Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

serialgf je napisao(la):
niko se ne svadja ,a da ima navijacke atmosfere .Svima zelim sve najbolje sem liku koji je pre arogantan i koji jos nije zavrsio trku na 402 m pa nek se nadje...
Ti prozva pola forumasa....:lol:
Go,BiMoto,go.....:123::123::123:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Jel startnina samo 50KM ili ima jos nekih doplata tipa osiguranje itd...?
I ako se slucajno napravi RL na kvalifikacijama sta slijedi poslije toga, ne racuna se to vrijeme za klasu ili...?
 
Početnik
kad napravis RL na kvalifikacijama onda vozis u klasi zvanoj RL, u toj klasi ti je pobjednik ko ih vise napravi :)
 
Član
Evo Frzop se nasao nesto uvrijedzenim:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=128474967790&oid=123771534926

a sve je potaknuto ovom konverzacijom:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=128474967790&oid=123771534926#/event.php?eid=123771534926&ref=ts


Lik je uzasno prepotentan!
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Evo Frzop se nasao nesto uvrijedzenim:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=128474967790&oid=123771534926
a sve je potaknuto ovom konverzacijom:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=128474967790&oid=123771534926#/event.php?eid=123771534926&ref=ts
Lik je uzasno prepotentan!
ma pusti ga... sad su kod Sinise taman sredjeni motori i eletronika :)
Mada prepostavljam, sad kad ga "namlati" na stazi bice da mu je neko nesto uradio ili sta ja znam... pusti ga nek baljezga! :D
 
Početnik
jes najbolje nacin za dokazat ko je brzi je staza...

tako da ako ima neko nekih dilema 26 ili/i 27 u mostar i gas
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

guster je napisao(la):
Jel startnina samo 50KM ili ima jos nekih doplata tipa osiguranje itd...?
I ako se slucajno napravi RL na kvalifikacijama sta slijedi poslije toga, ne racuna se to vrijeme za klasu ili...?

Startina 60 KM. Kao i prošli put. Nema nikakvih drugih doplata.

RL u kvalifikacijama znači da biraš klasu po svom izboru, u roku od 15 minuta nakon završene druge kvalifikacijse vožnje (ili nakon prve kvalifikacije ako se ne održi druga). Ali kad izabereš klasu onda prvu vožnju u toj klasi (uprvom krugu) moraš odvesti u vremenu prijavljene klase inače (u slučaju da budeš brži ili sporiji od vremena klase) slijedi diskvalifikacija.

Ljudi moji!

Vidim da se zakuhala neka nepotrebna rasprava na Facebooku. Mislim da nema potrebe da se tenzije podižu na taj način i da se ljudi koji trebaju zajedno voziti i poslije i prije utrke sjediti i piti zajedno i družiti se, da se maltene vrijeđaju.

Vremena svakoga su uvijek promjenljiva i ovise o mnogim stvarima na svakoj utrci. Tko je brži - brži je samo na toj utrci, a ubuduće se ne zna.
Tko je najbrži - najbrži je dok netko ne postavi novi rekord.

Što znači: samo na UTRCI SE MOŽE REĆI TKO JE BRŽI I TKO JE NAJBRŽI!
Osobno sam mišljenja da se vremena iz kvalifikacija nikada ne bi trebala zapisivati kao službeno postignuta vremena, a posebno sam protivnik da se izvlače samo vremena auta na stazi bez reakcije na startu i d se tim vremenenima kalkulira. Službena vremana su samo ona odvezena na utrci u klasi i u vremenu koje je mjerna služba izbacila. To je ono što se po meni ima računati kao službeni rezultat.

Na ovoj utrci ćemo nastojati izbaciti sve nepravilnosti koje bi utjecale na izmjerena vremena. Zato ćemo i premjeriti stazu komisijski prije utrke da se zna da se vozi na 402,31 metar. Tek kad svi organizatori bez kalkuliranja raznih vrsta budu službeno sa vozačima točno i pošteno mjerili stazu, onda ćemo moći govoriti i o realnim vremenima svih vozača.

Zato mislim da nema potrebe dizanja nepotrebnih tenzija o tome tko je brži i najbrži. Utrka i pista su jedina mjesta na kojima se to dokazuje.

Pozdrav svima
 
Početnik
2 Guru - koliko sam skuzio, druge kvalifikacije se voze ukoliko bude vremena za to? vozac ima pravo nakon prvih prijaviti jacu klasu ako zeli, ili ako je imao red light, izabrati klasu. ispravi me ako sam krivo informiran oko bilo ceg gore.

drugo, sada kada je otvoreno prvenstvo ponisteno, pretpostavljam da se i oko pravilnika mjenja nesto. treba li ista posebno za recimo klasu 10, roll bar i to?

i za tih 1000€, dali je potrebno oba dana recimo voziti 10 sec u voznji (ne kvalifijaciji) i biti najjaci u toj klasi, ukoliko tu bude vise njih?

serialgf je napisao(la):
niko se ne svadja ,a da ima navijacke atmosfere .Svima zelim sve najbolje sem liku koji je pre arogantan i koji jos nije zavrsio trku na 402 m pa nek se nadje...



a tko je taj ako mogu znati?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top