Planet X - Elenin - Nibiru

Planet X - Elenin - Nibiru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
btw ispred WITHOUT pise i rijec WITH tako da ako volis mis i tastaturu mozes ih nastaviti koristiti i u buducnosti, a takodje ti pise i da je zasnovano prvenstveno na dodiru...
 
Početnik
zen_3dom je napisao(la):
ocigledno marko nisi sve procitao ;)

savjet, ne srljej pred rudu, procitaj dobro, a ako i malo pratis IT svijet, mozda si primjetio da se bilo kakvi externi uredjaji izbacuju, tipa tastature, misa, tipki na telefonima ;)

reci mi, kako pozivas nekoga s telefonom koji nema tipke, mislima unosis brojeve:icon_question:

Ne volim telefone sa touch screenom ja jos uvjek imam neku motorolu sa normalnim tipkama...joj jbt neki dan sam poceo pisat poruku na touch telefonu i odustao sam :lol:
 
Član
marko_bih je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
Nije bas bukvalno toliko velik ali je otprilike kao 2 puta zemlja a sad koliko su veliki njegovi mjeseci ne zna se...isto ko sto je mjesec veci nego zemlja jel nas mjesec moguce da su i ta njihova 4 mjeseca duplo veci nego nibiru...
Nas mjesec nije veci od zemlje ili se zajebajes :icon_biggrin:
Citao sam da je Nubiru velik poput Jupitera dakle puno veci od zemlje ali opet puno manji od Sunca a 100 tinjak puta veci promjer od zemlje ima Sunce pa mi nije vise jasno koliki je taj Nubiru.



Primjer Jupiter je ovaj najveci planet a Zemlja je treca od Sunca.


I jos nesto,satelit (mjesec) je uvjek manji od maticnog planeta.

Nibiru ti je 4 puta veci nego jupiter...znaci skoro kao sunce e i da zemlja nije maticni planet mjeseca nego mars po najnovijim istrazivanjima

Ma jel ti mene zajebavas :lol: ili se nas Mjesec okrece oko Marsa.A i ono gore da su Mjeseci Nubirua veci od samog planeta si izletio dobro a da je nas Mjesec veci od Zemlje necu komentarisati, ili me opet zajebavas.Kako ce se objekat manje mase okretati oko objekta vece mase.Uglavnom ti pobijas osnovne zakone fizike :icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
Nije bas bukvalno toliko velik ali je otprilike kao 2 puta zemlja a sad koliko su veliki njegovi mjeseci ne zna se...isto ko sto je mjesec veci nego zemlja jel nas mjesec moguce da su i ta njihova 4 mjeseca duplo veci nego nibiru...
Nas mjesec nije veci od zemlje ili se zajebajes :icon_biggrin:
Citao sam da je Nubiru velik poput Jupitera dakle puno veci od zemlje ali opet puno manji od Sunca a 100 tinjak puta veci promjer od zemlje ima Sunce pa mi nije vise jasno koliki je taj Nubiru.



Primjer Jupiter je ovaj najveci planet a Zemlja je treca od Sunca.


I jos nesto,satelit (mjesec) je uvjek manji od maticnog planeta.

Nibiru ti je 4 puta veci nego jupiter...znaci skoro kao sunce e i da zemlja nije maticni planet mjeseca nego mars po najnovijim istrazivanjima

Ma jel ti mene zajebavas :lol: ili se nas Mjesec okrece oko Marsa.A i ono gore da su Mjeseci Nubirua veci od samog planeta si izletio dobro a da je nas Mjesec veci od Zemlje necu komentarisati, ili me opet zajebavas.Kako ce se objekat manje mase okretati oko objekta vece mase.Uglavnom ti pobijas osnovne zakone fizike :icon_biggrin:

pretpostavljam da si obratno mislio?? :icon_biggrin: al razumijemo se
 
Član
emir_89 je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
Nije bas bukvalno toliko velik ali je otprilike kao 2 puta zemlja a sad koliko su veliki njegovi mjeseci ne zna se...isto ko sto je mjesec veci nego zemlja jel nas mjesec moguce da su i ta njihova 4 mjeseca duplo veci nego nibiru...
Nas mjesec nije veci od zemlje ili se zajebajes :icon_biggrin:
Citao sam da je Nubiru velik poput Jupitera dakle puno veci od zemlje ali opet puno manji od Sunca a 100 tinjak puta veci promjer od zemlje ima Sunce pa mi nije vise jasno koliki je taj Nubiru.



Primjer Jupiter je ovaj najveci planet a Zemlja je treca od Sunca.


