Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

mostar nece valjati ako basta nedodje jbg patak dovlacite tog kadilaka da to vidimo i mi obicno smrtnici
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

SM chip tuning je napisao(la):
ih nemoj to pricati...:D

samo nismo sigurni da cemo u Mostar,ima jos Osijek i ZG pa cemo vidjeti.

daj pusti to, dosta raje ce doci u Mostar samo zbog bimota..
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

antrax je napisao(la):
SM chip tuning je napisao(la):
ih nemoj to pricati...:D

samo nismo sigurni da cemo u Mostar,ima jos Osijek i ZG pa cemo vidjeti.
Guru nađi nam kakav plac za auta, vjerojatno će mo ovaj put na pisti noćit komplet svi... ondje oko kapije gdje propuštate tehnički ispravna auta... ako je moguće... uredno će mo mi svi platiti ulaz i td što ide uz to...

pozz.

Ima nas jos koji mislimo nociti na pisti dole sa satorima :D a mozda cak i u petak navecer da krenemo pa ako je moguce jos jedan dio za nas i rostilj iz SA :cool:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

pa lako je to kad gledate iz vase perspektive ali nama je to em daleko mnogo,em nije auto put i trebamo vuci auto na prikolici uzbrdo nizbrdo em nagrade su veoma skromne mislim na ove regularne jer ove extra se osipaju svake sekunde kako se trka blizi a i to je nesigurno dva dana voziti najbrze vrijeme da bi dobio to,mislim mala je sansa da se sve to uklopi.

A bice dobrih auta i bez nas ionako na proslom racu u Mostaru organizator je od svih mogucih auta iz BiH stavio na plakat aute iz susjednih drzava tako da je to veliki minus i nisam siguran da li uopste ikad i treba da dodjemo u Mostar zbog toga.Nekazem da je trebao da bude bimoto na plakatu ali ima jos mnogo dobrih auta iz BiH ali oni su stavili neka auta iz drugih drzava da se malo "ulizuju" tim istim koji im ni nedodju nikad.

Kad bi mi docekali da neko iz HR i neko iz Srbije stavi auto iz BiH na svoj plakat :lol:,nikad za nikad a Mostar je upravo to uradio...tako da ako i dodjemo to ce biti samo zbog raje ali...
 
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

odavno iscekivanje jedne trke u BiH nije bilo ovako napeto i bila bi prava steta da ne dodjete u mostar ..
znam da je i daleko, i sve ostalo, ali u cijeloj regiji nije bilo mnogo trka u zadnje vrijeme, a ova trka u mostaru obecava da ce biti na dosta visokom nivou..

kod nas u BiH su uplate kakve jesu, i mislim da zagarantovana nagrada od 500 KM bez obzira na broj prijavljenih nije losa, a ako bude vise od 80 auta, bice i nagrada veca ...

na stranu to ko ce doci sa strane, ali pouzdano znam da ce u mostaru biti barem 10 auta iz BiH koja idu 13,12,11,(10?), sto do sada nije bio slucaj ni na jednoj utrci i opet ponavljam, bas zbog toga bi bila steta da ne dodjete jer ipak je kadett zvanicno najbrze auto u BiH..

SRCS nije u organizaciji trke, mi smo samo mjerna ekipa, i ovo ti pisem kao drug a ne ispred OO trke...

pozz
 
Početnik
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

samo zbog raje i cevapa :) dovoljan razlog ,,,
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

SM chip tuning je napisao(la):
pa lako je to kad gledate iz vase perspektive ali nama je to em daleko mnogo,em nije auto put i trebamo vuci auto na prikolici uzbrdo nizbrdo em nagrade su veoma skromne mislim na ove regularne jer ove extra se osipaju svake sekunde kako se trka blizi a i to je nesigurno dva dana voziti najbrze vrijeme da bi dobio to,mislim mala je sansa da se sve to uklopi.

A bice dobrih auta i bez nas ionako na proslom racu u Mostaru organizator je od svih mogucih auta iz BiH stavio na plakat aute iz susjednih drzava tako da je to veliki minus i nisam siguran da li uopste ikad i treba da dodjemo u Mostar zbog toga.Nekazem da je trebao da bude bimoto na plakatu ali ima jos mnogo dobrih auta iz BiH ali oni su stavili neka auta iz drugih drzava da se malo "ulizuju" tim istim koji im ni nedodju nikad.

