Osijek Street race No4.

Osijek Street race No4.

Član
Koje je pravio vrijeme ovaj Audi 80 V8 quattro i jel ko zna njegove modifikacije... :123:
 
Član
Super je bio race u nedelju,subotu necu ni da pominjem jer je kisa sve pokvarila ali zato u nedelju su sva 3 auta iz 10 sec bila iz SM radionice,takodje najbrzi SM dizel je napravio vrijeme auta 11.8 sec sa 1.9 tdi motorom sto je extra.

Oboren novi rekord od strane Alexa RS4 takodje sa "tretmanom" SMa

Bimoto imao probelma za reakcijom i sa trakciom ali opet imao je vrijeme auta 10.6 sto i nije lose s obzirom na probleme.

Romanom golf ide extra i svaka cast na vremenu i na odlicnim startovima i voznjama.

Ovaj trka je prosla u znaku SMa :D
 
Tokodje sve pohvale za organizaciju i iskrene cetitke svim pobijednicima...

i punoooooooooooo Vam HVALA na cetitkama:cool:
 
Član
ALEX je iz Beograda , Srbija . Čovjek koji trke vozi dosta dugo. Krenuo je sa Hondom Civic Type R a danas i zadnjih 3 godine vozi Audi RS4. Auto je slagan sa pažnjom i ima zaista veliki potencijal. 2008 godine je u BL vozio 10.4 ali zbog greške u timingu taj rezultat nije zvaničan . Ali evo poslije SM dotjerivanja došlo je i poboljšanje. Uglavnom čestitke svim osvajačima nagrada i čestitke našim momcima.

Pitanje odnosno prijedlog za SM-a Srđana. Uspostavi prika timske odredbe da ti se vozači ne "kolju" u istoj klasi!!!! :cool:
 
BHT Ovisnik
sve pohvale svima,posebno Repi,a ovo sta ucini ervix je:icon_eek::icon_eek: svaka cast kralju;)
 
Član
Ja sam bio samo u nedelju, subotu nisam dolazio jer sam cuo da je kisa.
Juce je bio nevidjeni spektakl u svakom smislu ... od trke, propratnog programa (stunt show i big dogsi), do satora sa hranom i picem ...

Evo par klipova od mene

Aca vs. Repo ... Ovdje je Audi odvezao 10.130

http://www.youtube.com/watch?v=GsZwSN-h7pY


Big Dogsi


Morris Minor ... http://www.youtube.com/watch?v=XofEre_f_5o ... vrijema auta 8.6xx sec

Chevrolet Camaro ... http://www.youtube.com/watch?v=QmHW1oAJ-D4 ... vrijeme auta 8.7xx sec


Naravno, pridruzujem se cestitkama svim nasim takmicarima ...

Za Acu sam ocekivao da ce dohvatiti 10, ali da ce umalo dohvatiti i 9 to nisam mogao ni sanjati ... Audi stvarno leti
Repi cestitam i skidam kapu, jer onakvo vrijeme napraviti sa street-legal autom je stvarno tesko
Basta je mogao dosta bolje, ali vidjelo se da ima ogromnih problema sa kretanjem i sa trakcijom duz citave staze uopste, i pored tih problema odvezao je 10.6 ... kapa dole

Ervixu od srca najiskrenije cestitke ... sva 4 pehara je zasluzio ... Auto je skoro pa savrsen (uvijek ima sitnica koje bi mogle biti malo bolje), ali u globalu auto je za primjer svima koji se zele profesionalno baviti stylingom

I na kraju cestitke i ekipi AKS Slavonija na jos jednom odlicnom eventu ... nadmasili ste sami sebe!
 

IGY

Član
iskrene cestitke svim takmicarima, repo svaka cast vrijeme je extra i pokazao si sta znas :cool:
Aco uh audi leti sta drugo reci,

slike bice nadam se ujutru tek ih prebacujme na racunar a ima ih :D
 
Član
Svaka cast svim natjecateljima i AK Slavonija na odlicno organiziranom eventu!

Ja samo jedno pitanje, Roman (usput svaka cast) je odvozio 10.7 kad je vozio s Bastom ako sam dobro razumio? Posto netko rece da je u finalu sa Kostadinovicem napravio RL (a posto ga nema u sluzbenim rezultatima kao drugog u klasi 10 ocito jeste)?
 
Top