Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,zavrSeno..slike)

Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,zavrSeno..slike)

RE: Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,pedale,i osvjetljenje w8)

ovo u tebe automatik il se meni cini....a skupo brate ali vrijedi para....
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,pedale,i osvjetljenje w8)

passat2003 je napisao(la):
ovo u tebe automatik il se meni cini....a skupo brate ali vrijedi para....

jeste automatik je ,vidis da nema kvacilo :D
a jasta je neg skupo, nije mi ovoga zao ni sekunde,najzalije mi je carine...
:icon_smile:
 
RE: Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,pedale,i osvjetljenje w8)

almyr je napisao(la):
passat2003 je napisao(la):
ovo u tebe automatik il se meni cini....a skupo brate ali vrijedi para....

jeste automatik je ,vidis da nema kvacilo :D
a jasta je neg skupo, nije mi ovoga zao ni sekunde,najzalije mi je carine...
:icon_smile:

a jel nije bilo nigdje ovdje da se uzme ili npr.da imas nekoga na strani da ti to naruci i salje busem ( da ne placas carinu)
 
Član
RE: Passat 1.9TDI 3BG (UPdate,pedale,i osvjetljenje w8)

Evo konacno se jucer uhvatilo malo slobodnog vremena,pa je zavrsena i pedala od gasa,one slike su bile samo probno ,jer je trebalo malo skratiti ovu plastiku od pedale gdje se stavlja ova navlaka, otprilike 5mm sa desne strane i 5mm sa gornje s tim da treba samo ejdan mali kanal napraviti kako nebi spadalo...
Ali sam zadovoljan jer je cvrsto i fino je naleglo..
Provucen je i kabal od ovog osvjetljenja do prekidaca od svejtala,kako bi moglo raditi ovo ambient osvjetljenje kad su svjetla upaljena...
Evo malo slika...i da osvjezim temu..
[attachment=31746]
[attachment=31748]
 
Član
sve je jakooo fino, a samo meni nekako zapinje boja ovog osvjetljenja, nije u originalu sa tvojom unutrasnjosti. jel se to moze farbati il sta vec, mozda bih ti bilo puno lijepse. u svakom slucaju sve je super posebno papucice ;)
 
i ja sam sebi nasao ove papucice..al jbg imam sad neki preci stvari... :)
al kad tad ce biti ;)

Svaka cast,imas ukusa druze..Samo polako,doce sve na svoje..
 
Član
almir_20 je napisao(la):
sve je jakooo fino, a samo meni nekako zapinje boja ovog osvjetljenja, nije u originalu sa tvojom unutrasnjosti. jel se to moze farbati il sta vec, mozda bih ti bilo puno lijepse. u svakom slucaju sve je super posebno papucice ;)
hvala...ako mislis na ovo kuciste jer je od sive plastike, mogu ti reci da i meni to smeta, jer kod mene je bilo u boji ovog neba biege....ali kad sam narucivao nije covjek imao w8 osvjetljenje u biege boji,ali ne primjeti se bas toliko da odudara,al dobro si primjetio i meni malo to smeta,ako nadjem kakav kvalitetan nacin na prebacim na slicnu boju kao nebo...uradit cu to...ako ne onda nek ostane ovako, jer nebi sad radi toga narucivao novo svijetlo...::icon_smile:

black_devil je napisao(la):
i ja sam sebi nasao ove papucice..al jbg imam sad neki preci stvari... :)
al kad tad ce biti ;)

Svaka cast,imas ukusa druze..Samo polako,doce sve na svoje..

svaka cast, ma naravno uvijek ima nekih precih stvari, ovo je vise sminka..:D
al naravno da ce biti, tvoje ce da budu extra ,jer imas i kvacilo pa ljepse izgleda...:icon_smile:

Ma sve dolazi na svoje, ,kod svih nas je isti problem uvijek malo love...da je love bilo bi svega...a ovako moramo cekati...al sta je tu je ...
a sto se tice ukusa,nema sta..idem OEM w8, sa mozda nekim malim izuzetcima i to je to....nebi na ovo furao nikakve chuning plastike itd...
A i vecina forumasa fura ovaj stock look..:cool:


Ima jos dosta toga u planu,al sad su prioritet zadnji lip od w8,sa park senzorima, i duplim izduvima....i bixenoni,navigacija:)
 
Član
hehe a druze nemoj se brinuti sada, to se bas toliko i ne vidi i nije neka potreba za mjenjati.... kazem samo da bi mozda bilo bolje da je poput neba.... to je u svakom slucaju super :cool:
 
Član
almir_20 je napisao(la):
hehe a druze nemoj se brinuti sada, to se bas toliko i ne vidi i nije neka potreba za mjenjati.... kazem samo da bi mozda bilo bolje da je poput neba.... to je u svakom slucaju super :cool:
ma znam,moj imenjace , samo kazem da i meni zapinje za oko jer sam po tom pitanju perfekcionista...znam i ja da bi bolje bilo,ako sta uspijem skontat da bude kao nebo bit ce super, ako ne ,ne pada mi na pamet sada opet davat nekih 50 Eur za novi u drugoj boji xD
 
Član
almyr je napisao(la):
almir_20 je napisao(la):
hehe a druze nemoj se brinuti sada, to se bas toliko i ne vidi i nije neka potreba za mjenjati.... kazem samo da bi mozda bilo bolje da je poput neba.... to je u svakom slucaju super :cool:
ma znam,moj imenjace , samo kazem da i meni zapinje za oko jer sam po tom pitanju perfekcionista...znam i ja da bi bolje bilo,ako sta uspijem skontat da bude kao nebo bit ce super, ako ne ,ne pada mi na pamet sada opet davat nekih 50 Eur za novi u drugoj boji xD

ma dajj gdje davat 50eur opet, nema stvarno potrebe... ako moze ofarbat nekako ok, ako ne opet ok;) imal jos koji almir sa pasatom da se udruzimo heheheh
 
Top