Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V-Malo pažnje :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

jao ludaka....posevio par zenskih na crvenim sicevima i sad covjeku vraca razdrndano auto sa popucanim naslonima c.c..c.c :D:D:D Pa jel te stid od Boga i naroda hahahaha :lol:

Ajd sretno sa novim starim Francuzguzcem :D
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

Da ti malo refresam temu ako ti nesmeta :D

Jesi razmisljo da uradis nesto ovako

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gdpO_HgTvH0&feature=player_embedded[/video]
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

heh moj adi akcelerejšn:D

@nino2210
Slusaju dobro zelu malo bolje slusaju halogenke :D
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

ZELA GTI je napisao(la):
nino2210 je napisao(la):
Predobar ovaj pug. kako slusaju xenoni *

Koji je bolji? 106 ili 206?:icon_biggrin:

Xsenoni su skinuti nakon 7 dana:D
a jbt znaci dzaba sam dao 100KM .. hahahhaha kako slusa auto?
VR6Boki je napisao(la):
206 je bolji auto, 106 je bolji za gasanja :icon_biggrin:

tocno tako Boki.. 106 je mnogo mnogo brzi auto ..gasam i ovog kao i onog stto sam gasao s onim sam se sa svima kacio cak sam se kacio i sa audijem tt i nije mi mogao pobjeci a sa ovim vise kuliram .. nije za trkanja kao onaj .. brzi je 106, al je udobniji 206 .. bitno je da oba spadaju u kategoriju malog auta .. i to je jedino sto me zadovoljava... :D
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

Na papiru su tu negdje, dojam brzine je izraženiji u 106-ici:icon_biggrin:

A pug sluša kao i inače. Častim ga čistom sintetikom, novim gumicama ventila, filterima, no o tome više kada sve spakujem:icon_biggrin:
 
Član
RE: Peugeot 106 GTI-Rallye 1.6 16V

Da, brzinom na pravcu su gotovo identicni, i do stotke i na 402 metra, 206 ima malo elasticniju masinu - vise ccm, al se ne vrti tako veselo kao 106-ica i sto zela napisa, osjecaj brzine nije dobar kao u 106-ici. Vjerujem da je po krivinama, onim bas ostrim, 106 bolji, jer je laksi :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top