Kad bi mi docekali da neko iz HR i neko iz Srbije stavi auto iz BiH na svoj plakat :lol:,nikad za nikad a Mostar je upravo to uradio...tako da ako i dodjemo to ce biti samo zbog raje ali...

Ma stvarno smiješne primjedbe.
Toliko uložiti u auto koliko je uloženo u kadeta i onda govoriti Mostar je daleko ne mogu shvatiti????
Ako je vama daleko vi slobodno sjedite kući i gledajte rezultate na forumu ili ko zna gdje.
A to što kadet nije bio na plakatu ne vidim kao problem,uostalom ima još automobila iz BiH koji su mogli biti na plakatu.
I zar je bitno koje je auto bilo na plakatu?
Ovaj tvoj post samo govori da koliko god dobro događaj bude organizovan uvijek će biti onih koji nisu zadovoljni organizacijom, a obično to budu oni koji nisu ni bili prisutni.
Ja ne vidim ni jedan razlog da se kadet ne pojavi na trci u Mostaru.
Dobrodošli ste kao i svi ostali takmičari.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Procitaj malo bolje sta sam napisao,nije kadet ni trebao biti na plakatu niti ce ikad biti ali sramota je da druga auta iz BiH nisu zasluzila da se postave na plakat,nije nikakav problem sto kad nije bio ali nama je zasmetalo sto niti jedan drugi auto iz BiH nije bio niti Topiceva astra,niti Alenov kupe,niti Tepsijin puno,niti Harbasev golf,niti Romanov golf,niti Emirova hona niti Dadin kadet niti Sejin kadet i jos mnogo dobrih auta ima...niko se nije sjetio tih ljudi i postavio njihovo auto u njihovoj drzavi nego se stavljaju auto iz drugih drzava kao da u BiH nema niti jedno auto koje zasluzuje da bude na tom j*enom plakatu.

Nama je to zasmetalo ali to nije osnovni razlog dolaska ili nedolaska,i nema potrebe da bilo ko vise to komentarise i pravi off,trka je bilo i prije bimota i bice poslije njega,bimoto je nebitan bice i drugih auta dole.

Svako ima svoje planove pa tako i mi i nema potrebe da se nagovoramo i pravdamo za bilo sta.

Ko dodje vozice,ko propusti zalice i tako to ide ;)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

turbina je napisao(la):
Ja mislim da pored Baste samo jos "HANI" Repo treba da otkaze svoj dolazak i SR u Mostaru ce tad zagarantovano da propadne posto ne moze nikako opstati bez tih tamicara ! :lol::lol:

To šta će da propadne a šta neće vrijeme će pokazat.
Osim toga ni bimoto ni Repin golf nisu bili u četvrtom mjesecu na trci u Mostaru pa je trka održana i to u dobroj atmosferi.
Ta dva auto su trenutno u samom vrhu street race scene u BiH i bilo bi mi vrlo drago da se pojave u Mostaru, al kako Srđan reče svako ima svoje planove i razloge za dolazak ili nedolazak.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

uostalom ja nisam ni rekao da necemo doci,samo nam je dosta to komplikovano i jos nismo sigurni...
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Mene interesuje da li se moze uvesti par auta 2-3 (prateca oprema ROSTILJ, MESO, PIVa i ostale osnovne potrepstine za odrzavanje SR) i kome se mogu obratiti za to ??!
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

iisto ovo pitanje kao Davor, s tim da i mi planiramo mozda vec u petak biti dole :cool:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

A joj ljudi moji o čemu vi sve rapredate:icon_cry:
Ovi moji me zamoliše da nešto komentiram i dodam na forumu, ali vidim da nema potrebe za tim. Svatko ima svoje viđenje svega, pa tako je to.

Samo ću se osvrnuti na "plakat" ali iz jednog drugog razloga. Ja sam na prošlom sastanku kluba prije par dana predložio da plakat ide na što tanjem i jeftinijem papiru i da ide na njega samo logo kluba i najava utrke i ono što tekstualno treba biti naplakatu. Naravno sve u jednoj boji. To sam predložio iz razloga štednje. To nam je najjeftinija opcija. Jer štedimo na svemu da bi sve mogli imati na trci sve ono što želimo.

