Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

A koja su to brza auta koja ce sve dole biti??

I kad smo kod vremena Suada Hote, covjek je prije 2-3 godine napravio 11.3-11.4 a koji to to rekord BiH ove godine!?
 
Početnik
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

samo vi pricajte i teoretizirajte.. ja sam auto zavrsio, nema te sile koja ce me sad odvratit od toga da dodjem voziti, poslje nekih prica i "misljenja"..

see ya (IN HELL) & be cool
 
BHT Ovisnik
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

veliki respect za repa,jer svaki dan vidim auto da se voza po gradu,unutrasnjost je standarna,usput dere guzove,svaka cast:cool: samo jos cekam da ga vidim na crti,sretno:cool:;)
 

IGY

Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

sljedeci ko zapocne OT dobice ban na 10 dana
dosta vise tog prepiranja otvorite temu i raspravljajte
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Mrva je napisao(la):
A koja su to brza auta koja ce sve dole biti??

I kad smo kod vremena Suada Hote, covjek je prije 2-3 godine napravio 11.3-11.4 a koji to to rekord BiH ove godine!?

Polako dečko Hota (uz dužno poštovanje prema tom čovjeku poznajem ga osobno i to je koliki majstor tolika je i ljudina) je napravio najbrže vrijeme 11.8 sec (11.6 na slickovima) bez nitra naravno pa možete zamisliti kolika je to snaga.

Brži auto od Hotinog je naravno Sinišin kadett koji vrlo lako može ići 10 nisko koliko sam čuo planiraju probiti u klasu 9 što bi mi bilo jako drago. ;)

Naravno tu je Alfa Marka Fržopa kojoj je motor nanovo složen i po riječima moga prijatelja Alfaludjaka koji je radio motor "ne opali li 9 sec ništa nismo radili..." predviđanja su da Alfa sada ima oko 700 KS bez nitra...

Calibra koju sastavljaju naši frendovi iz Trogira Marin i Ante bi isto trebala biti spremna, auto bi trebalo imati oko 1000 KS sa nitrom vidjet ćemo hoće li je uspjeti izmapirati do tada.

Moram spomenuti Repinog Golfa koji bi napokon trebao odvoziti nešto pošteno po najavama pa vidjet ćemo meni bi bilo drago da napokon opali pa bar 11. ;)

Majkutijeva Honda sa LET-om 11 nisko....

Bit će tu zanimljivih bolida rekao bih ;)

Evo jedna slika za kraj, konkretno promjer cijevi intercoolera na Marinovoj Calibri :D

i657900_DSC00399.jpg
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Mrva je napisao(la):
A koja su to brza auta koja ce sve dole biti??

I kad smo kod vremena Suada Hote, covjek je prije 2-3 godine napravio 11.3-11.4 a koji to to rekord BiH ove godine!?

Svaka čast Hoti, da on puca nitro bio bi tada najbrži... sad nemam pojma, čuo samo da auto ide dosta dobro, ništa više ;)

Ja koliko znam Basta je napravio vrijeme koje još niko nije stigao...

A da sad ne naglabam i ne nabrajam sva brza auta koja znam da bi "trebala" doći... jer se može IGY naljutit što raspravljamo :p

Uglavnom bujrum svima na druženje i pivo... vidimo se dole ;)

pozz.
 
Početnik
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

antrax je napisao(la):
Svaka čast Hoti, da on puca nitro bio bi tada najbrži...



e pa eto, bude li sve ok inace, onda mozemo na kraju uraditi free run, ja cu izvaditi bocu nitra iz auta, pa cemo se potrkati, da nebi bila prica kasnije e da ga on ima bio bi najbrzi, da je ovo da je ono..

da je babi karina bila bi deda :cool:


i svi ovi postovi jesu vezani uz utrku, pa o cem drugo i da se prica ako ne o autima i vozacima?
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Sve ok samo bez svađe i vezano za temu :icon_biggrin:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

jbte
jedete gova i serete tu bezveze i pricate kojekave gluposti ko je brzi i ko ce kome guzove poderati

nemojte biti ba djeca i preucavati se i preseravati
svaki cigan svog konja hvali tako da...

kada bude race na crtu pa se potegnite pa tek onda komentarisite ko je bio bri i cije je auto bolje i kojekakve raznorazne gluposti.....

a da
vidimo se na crti :D ;)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

ersan_sa je napisao(la):
jbte
jedete gova i serete tu bezveze i pricate kojekave gluposti ko je brzi i ko ce kome guzove poderati

nemojte biti ba djeca i preucavati se i preseravati
svaki cigan svog konja hvali tako da...

kada bude race na crtu pa se potegnite pa tek onda komentarisite ko je bio bri i cije je auto bolje i kojekakve raznorazne gluposti.....

a da
vidimo se na crti :D ;)

Mi samo nagađamo, i govorimo od prije šta se vidjelo... unaprijed se nema šta pričat dok se ne vidi... samo možemo predopstaviti da će konkurencija biti bolja već ikad do sada vjerojatno, to kažemo iz priloženih prijava i najavljenih učesnika... ništa drugo :)

Repo znamo da i tvoje auto funkcioniše kako treba... tako da bi i ti trebao biti među "najbržima"... a to Hota s nitrom ili bez, opet nagađamo... sve će se dole vidjet... samo ti učestvuj, nitro je dozvoljen, tako da je sve legalno... nemaš se potrebe zamarat sa ili bez nitra, ne koristi niko ništa nelegalno ;)

pozdrav.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

2 GocaS6
Prvo drug, nisam Hota boy :D Covjeka jedva i poznajem
Moj favorit u Mostaru je naravno Sinisa (ako dodje) a ne Hota
I koilko znam grip nije isti u Mostaru i Osjeku tako da ce se dole morati mnogi potruditi ako misle da ponove rezultat iz Osjeka
Kako si i sam rekao Marin je upitan... A jesi li siguran da Frzop stize u Mostar, mogao ga je prijaviti ko je htjeo ;)
A ta Calibra ako bute imala vise od 700 KS bice super, realno ako bude imala koliko ti tvrdis 1000KS onda ce ona ici dosta dosta bolje i od BiMota

Drug nemoj me pogresno razumiti.. nemam apsolutno nista protiv tebe. Meni prvom ce biti drago ako ta Cali bude tako isla. Ipak se svaki dan nevidja auto od 9 sekundi :)

Ovdje je ocigledno da hvali svako svog :icon_biggrin:

btw. Napokon i Romana da vidimo na pisti u full snazi :D

Sretno svima
 
Početnik
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

ersan_sa je napisao(la):
svaki cigan svog konja hvali tako da...



i svaki cigan ce i branit svog konja kad trka prodje..:D

a to 700 - 1000ks, i to na 2 litra motor je toliko zamrsen i dugotrajan proces da boli glava.. koliko samo stavki i uvjeta treba zadovoljiti i ispuniti. teoretski moze, djelo me bas zanima.

a neki ako mislite da je dovoljno kupiti turbo za koji proizvodjac u reklami kaze da ima flow za xxx (xxxx) KS ne znaci samo od sebe nista.. to je samo pocetak...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top