Planet X - Elenin - Nibiru

Planet X - Elenin - Nibiru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Lija je napisao(la):
Znam marko za tu novcanicu pregledao sam cjeli blog od igora,i ima dosta zanimljivih stvari,i naravno sve sam to ispricao starcima i lado su me napravili budalom al jbga..Ja vjerujem u dosta stvari ovih,nekako mi se cine logicnim,ali opet sa s druge strane vjera nas je ucila drugacije,tako da sam izmedju dvije vatre reko bi se..

I jel zna neko dal je bilo najava za neki iduci OS nakon win 7.?? jer ako niej bilo onda bi se moglo bolje utvrditi ova prica u vezi Win7 i nibirua

Vjera je fiktivna stvar da samo znas da je vatikan najveca politicka organizacija i da su to iluminati bilo bi ti sve jasno...ne vjeruj sto sve pise u bibliji ili kuranu kad pola toga nije istina...sad ti zamisli jednog papu koji kaze javno na tv-u da sve zemlje npr pomognu tamo aziji kad je bio onaj cunami...zasto bi neke zemlje pomogle ustvari ko je taj papa uopce zasto bi mi dali recimo 10milijardi kad nemoramo...taj covjek ima velik velik utjecaj i to politicki a jos pogotovo sto je papa...vidi ovu sliku...







strujaze je napisao(la):
marko prijatelju kad bi se moglo vidjeti prvi put golim okom,tj da li ce se moci vidjeti s naseg podrucja taj planet...daj ako imas jos nekih zanimljivih linkova,ovo me zaista veoma zanima....

Neznam tocno kad ce se moci i da li ce se moci vidjet igor je malo bolje upoznat sa tom tematikom nibirua nego ja...
 
Početnik
zen_3dom je napisao(la):
ja bih se samo nadovezao na ono o logou Win 7 i zasto njegov naziv...... prebrojite koji je to windows po redu iz microsofta i vidite zasto mu je naziv takav,,,,,,

sta je onda sa windows 8, sto li onda on sad ide,,,,,,,,

i u startup logou nije jedan planet sa 4 satelita, jer to je 5, ja koliko znam samo 4 razlicite boje idu u staarrtup, a ima i razlog zasto bas te 4 boje ;)

Ne ide win 8 ovo je konacni i finalni proizvod windowsa...barem koliko sam ja upoznat,u ms su prestali razvijat bilo kakve nove aplikacije sto se tice windowsa
 
marko, mislim da odlazis iz krajnosti u krajnost, elem nisu svi spremni za takve stvari i ne mogu ih prihvatiti, jer su citav zivot uceni za nesto drugo, a koja je koja organizacija i sta sve rade, mogli bi do vjecnosti o tome ;)

kao sto te par momaka zamoli, ako imas kakvih linkova interesantnih o Nibiru postavi ;)
 
marko_bih je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
ja bih se samo nadovezao na ono o logou Win 7 i zasto njegov naziv...... prebrojite koji je to windows po redu iz microsofta i vidite zasto mu je naziv takav,,,,,,

sta je onda sa windows 8, sto li onda on sad ide,,,,,,,,

i u startup logou nije jedan planet sa 4 satelita, jer to je 5, ja koliko znam samo 4 razlicite boje idu u staarrtup, a ima i razlog zasto bas te 4 boje ;)

Ne ide win 8 ovo je konacni i finalni proizvod windowsa...barem koliko sam ja upoznat,u ms su prestali razvijat bilo kakve nove aplikacije sto se tice windowsa

zao mi je, ali nisi u pravu, a windows 8 server je vec pusten ;)

http://www.microsoft.com/presspass/features/2011/jun11/06-01corporatenews.aspx
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol:

moram se pridruziti
:lol::lol::lol::lol:

a sad zaozbiljno, gledam blog ovog Igora u kojeg se uzdate, ovo o novcanicama i windowsima i djeluje mi isto kao da se ja zagledam sad u maskotu mc donaldsa

ronald_mcdonald_jumping11.jpg



"hmmm....ima 4 uda, a samo jednu glavu.....mora da je u pitanju nibiru! "

Vjerujem u mogucnost te planete x, nestanka svijeta itd, al' ovaj Igor mi se cini kao najobicniji zastupnik teorija zavjere.
 