Eto nisam ni znao za taj nazovimo ga "problemčić" oko slika na plakatu pa sam već i taj kamen "smutnje" odstanio. Nema više nikakvih slika na plakatu za našu utrku.;)

A sad, što se tiče onoga plakata sa Acom i Fržopom, e to je rađen plakat za cijelo Prvenstvo i nećete vjerovati ali idejno i grafički taj plakat je urađen maltene u Gradišci - u Laktašima ili Aleksandrovcu bolje rečeno. Ovo sam napisao samo dase zna bez želje da se o ovome dalje komentira i raspreda. Nema ni potrebe.
Pozdrav svima:icon_exclaim:

Davor_ je napisao(la):
Mene interesuje da li se moze uvesti par auta 2-3 (prateca oprema ROSTILJ, MESO, PIVa i ostale osnovne potrepstine za odrzavanje SR) i kome se mogu obratiti za to ??!

Naravno da se može uvesti pratećih auta i može se napraviti i dvorište i i ozidati kamin i roštiljati do besvijesti.
Meni se možete obraćati kao i prošli put.

Što se tiče parkinga ovaj put će dosta auta moću ući na glavnu cestu i parkirati do tehničkog pregleda i to s obje strane. Znači može ući nekih 50 -60 auta na taj parking (ako ne i više).
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

guru je napisao(la):
A joj ljudi moji o čemu vi sve rapredate:icon_cry:
Ovi moji me zamoliše da nešto komentiram i dodam na forumu, ali vidim da nema potrebe za tim. Svatko ima svoje viđenje svega, pa tako je to.

Samo ću se osvrnuti na "plakat" ali iz jednog drugog razloga. Ja sam na prošlom sastanku kluba prije par dana predložio da plakat ide na što tanjem i jeftinijem papiru i da ide na njega samo logo kluba i najava utrke i ono što tekstualno treba biti naplakatu. Naravno sve u jednoj boji. To sam predložio iz razloga štednje. To nam je najjeftinija opcija. Jer štedimo na svemu da bi sve mogli imati na trci sve ono što želimo.

Eto nisam ni znao za taj nazovimo ga "problemčić" oko slika na plakatu pa sam već i taj kamen "smutnje" odstanio. Nema više nikakvih slika na plakatu za našu utrku.;)

A sad, što se tiče onoga plakata sa Acom i Fržopom, e to je rađen plakat za cijelo Prvenstvo i nećete vjerovati ali idejno i grafički taj plakat je urađen maltene u Gradišci - u Laktašima ili Aleksandrovcu bolje rečeno. Ovo sam napisao samo dase zna bez želje da se o ovome dalje komentira i raspreda. Nema ni potrebe.
Pozdrav svima:icon_exclaim:

Davor_ je napisao(la):
Mene interesuje da li se moze uvesti par auta 2-3 (prateca oprema ROSTILJ, MESO, PIVa i ostale osnovne potrepstine za odrzavanje SR) i kome se mogu obratiti za to ??!

Naravno da se može uvesti pratećih auta i može se napraviti i dvorište i i ozidati kamin i roštiljati do besvijesti.
Meni se možete obraćati kao i prošli put.

Što se tiče parkinga ovaj put će dosta auta moću ući na glavnu cestu i parkirati do tehničkog pregleda i to s obje strane. Znači može ući nekih 50 -60 auta na taj parking (ako ne i više).



Iz Doboja ce par auta doci pa smo kontali u subotu doc i u nedelju navece nazad, rostilj malo, pivo i dobra auta = ODLICAN VIKEND
+ za ovo i vidimo se tamo
p.s. Svi koji nas vide i skontaju su dobrodosli za druzenje i klopu
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

guru je napisao(la):
A sad, što se tiče onoga plakata sa Acom i Fržopom, e to je rađen plakat za cijelo Prvenstvo i nećete vjerovati ali idejno i grafički taj plakat je urađen maltene u Gradišci - u Laktašima ili Aleksandrovcu bolje rečeno. Ovo sam napisao samo dase zna bez želje da se o ovome dalje komentira i raspreda. Nema ni potrebe.
Pozdrav svima:icon_exclaim:




Izvinite onda,mislio sam da ste vi radili taj plakat,nisam znao ko ga je radio ali otkad sam ga vidio muci me i smeta mi to sto nisu auta iz BiH na njemu.

Izvinjavam se jos jednom ali ni na kraj pameti mi nije bilo da su ovi iz Laktasa to uradili,jer smo se mi bas iznenadili kad smo to vidjeli i bas nam je cudno bilo da ste vi to stavili tako ali sad me nista necudi jer od ekipe iz Laktasa svasta se moze ocekivati.

Plakat necemo vise komentarisati,i istinski mi je zao sto sam to vama pripisao.

Izvinite...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top