p.s challenge 2 komentari

p.s challenge 2 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
allroad nemoj ovo smatrat kao ljutnjom ali svaki rad izgleda mutno kad je 800x600 normalno otvori 1600x1200 pa ces vidjet
posto si napiso da je zamuceno otvori ba sliku veliku pas vidjet i meni se cinilo nekako mutno ali kad sam otvorio vecu sliku sve se poboljsa:icon_eek:


nemoj ovo smatrat ko ljutnjom:)



a gdje su ostali ba niko ne glasa heboga :icon_smile:


troza bolan odluci se jel ti vrana mozak pojela:lol::lol::lol:
 
Super Moderator
Trozic je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ocjene ocjene....

pašćeš na godinu :lol:

suti trozicu ne brukaj me :lol::lol::lol:


@fast...tuning20 gledo sam svaku sliku veliku... i znam da kad je mala slika i linije su neravne kad se uradi u PS-u i sve ostalo zato sam otvarao velike slike... a bolje da je nisam otvorio onda sam vidio da ti i ono R32 krivo stoji :lol:


salim se naravno.. uglavnom napredovo si dosta i mislim da si ovog golfa uradio bolje od mene ;)
 
Trozic je napisao(la):
ja sam napisao svoje mišljenje o radovima,pa ću kasnije glasati još se nemogu odlučiti,svi su dobro uradili,ja sam jedva stigao nisam imao vremena raditi većinu sam auta uradio sinoć

ja sam sinoc radio do tri sata al opet samo branik i zaspim za racunarom i probudim se jutros mislim danas u pola jedan i ostatak auta zavrsim cak sam i zakasnio malo sa postavljanjem al zahvaljujuci fast tuningu nije bio doso na forum na vrijeme pa nije ispalo da sam zakasnio hihi:lol::lol::lol:
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
eo da napisem razloge glasanja

trozic vaoma dobar rad svidjami se sto je vvaoma realno uradjeno
jedniu gresku primjetima na prednjoj gumi kad si briso gumicom malo si se zahebo i kod zadnje felge previse kontrast povecan
al rad je;);):icon_smile:

nisam koristio gumicu niti podešavo kontrast,
zadnja prati svjetliji blatobran,auto je pozada svjetlije nego napred stoga obe feluge ne mogu biti iste boje...
u pola jedan danas sam vidio gumu al to je ostalo tako još kad je rad bio u layerima pa bilo je kasno za ispravku :D
najbitnije da sam stigao uraditi sve na vrijeme :cool:


EDIT
glaso sam i ja
 
Super Moderator
''allroad jako puno svijetlo nisi trebo u bjelu boju on ipak zasluzuje drge boje tamne i one otvorene a felge previse mutne nemozes vidjet ni oblik na braniku usisnike si lose rezo kao i retrovizor lose ofarbo ali sve u svemu ok rad''

ne znam sto je ljepsi zatvoren kad je svaki auto ljepsi svjetliji i otvoreniji :lol:
felge nisu mutne ni sekunde samo su crne ;)
ostalo nemam primjedbu :D




allroad
prvo sto sam uocio je svjetla boja a gume (ne felge) pretamne, malo ti je zadnja felga pobjegla u lijevo, kod prednje gume malo ti se vidi stari prag mislim orginal i prilikom farbanja suvozacevog retrovizora izgubio si liniju retrovizora ostalo je dobro ispalo
ah sta uradi ovo sa donjim djelom branika ovo u lijevom cosku nisi trebo ovo spustat i ako si zadnje staklo zatamnio trebo si i na drugoj strani isto tako.




zadnja felga nije nigdje pobjegla nego nije fazon da ravno stoje zadnji tockovi :icon_eek:
a za stakla... potamnio sam i ona sa druge strane al bolan bolan nisu folije tamne sa unutrasnje strane... onda onaj ko ima folije ne vidi iznutra nista :D







EDIT:


vidim niko sem Trozica ne primjecuje moju pozadinu koja je lose odradjena i kroz stakla se vidi stara pozadina :lol: :lol:
 
fast..tuning20 je napisao(la):
sta je ovaj gto4 glaso al nije ucestvo to se ne uzima u obzir

nije to sto mi je dao 1 al kao da on glasa??

ne samo da nije ucestvovao nego nije ni gledo slike velike neg sam ovako preletio :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
juhuuuuuuuu ima extra golfova.... trozic.... svaka cast... :D knoxvile takodje... ryu i remblender... ili kako vec...
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
sta je ovaj gto4 glaso al nije ucestvo to se ne uzima u obzir

nije to sto mi je dao 1 al kao da on glasa??

kakva je to glupost da samo ocjenjuju oni koji ucestvuju ?

smješno!


bulex hvala :)
 
knoxville je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
sta je ovaj gto4 glaso al nije ucestvo to se ne uzima u obzir

nije to sto mi je dao 1 al kao da on glasa??

kakva je to glupost da samo ocjenjuju oni koji ucestvuju ?

smješno!


bulex hvala :)

a sto ti je to glup jel sto tvoje auto dobro izgleda pa ovi sto neznaju radit u ps-u nevide tvoje greske i onda dobijes dobru ocjenu stvar je u tome da nam neko uoci greske koje mi sami nismo uocili i po mogucnosti da nam kaze kak to ispravit jer ovdje nismo da bi se medjusobno svadjali ciji je bolji rad nego da zajedno poducimo jedni druge i da bi aBd mogli jednom i ucestvovat na medjunarodnom takmicenju...
...ah sto se ja rasprica et toliko
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top