Osijek Street race No4.

Osijek Street race No4.

Početnik
meni se cini da si se ti zapalio. rekao bih da te nesto brine, a? :D

ostaj mi dobar, Opelasu
 
Član
Repo svaka cast,i najbitnije je da imas auto sa kojim si dosao na race istrkao se i vratio se na tockovima,za to respect ,to je street race :D
 
Početnik
nisam se jos vratio, sad cemo leci svi se naspavati, i sutra tek krecemo nazad :cool:

Golfa cu ostaviti u Tuzli da ceka race, jer svakako prolazim tuda ;)
 
Član
repo kralju svih kraljeva :)
za cim se kolegica vrati u njemacku od mene dobijes 2 svjecice i bocu laka za kosu ali jok onok ful bljak vec trovemenski taft :) tolko je jak da ga mozes umjesto nitra strcat :p
 
Član
Cestitke Alexu ,Repi Basti i svim ostalim takmicarima iz BiH takodje cestitke i Ervixu koji je sa svojim Fokusom osvojio 4 pehara na STYLU (da dobro ste procitali 4 pehara :cool: ) neznam tacno kako je Sejo zavrsio vozio je finale klase 13 pa je cinimi se probio u 12. Uglavnom jako dobar i kvalitetan rejs organizatori su se potrudili pruzit sto veci sadrzaj malo ih je vrijeme zeznulo pa je to vjerovatno rezultiralo manjim odzivom publike nego prosli put. Sve u svemu koje prisustvovao nije imao razloga nizacim da zali i otisao je kuci s osmjehom na licu!!!! Vidimo se i sl put !!!!!!!!;)
 
Tek stigao kuci i sve ovo je bio jedan od najvećih spektakla u regionu.
Čestitke Alexu i hvala mu za majice,čestitke Basti i Repi koji su odvozili fenomenalno i naravno čestitke čovjeku koji je jedinin donio u Sarajevo pehar Seadu Agiću 2 mjesto klasa 13.
Vidimo se aBd na sljedećoj trci pa poslije toga opet Osijek.
 
Član
Cestitke svima, Repo pogotovo, sto svi navode maximalni respekt i od mene za cinjenicu da s tim autom odes, odvezes takvo cudovisno vrijeme i vratis se kuci....to je STREET race....:cool::cool::cool:
 
Član
Opet Bosanci u centru paznje, od majstora (SM chiptuning - ako zelite biti najbrzi) do vozaca (REPO ogroman RESPECT) pa do ljepote (Ervix svaka cast)! :cool:
 
Član
Ok , dobro je što je bar u nedjelju poslužilo vrijeme . Šta bi sa "VELIKIM ĆUKAMA", niko ih ne spominje???
 
Član
Sta je sa Bimotom, 11.3 :icon_question::icon_confused::icon_cry:
Znam da je u BL bio opasno ljut a sad nesto slabiji :icon_mad:

Octane je napisao(la):
Ok , dobro je što je bar u nedjelju poslužilo vrijeme . Šta bi sa "VELIKIM ĆUKAMA", niko ih ne spominje???
i mene bas interesuje, pitao sam nedavno al niko nista
 
Legend
jos malo slika







a big dogsi su bili odlicni,zeleni camaro je isao 8,6s
i snimak

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6dQON4qsSsQ&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6dQON4qsSsQ&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
jako naporan ali nezaboravan vikend iza nas !
u subotu smo probali sve da izadjemo na kraj sa vremenom, rizikovali smo cak i da ostetimo opremu kako bi se vozacima izaslo u susret da barem voze testove dok se situacija ne smiri.. odluceno je zajednicki da se dnevni race u subotu spoji sa nocnim i da se sve vozi po noci.. taman kada je izgledalo da cemo ipak uspjeti odrzati nocnu utrku pljusak u trajanju 10-15 min. zapecatio je subotnji dan..
nedjelja je bila sasvim druga prica i vozilo se u idealnim uslovima.. suncano ali ne prevruce!

mislim da je ovaj race u nedjelju bio jedan od najjacih ako ne i najjaci ikad odrzan.. jako mnogo prespremnih auta.. veliki broj vozaca je upravo na ovoj utrci napravio svoje najbolje vrijeme ikada...

REKORD 1
Czaba Erdos - rekord jugoistocne evrope na ne-tretiranim stazama - 8,650 (vrijeme bez reakcije)

REKORD 2
Aleksandar Kostadinović - regionalni rekord (ex-YU) - 10,130 (ukljucujuci reakciju)

REKORD 3
Roman Jurišić - najbrze vrijeme BiH takmičara mjereno našom mjernom opremom - 10,7...

u toku dana trebali bi biti gotovi i obradjeni rezultati pa cemo i to postaviti i naravno i azurirati nasu top listu..

pozz
 
Top