I jos nesto,satelit (mjesec) je uvjek manji od maticnog planeta.

Nibiru ti je 4 puta veci nego jupiter...znaci skoro kao sunce e i da zemlja nije maticni planet mjeseca nego mars po najnovijim istrazivanjima

Ma jel ti mene zajebavas :lol: ili se nas Mjesec okrece oko Marsa.A i ono gore da su Mjeseci Nubirua veci od samog planeta si izletio dobro a da je nas Mjesec veci od Zemlje necu komentarisati, ili me opet zajebavas.Kako ce se objekat manje mase okretati oko objekta vece mase.Uglavnom ti pobijas osnovne zakone fizike :icon_biggrin:

pretpostavljam da si obratno mislio?? :icon_biggrin: al razumijemo se

;) Pardon ,obratno sam mislio.
 
Početnik
Evo jedan dobar video o Eleninu malo sam trazio dok ne iskopam nesto korisno i fino...

http://www.youtube.com/watch?v=pXJhhN3n894&feature=player_embedded

E i da jos jedan dobar potres se danas desio u indoneziji 6.2 po rihteru u 11:03

ova tema ce postat ko off topic ajd posto je tako kako je mogo bi se udarit i lock :icon_smile:
 
Vidi ovdje rasprave , mi dok se dogovorimo ona ce nas potamaniti :lol:

Bez zajebancije , Marko , ono oko novcanica i Win7 je u rangu sa onim da je Tito bio ruski spijun :lol: Besmisleno je i rasporavljati o tome.

Moje misljenje je da mi kao ljudska bica nismo sposobni da shvatimo svemir , da shvatimo beskonacnost. Jedan poznati ciko je rekao da ljudski mozak ne moze da shvati da svijetlosti treba oko 8min. da dodje do Zemlje od Sunca. Jednostavno brzina koja je prevelika da je ograniceni ljudski um shvati. Takodje mislim da nismo toliko napredni da predvidimo ovako velike katastrofe. Pa jedan Tesla je prije vise od 100 godina mogao da stvori struju jacine 1terawatt sto poslije njega niko nije uspio. Zakljucak , mi ne napredujemo i pored silne tehnologije ;)

Ja bi ipak Emiru i Schumi-u preporucio da se uhvate knjige i uce , bice septembarski rok :D

I da , i ako bude nesto samo da se DNK ne mjenja , taman sam naucio osnove o trenutnom :D
 
Član
De mi malo pojasni ono kako pola onoga što piše u Bibliji i Kur'anu nije istina i kako je Vatikan politička organizacija :icon_question:
 
Član
marko, bgm pretjerujes :icon_biggrin: indonezija, japan i to pordrucje su oduvijek bili centri zemljotresa. tako da nije to nista novo niti dokaz nekih "specijalnih desavanja". ne pokusavam ja tebe ni na sta "preokrenut", al nemoj ni ti nas ziv bio, postaje smijesno :D
 
Član
Evo jedan link koji objašnjava zašto to sve nije istina i nije moguće nikako prikrit i kad bi bila http://www.astrobobo.net/?p=389
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
Vidi ovdje rasprave , mi dok se dogovorimo ona ce nas potamaniti :lol:

Bez zajebancije , Marko , ono oko novcanica i Win7 je u rangu sa onim da je Tito bio ruski spijun :lol: Besmisleno je i rasporavljati o tome.

Moje misljenje je da mi kao ljudska bica nismo sposobni da shvatimo svemir , da shvatimo beskonacnost. Jedan poznati ciko je rekao da ljudski mozak ne moze da shvati da svijetlosti treba oko 8min. da dodje do Zemlje od Sunca. Jednostavno brzina koja je prevelika da je ograniceni ljudski um shvati. Takodje mislim da nismo toliko napredni da predvidimo ovako velike katastrofe. Pa jedan Tesla je prije vise od 100 godina mogao da stvori struju jacine 1terawatt sto poslije njega niko nije uspio. Zakljucak , mi ne napredujemo i pored silne tehnologije ;)

Ja bi ipak Emiru i Schumi-u preporucio da se uhvate knjige i uce , bice septembarski rok :D

I da , i ako bude nesto samo da se DNK ne mjenja , taman sam naucio osnove o trenutnom :D

Aj nadodacu samo da mi kao ljudi koristimo mescini samo 10% mozga nisam siguran za tu brojku ali jako malo...koliko bi mogli mozak je jos jedno neotkriveno podrucje unatoc silnoj tehnologiji...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top