskoristiti svaku priliku da ljudima nabiju strah i smanje plaće. Doslovno!
to je drug u praksi malo drugacije.. svi kazu nesmije dok on nezapuca.. glupost
sta je bilo u banovicima, onaj lopov (u rudniku krao ugalj) nije zapucao a zastitar ga ubio, bila istraga i sve oke, danas covjek radi oper svoj posao.. ispa prica i sa policajcima ispred presjednistva kad je bila sarena revolucija.. ljudi potegli pistolj (sto je zakonski isto kao da si pucao) istraga bila al ljudi i dan danas rade svoj posao.

Neodgovara nekima da ljudi imaju oruzje.. o obuci da negovorim, za 5 dana moras covjeka nauciti i da rukuje, puca, sve sve.. za to u SAD-u je potrebno 5-6 mjeseci ;)
 
Član
ove security firme, mafija sve redom... dok je policija osiguravala transfer novca nije skoro ni bilo incidenata/pljacke...

a ovi sada mogu na bahame, ceskati jajca ispod neke palme
 
Top