Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

Nisam ostvario san ali bar imam crvene kožne siceve:D

156, 2.0 ts. Predstavljena je nedavno na forumu, no odraditi ćemo pravo predstavljanje ubrzo:icon_biggrin:

Sarajlić: Ponekad pomislim o samoubojstvu ali onda mi prođe kroz glavu:"Kakvi debili žive i bezveze troše zrak, pa se predomislim." Slobodno se pronađi u ovoj izjavi i zaobiđi mene i moje postove:icon_biggrin:

Budi mudar dečko:D

raymo: Ne, mislim da:D Pug je vožen i tretiran onako kako mu dolikuje. Kako bi ti nazvao auto od 3 metra, 120 ks, 830 kg bez ikakve sigurnosne opreme?:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

ZELA GTI je napisao(la):
Nisam ostvario san ali bar imam crvene kožne siceve:D

156, 2.0 ts. Predstavljena je nedavno na forumu, no odraditi ćemo pravo predstavljanje ubrzo:icon_biggrin:

Sarajlić: Ponekad pomislim o samoubojstvu ali onda mi prođe kroz glavu:"Kakvi debili žive i bezveze troše zrak, pa se predomislim." Slobodno se pronađi u ovoj izjavi i zaobiđi mene i moje postove:icon_biggrin:

Budi mudar dečko:D

:lol::lol::lol::lol: Ocekivano od cuvenog Zele koji samo lupeta gluposti po forumu. :lol::lol::lol:
Fkt steta da postojis,jednostavno manje bi bilo gluposti na svijetu.A ajde sad predstavi nam tu strasnu masinu pa da vidimo hoces od nje uspjet napravit F-16-ku kao od puga :D

I da nezelim da zaobidjem i budem mudar jer jednostavno mogu se izboriti sa kolicinom gluposti koju nosis u sebi :icon_biggrin:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

E moram vidjeti taj picic-mobil, aj zovi kad mognes da je srcemo...doduse vise nece biti gej kavica posto nemas gej-mobil, al hajd snaci cemo se nekako :D

Zela cestitam an prinovi, postali ste mOOOjka :cool:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

zela sad ces biti glavni sa crvenim sicevima
ajde otvori garage pa da cestitam ko covjek

neka je nino prodao auto, i nije bilo za njega, samo bi je upropastio:icon_biggrin:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

ArminM je napisao(la):
nemoj sarajlicu da stvaras sebi neprijatelje bezveze, pogotovo sto su ljudi stariji od tebe, jbg presuti jednom, ne moras postat tamo gdje znas da ces izazvat nered
ovo ti je bas kao prijateljski savjet, nemoj mislit da imam sta protiv tebe
ruzno citat ove stvari bogamii;)

slazem se s tobom armine. ja sam imao priliku upoznat zelu, i vidjet kakav je covjek.
a tebe sarajlic nisam nikad imao priliku upoznat, a i ne zelim. jer znas samo pisati svakave stvari iza monitra, mislim da su u zivotu jedna velika mamina maza, koja malo-malo zasluzi banovanje...
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

smijel se znati za koliko je otisao pug ... koliko se krecu gti-evi
 
Početnik
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

mario05 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
nemoj sarajlicu da stvaras sebi neprijatelje bezveze, pogotovo sto su ljudi stariji od tebe, jbg presuti jednom, ne moras postat tamo gdje znas da ces izazvat nered
ovo ti je bas kao prijateljski savjet, nemoj mislit da imam sta protiv tebe
ruzno citat ove stvari bogamii;)

slazem se s tobom armine. ja sam imao priliku upoznat zelu, i vidjet kakav je covjek.
a tebe sarajlic nisam nikad imao priliku upoznat, a i ne zelim. jer znas samo pisati svakave stvari iza monitra, mislim da su u zivotu jedna velika mamina maza, koja malo-malo zasluzi banovanje...

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: hvala :icon_exclaim: ;)
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

Sarajlic je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
nemoj sarajlicu da stvaras sebi neprijatelje bezveze, pogotovo sto su ljudi stariji od tebe, jbg presuti jednom, ne moras postat tamo gdje znas da ces izazvat nered
ovo ti je bas kao prijateljski savjet, nemoj mislit da imam sta protiv tebe
ruzno citat ove stvari bogamii;)

slazem se s tobom armine. ja sam imao priliku upoznat zelu, i vidjet kakav je covjek.
a tebe sarajlic nisam nikad imao priliku upoznat, a i ne zelim. jer znas samo pisati svakave stvari iza monitra, mislim da su u zivotu jedna velika mamina maza, koja malo-malo zasluzi banovanje...

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: hvala :icon_exclaim: ;)

Nije poenta da zakuhavas pa da onda stavis "back to topic" i kao sve je ok....manite se suplje, ovih par postova je bilo apsolutno besmisleno....
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

Hvala skoro svima:D

Biti će predstavljena uskoro, a naravno imam i planova.

A sarajliću, davno ti rekoh šta mislim o tebi i tvom ponašanju. Kada me sretneš na nekom skupu slobodno priđi pa mi u lice ponovi sve što misliš o meni.
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

nek' je sa srecom novo, pravo :D auto, a ovo ide pod katanac za uspomenu i dugo sjecanje :D
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

Ipak si se na kraju za Alfu odlucio, fino :cool:

Vidjet cemo na sta to lici :D
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

Sa Alfom nije išlo, auto od preko 1000 kg definitivno nije za mene. Nećemo u detalje:D

Planiram malo da uložim u puga. Motor je zaslužio malo osvježavanja iako ide kao lud. Znajući da pug stvarno malo troši odlučih da ga testiram. Vanjsku potrošnju sam uspio spustiti na 5,3 litra. Sve sa širim i većim felgama, polu začepljenim diznama...Uz više pažnje mislim da mogu otići ispod 5 litara. Pug troši manje nego obiteljski dizeli:icon_biggrin:

Novine uskoro:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

dellas je napisao(la):
Ne razumem:icon_confused: PUG je opet kod tebe?

Msm da su vratili auta jedno drugom.No Zela ce detaljnije reci.Sretno Zela sa novim-starim autom :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top