p.s challenge 2 komentari

p.s challenge 2 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cico_mevle je napisao(la):
knoxville je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
sta je ovaj gto4 glaso al nije ucestvo to se ne uzima u obzir

nije to sto mi je dao 1 al kao da on glasa??

kakva je to glupost da samo ocjenjuju oni koji ucestvuju ?

smješno!


bulex hvala :)

a sto ti je to glup jel sto tvoje auto dobro izgleda pa ovi sto neznaju radit u ps-u nevide tvoje greske i onda dobijes dobru ocjenu stvar je u tome da nam neko uoci greske koje mi sami nismo uocili i po mogucnosti da nam kaze kak to ispravit jer ovdje nismo da bi se medjusobno svadjali ciji je bolji rad nego da zajedno poducimo jedni druge i da bi aBd mogli jednom i ucestvovat na medjunarodnom takmicenju...
...ah sto se ja rasprica et toliko

znaci po tebi
-moras biti muzicar da bi reko e ova je pjesma dobra ?
-moras biti fudbaler/trener da kazes e ovo je dobar go ?
-moras biti redatelj/scenarist etc.. da kazes e ovo je dobar film ?
-moras ici na takmicenja stylea da bi nekom rekao fino si sredio auto ?

etc..
 
Član
a ja vam fkt ozbiljno kazem...pogledajte malo radove po stranim forumima i kako to ide...ljudi to rade godinama, i svaki dan uvjezbavaju, neki se i profesionalno bave time...ne moze svako ucestvovati na medjunarodnom takmicenju, jer postoje krugovi koji se moraju proci i prije toga, nest kao kvalifikacije...s ovakvim radovima nema sanse, ja samo govorim istinu...
 
tarik_91 je napisao(la):
a ja vam fkt ozbiljno kazem...pogledajte malo radove po stranim forumima i kako to ide...ljudi to rade godinama, i svaki dan uvjezbavaju, neki se i profesionalno bave time...ne moze svako ucestvovati na medjunarodnom takmicenju, jer postoje krugovi koji se moraju proci i prije toga, nest kao kvalifikacije...s ovakvim radovima nema sanse, ja samo govorim istinu...

Slazem se, pa se iz tog razloga i ne takmicimo na medjunarodnim "manifestacijama".....
nama je ljepo i ovdje.... samo bi bilo bolje da se nastavi sa stilom BG-VT-a a ne ovako......
kada budemo pravili "SVOJE" perverzija dobre kreacije onda ce mo da se i takmicimo na drugim mjestima, a ovdje ce mo samo povremeno komentarisati radove pocetnika..... i njima prepustiti da se medjusobno takmice.... a ne ko neki koji se hvale uspjesima na medjunarodnim takmicenjima, a ovde i dalje pokusavaju nesto da ostvare i jos izgube od amatera..... ccccc sramota....
 
Član
Remblender je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
a ja vam fkt ozbiljno kazem...pogledajte malo radove po stranim forumima i kako to ide...ljudi to rade godinama, i svaki dan uvjezbavaju, neki se i profesionalno bave time...ne moze svako ucestvovati na medjunarodnom takmicenju, jer postoje krugovi koji se moraju proci i prije toga, nest kao kvalifikacije...s ovakvim radovima nema sanse, ja samo govorim istinu...

Slazem se, pa se iz tog razloga i ne takmicimo na medjunarodnim "manifestacijama".....
nama je ljepo i ovdje.... samo bi bilo bolje da se nastavi sa stilom BG-VT-a a ne ovako......
kada budemo pravili "SVOJE" perverzija dobre kreacije onda ce mo da se i takmicimo na drugim mjestima, a ovdje ce mo samo povremeno komentarisati radove pocetnika..... i njima prepustiti da se medjusobno takmice.... a ne ko neki koji se hvale uspjesima na medjunarodnim takmicenjima, a ovde i dalje pokusavaju nesto da ostvare i jos izgube od amatera..... ccccc sramota....

hehehe... fakat... citavu noc gledam..... al kontam sha ja znam o PSu a vala dobro si mu i reko... nije ni sedmicu na forumu a sere ko foka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top