Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

serialgf je napisao(la):
kazete da auto ima 1000 ps . Mozda i ima ali evo vam video da videte kako ide 1000ps pa usporedite
sa tim vasim konjima . Auto ide 8.99

http://www.youtube.com/watch?v=4M0dhmVADg0

Niko nije tvrdio da ima 1000 konjskih snaga ijedno auto ovdje... ne lupaj bezze da opet nastaju neke situacije neprimjerene temi... Narod svašta priča i nevjeruj u te priče dok ne vidiš na papiru...
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

antrax je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
kazete da auto ima 1000 ps . Mozda i ima ali evo vam video da videte kako ide 1000ps pa usporedite
sa tim vasim konjima . Auto ide 8.99

http://www.youtube.com/watch?v=4M0dhmVADg0

Niko nije tvrdio da ima 1000 konjskih snaga ijedno auto ovdje... ne lupaj bezze da opet nastaju neke situacije neprimjerene temi... Narod svašta priča i nevjeruj u te priče dok ne vidiš na papiru...



da si procitao predhodnih 10 stranica vidio bi da ovaj iz SM chip tuninga tvrdi da ce pojesti neke sarafe ili sta vec ako auto nema 1000 ps. Ako to nije tvrdnja onda ne znam sta je.

ah da jos jedno auto od 1067 ps koje ide 9.21 sa savrsenim pogonom i savrsenim mjenjacem

http://hem.passagen.se/heedberg/pics/www.hedberg-Production.tk_Supramannen_9,21@250kmh.wmv

dabogda neko upao u 9 pa ko god i nisam nista napisao da bi se raspravljao nego da pokazem kakvo se auto moze ocekivati ako ima tih 1000 ps
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Nebi ja poredio ove aute sa nasim, prvo zbog budzeta, a drugo jer voze na pravoj drag strip stazi.

Ova Supra sa prvog klipa na nasem klizavom asvaltu mozda ni ispod 10 sekundi nebi odvezla, i tu se polomi da ide pravo...

A mislim da prognoze o konjima nisu previse bitne za ovu temu, a ko je koliko brz, vidjet ce se za 20-ak dana, tako... :icon_exclaim:
 
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

serialgf je napisao(la):
antrax je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
kazete da auto ima 1000 ps . Mozda i ima ali evo vam video da videte kako ide 1000ps pa usporedite
sa tim vasim konjima . Auto ide 8.99

http://www.youtube.com/watch?v=4M0dhmVADg0

Niko nije tvrdio da ima 1000 konjskih snaga ijedno auto ovdje... ne lupaj bezze da opet nastaju neke situacije neprimjerene temi... Narod svašta priča i nevjeruj u te priče dok ne vidiš na papiru...



da si procitao predhodnih 10 stranica vidio bi da ovaj iz SM chip tuninga tvrdi da ce pojesti neke sarafe ili sta vec ako auto nema 1000 ps. Ako to nije tvrdnja onda ne znam sta je.

ah da jos jedno auto od 1067 ps koje ide 9.21 sa savrsenim pogonom i savrsenim mjenjacem

http://hem.passagen.se/heedberg/pics/www.hedberg-Production.tk_Supramannen_9,21@250kmh.wmv

dabogda neko upao u 9 pa ko god i nisam nista napisao da bi se raspravljao nego da pokazem kakvo se auto moze ocekivati ako ima tih 1000 ps
Decko da nesto znas o tome nebi poredio uopste ovo sa nama on na nasim stazama nebi odvezao ni 11 sek.
Malo nesto nauci pa onda pisi oni voze na potpuno gumiranoj stazi.
Ima jedan takav auto u Hrvatskoj sa 1000ks i 11000kubika nemoze odvesti ispod 12 sek a isti taj auto je u Americi vozio 9 sec.
Zato glupo je da uopste poredis te dvije stvari sve pametatori samo znate
naci neki video na youtube i reci vidite ovo kako ide a vjerovatno neznate ni biciklo voziti kako treba.
Idi zuri u sunce!

:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

serialgf je napisao(la):
da si procitao predhodnih 10 stranica vidio bi da ovaj iz SM chip tuninga tvrdi da ce pojesti neke sarafe ili sta vec ako auto nema 1000 ps. Ako to nije tvrdnja onda ne znam sta je.

Kakve ti sarafe pominjes,o cemu ti pricas covjece?
Kome sam ja to govorio,to uopste nije moj stil i moje rijeci...
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Vjerovatno vas je greskom povezao sa ovom calibrom iz HR ;)


EDIT: Spico007 je pisao za te sarafe :)


:icon_exclaim:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Sto se sinisa naljuti :icon_evil:

Ajd dovucite tog BiMota pa da ostali narod moze da vidi kako ide tako nesto :D

2serialgf
Decko... BiMoto na "nasim" isfucanim stazama ide 10 sec (posljednjoj trci) tako da ove gumira staze necemo ni da komentarisemo ;)
A ove tockove na Supri necu ni komentarisat :lol:

buzet obicnog bosanca VS American budget

:lol:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Evo malo i mene.
Molim informaciju ako netko zna, kakav je to premaz na stazi, nekakva smola...?
Ima li te mase za kupiti u našoj regiji negdje?
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

HONEY je napisao(la):
ok hvala. jos jedno pitanje, gume pretpostavljam moraju imati ono cestovne oznake (dot), puni slick bez toga nije dozvoljen?

Zasada gume ostaju s DOT oznakom. Da ne bi bila priča da hoćemo oboriti BiH rekord pa dozvoljavamo i full slickove. Oveo godine ćemo kao do sada, a iduće godine će biti dozvoljeni full slickovi.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Jeste ,ja sam pisao za sarafe i stojim kod te izjave.:cool:
A porediti ova dva auta nema smisla kao sto gore neko pametno reče zbog podloge i guma koje se koriste.Ko je prisustvovao jednoma Race-u gdje voze NAŠA auta,na običnom asfaltu i gumama koje imamo,ne bi bi napisao takvu glupost.Ja sam samo iznio svoje misljenje ,i to je to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top