Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,zavrSeno..slike)

Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,zavrSeno..slike)

Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG (priprema se update)

Sve je to dobro,samo zamjerim na ne spustanju,jer kad stavis feluge 18" od audija moja preporuka S-line ako znas o cemu pricam,auto ce da ti se digne(ako je sad na 16") za par cm a stavljanjem npr opruga 3,5-4 cm kracih vracas ga na bukvalno fabricko rastojanje od zemlje ;)
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG (priprema se update)

ma kakvo crveno sve TDI

nema mi nista gore nego kada vidim passata i na njemu sve crveno TDI i fol kao ima 150KS
u passata nije isao takav motor


kod mene pozadi nista ne pise fabricki, a pod haubom ....
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG (priprema se update)

@MAREX
da da i ja sam mislio na s-line bas na te kao i ti.....u pravu si kad dodju 18" bit ce malo kao dzip...u svakom slucaju kad dodju te felge na njega kad vidim kako stoje ,onda ce ici spustanje...
sada an njemu nisu 16'' nego 17" i na ovim je dignut malo ko golf country....:lol:

@miki321oc
pa mozda bi i bilo to malo suvisno....al koliko se ja sjecam da sam vidjao jednog passata TDI
4motion,cak se i prodavao na piku ja mislim...mozda grijesim..
 
Početnik
RE: Passat 1.9TDI 3BG (priprema se update)

kakav pašonja
lijep, nema dalje
čuvaj ga dobro i srećno
pegla.gif
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG (priprema se update)

hvala hvala kolege...
eto bit ce jos slika za nekih 15-ak dana dok stigne ovo sto je naruceno iz njemacke i dok se postavi...
i ja bi najsretniji bio da sad odradim sve sto sam planirao al finansije su uvijek problem:icon_mad:
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,pedale,i osvjetljenje w8)

Ev napokon mali update,stigao footrest,i pedale iz Germany,i ambient light od w8.....ev samo za pocetak koja slicica da se vidi, jos uvijek nije stavljena pedala od gasa, jer treba mala prepravka, samo plastiku skratit,i provuc zicu za osvjetljenje prekidaca na ovom svjetlu od w8...pa ce po zavrsetku radova za koji dan biti jos slika...al evo za sad..:icon_smile:
[attachment=31255]
[attachment=31254]
[attachment=31253]
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,pedale,i osvjetljenje w8)

hvala, auuu izasle su me i previse....da sam znao da ce me ovako doci nebi narucivao, jer sam isao preko DHL, pa me carina ogulila zestoko....al na gresakama se uci jbg :S
 
RE: Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,pedale,i osvjetljenje w8)

almyr je napisao(la):
hvala, auuu izasle su me i previse....da sam znao da ce me ovako doci nebi narucivao, jer sam isao preko DHL, pa me carina ogulila zestoko....al na gresakama se uci jbg :S

aj bre dabre reci nam cijenu....
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,pedale,i osvjetljenje w8)

passat2003 je napisao(la):
almyr je napisao(la):
hvala, auuu izasle su me i previse....da sam znao da ce me ovako doci nebi narucivao, jer sam isao preko DHL, pa me carina ogulila zestoko....al na gresakama se uci jbg :S

aj bre dabre reci nam cijenu....
Evo postavit cu cijene po kojima sam ja platio,inace dobio sam neki mali popust,tako da sam ustedio nesto eura...:p al me zato carina osinulda da mi se zamanta

1. passat 3bg pedal set (automatic gearbox),(regular 39.90E).......36,50 €
2.footrest for passat 3bg (fuBstutz),(regular 79.90E)......................74,90 €
3.passat 3bg W8 innenleucht(interior light with harness cables)(regular 49E)...46,50 €
 
Top