Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

240 ks na 5 kvadrata :lol: :lol:

A kao sto Zela rece, iako mehanicki gotovo isti, drugaciji "setup" ih cini drugacijim u voznji. Peugeot se vozi kao karting, najveca razlika je volan, koji je kod Peugeota osjetno tezi, zbog toga i auto djeluje tezi, imas osjecaj da jace drzi podlogu, sto mi se svidja. Saxo stalno djeluje kao izuzetno lagano vozilo. Posto su nam motori prckani, auspusi i sl, tu je tesko ista napisati, jer drugi zvuk mjenja osjecaj voznje. Peugeot je bucniji pri nizim obrtajima, cesce puca iz auspuha, u voznji i na 3000 o/min kad pustis gas, uradi buf buf buf. Saxo rijedje puca, al daleko glasnije to radi. Citroen je nekako njezniji u svemu, umiljatiji i izvana i iznutra :D
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

Iznutra mozda ali spolja citros deluje mocnije i vise namrgodjeno. Da mogu da biram izmedju ova dva bio bi tezak izbor...
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

Nama bas Peugeot izgleda opasniji izvana, Citroen je umiljat, isto kao da ce se nasmijati svaki tren :lol:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

ZELA GTI je napisao(la):
Nema nekih novosti. Sepet sluša, postao je teretno vozilo.

Evo jedne sličice sa bivšeg radnog mjesta.

U Sarajevu se družio sa malim bracom, saxom vts. Pozdrav Bokiju:icon_biggrin:

Probali smo oba auta i zaključili da nisu gotovo identični iako dijele 99% komponenti.

240 ks na 5 kvadrata:D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

a gdje je ovdje moja pichilica:icon_confused::icon_confused::icon_evil::icon_evil:,zovite nekad kad se skupite pa da se druzimo,jer koliko vidim kod nas nema neki pug-citro-reni klub ili tako nesto slicno?!pozz
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

Hvala svima. Istina, pug nam izgleda opasnije, koliko god auto od 3 metra može izgledati opasno:D

mooamer: Imaš Peugeot.bh. forum. Nisam tamo jer sam dobio doživotni ban:D

Zovemo te sljedeći put;)
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

uhh opasne male mashine...zbog ovakvih autica volim francuze :icon_smile:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

ZELA GTI je napisao(la):
Hvala svima. Istina, pug nam izgleda opasnije, koliko god auto od 3 metra može izgledati opasno:D

mooamer: Imaš Peugeot.bh. forum. Nisam tamo jer sam dobio doživotni ban:D

Zovemo te sljedeći put;)

ma kakvi ti forumi i ta skupljanja,to je sve freak,zovite vi pa da zasjedemo u kakvu basticu!pozz
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

Mali mrtvački kovčeg je našao drugog vlasnika.

Ja sam postao Alfa Romeo driver:icon_biggrin:

106 gti je najbolje auto koje sam imao ali mi je bilo potrebno nešto veće. Počeo sam prelaziti po 3000-4000 km mjesečno. Ne bojte se, nije dizel:D
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

dobro da si uzeo alfu :cool:
predstavi nam je u kratkim crtama :)
 
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

Znači ipak si ostvario želju, neka neka, čestitam. ;)

Pretpostavljam da je ona rijetka u pitanju...
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V - "PRODAN"

alfa romeo GTA:icon_question: nebi me cudilo ipak ti volis brza auta mrtvi kao ubijo si ga ili?;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top