Član
slazem se, vole ljudi cesto pretjerati. i u besmislenim stvarima vidjeti smisao. al hajd, barem nam nije dosadno :icon_biggrin:
 
Početnik
zen_3dom je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
ja bih se samo nadovezao na ono o logou Win 7 i zasto njegov naziv...... prebrojite koji je to windows po redu iz microsofta i vidite zasto mu je naziv takav,,,,,,

sta je onda sa windows 8, sto li onda on sad ide,,,,,,,,

i u startup logou nije jedan planet sa 4 satelita, jer to je 5, ja koliko znam samo 4 razlicite boje idu u staarrtup, a ima i razlog zasto bas te 4 boje ;)

Ne ide win 8 ovo je konacni i finalni proizvod windowsa...barem koliko sam ja upoznat,u ms su prestali razvijat bilo kakve nove aplikacije sto se tice windowsa

zao mi je, ali nisi u pravu, a windows 8 server je vec pusten ;)

http://www.microsoft.com/presspass/features/2011/jun11/06-01corporatenews.aspx

Vidi djavla eee ako si procitao ovo malo detaljnije meni je upao u oci onaj dio without mouse and keyboard...na kojem principu ce radit na principu misli...
 
Član
marko_bih je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
ja bih se samo nadovezao na ono o logou Win 7 i zasto njegov naziv...... prebrojite koji je to windows po redu iz microsofta i vidite zasto mu je naziv takav,,,,,,

sta je onda sa windows 8, sto li onda on sad ide,,,,,,,,

i u startup logou nije jedan planet sa 4 satelita, jer to je 5, ja koliko znam samo 4 razlicite boje idu u staarrtup, a ima i razlog zasto bas te 4 boje ;)

Ne ide win 8 ovo je konacni i finalni proizvod windowsa...barem koliko sam ja upoznat,u ms su prestali razvijat bilo kakve nove aplikacije sto se tice windowsa

zao mi je, ali nisi u pravu, a windows 8 server je vec pusten ;)

http://www.microsoft.com/presspass/features/2011/jun11/06-01corporatenews.aspx

Vidi djavla eee ako si procitao ovo malo detaljnije meni je upao u oci onaj dio without mouse and keyboard...na kojem principu ce radit na principu misli...


Ti se zajebavas, jelda?
 
Početnik
GTI FAN je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
Nije bas bukvalno toliko velik ali je otprilike kao 2 puta zemlja a sad koliko su veliki njegovi mjeseci ne zna se...isto ko sto je mjesec veci nego zemlja jel nas mjesec moguce da su i ta njihova 4 mjeseca duplo veci nego nibiru...
Nas mjesec nije veci od zemlje ili se zajebajes :icon_biggrin:
Citao sam da je Nubiru velik poput Jupitera dakle puno veci od zemlje ali opet puno manji od Sunca a 100 tinjak puta veci promjer od zemlje ima Sunce pa mi nije vise jasno koliki je taj Nubiru.



Primjer Jupiter je ovaj najveci planet a Zemlja je treca od Sunca.


I jos nesto,satelit (mjesec) je uvjek manji od maticnog planeta.

Nibiru ti je 4 puta veci nego jupiter...znaci skoro kao sunce e i da zemlja nije maticni planet mjeseca nego mars po najnovijim istrazivanjima
 
ocigledno marko nisi sve procitao ;)

savjet, ne srljej pred rudu, procitaj dobro, a ako i malo pratis IT svijet, mozda si primjetio da se bilo kakvi externi uredjaji izbacuju, tipa tastature, misa, tipki na telefonima ;)

reci mi, kako pozivas nekoga s telefonom koji nema tipke, mislima unosis brojeve:icon_question:
 
Početnik
trizex je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
ja bih se samo nadovezao na ono o logou Win 7 i zasto njegov naziv...... prebrojite koji je to windows po redu iz microsofta i vidite zasto mu je naziv takav,,,,,,

sta je onda sa windows 8, sto li onda on sad ide,,,,,,,,

i u startup logou nije jedan planet sa 4 satelita, jer to je 5, ja koliko znam samo 4 razlicite boje idu u staarrtup, a ima i razlog zasto bas te 4 boje ;)

Ne ide win 8 ovo je konacni i finalni proizvod windowsa...barem koliko sam ja upoznat,u ms su prestali razvijat bilo kakve nove aplikacije sto se tice windowsa

zao mi je, ali nisi u pravu, a windows 8 server je vec pusten ;)

http://www.microsoft.com/presspass/features/2011/jun11/06-01corporatenews.aspx

Vidi djavla eee ako si procitao ovo malo detaljnije meni je upao u oci onaj dio without mouse and keyboard...na kojem principu ce radit na principu misli...


Ti se zajebavas, jelda?

da :lol: moramo malo hahah ne odnosi se na to sto napisah al nema veze bice to neka brija ali ja sam jos uvjek vise za linux cim uzmem kuci pc sto mi je u planu za koji dan odma ide ubntu na njega ms je crap zesci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top