Osijek Street race No4.

Osijek Street race No4.

Član
Jesu li dosli Rumuni?? Navodno stizu u vecem broju nego prosli put da se "osvete" jer su ih nassi pomeli prosli put :lol: Dajte vremene, slike, klipove...
 
srdjo je napisao(la):
ja sinoc u 11 stigao u Osijek...gledao malo one vratolomije s motorima i prvi krug klase 16 i kisa je slozila tako da smo jedva stigli do satora...u 12 otisao kuci...:(
...cekam slike od drugih jer nisam imao cime slikati...a posebno Nissana 350Z...bruuuutaaalan je...:cool:

ovaj?
http://www.youtube.com/watch?v=SNcQ-q6AVY0
3n7q6xtkjvqvmkjz562w.jpg



pronasao sam slika dosta, ali nigdje nikakvih rezultata
 
Član
Jucer citav dan sam cekao da vozim i tako citav dan se cekalo pod tendom pored tornada i kise koji nisu stajali ( ne mogu da vjerujem da nisu mogli da predvide da ce biti kise taj dan-dakle ponovili se Zivinice trkanje po kisi ,a svi smo tad zezali Geru zbog toga ;) ) i kad je napokon krenula jedan krug i opet pljusak-umoran,hujav,auto bezveze derano po kisi spakujem sve i odem za sarajevo,eto sve u svemu bezveze presao 630 km !!!!:icon_mad:
 
Član
@Death_beat: ...e upravo taj...:cool:
...ja se zapucao kad sam ga vidio...stoji pored Skylinea R33 i Alexovog Audija :icon_twisted:...zao mi samo sto nisam imao fotic da ih slikam...

ev nekoliko mojih slika...:icon_biggrin:

pp1i.jpg


pp3.jpg


68016189.jpg


pp2en.jpg
 
Član
Današnji info iz Osijeka,nezvanični rezultati..ako lažu mene ,lažem i ja..
Najbrži Alex Kostadinovic Audi RS 10.5 sek
Repo Golf 4motion 10.9 sek
Vlada Moravek Kadett V8 11.2 sek
Basta Bimoto 11.3 sek
 
Član
isti info sam i ja dobio sa nesluzbene strane repu nemogu dobiti na telefon ali ako je vozio ispod 11 polizat cu mu slickove kad se vrati kuci :)
 
Član
Repo 10,9, opala :cool:

A ima li ko kakav video Alexa i te voznje od 10,5, onaj Audi ima ubitacno dobar zvuk :D
 
Član
repo u finalu klase 10 protiv alexa upravo potvrdjeno :)
zvao sam ga kaze da ocekuje voznju
honey ful gas i do pobjede :)
 
Član
Zadnji info.......
Repo vs Bimoto 10.7 za Golfa,opa bato......;)
Da li je to finale il ga čeka Alex,to ne znam.....
Dok ovo pisem upravo stigla poruka.....info od MTOPIC,direktno sa staze
ALEX KOSTADINOVIC Audi RS vrijeme 10.130 Rekord je skinut.......:icon_eek::icon_eek:
Vrijeme auta 10.0
Repo u finalu sa Alex-om napravio red light,jbg....
 
Član
dan te ebo da te ebo al ide taj avdi maltene pa ispod 10 ode :)
a repo je pokazao ono sta godinama radi i o cemu prica svaka cast
a i ostalim natjecateljima iz BiH svaka cast na na nastupima i rezultatima
 
Član
Basta je u BL isao oko 10.5,ne sjecam se tacno,tako da je josh uvijek tu negdje.Čekamo zvanične rezultate i liste,ovo je sve porukama.....
 
Član
romanu svaka cast,covjek zna svoje i to je to.
realnoo gledajuc najkompletnije auto u bih,i to street legal u osijeku po drugi put bez prikolice
i to je ono sto mi se svidja ;)
 
Svaka cast nasim, a respect za Repu, kako vidim covjeka su pljuvali i ismijavali svakodnevno, a sada im je svima pokazao, i mogu ga lagano povuc za... RESPECT ;)
 
Top