----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Garage

pa njega interesuje kolko tebe dodje ili ti ga strucno cijena kostanja :D, a ne prodajna cijena u koju je ukljucena i marza...

ekonomista ja, da se malo pohvalim :D hehehe
 
Član
RE: Opel Garage

Cekajuci busenje bloka,da ne bi :cupakosu: ,bavim se malo sitnicama..
...a zec jos u sumi...
 
Član
RE: Opel Garage

Sinoc bliski susret sa pesekom....i to na preko 120.Kad ne ode na krov,jedva osta na putu.Ode Lotusov branik u igle.... :icon_confused:
Ajd' sad jovo nanovo....
 
Član
RE: Opel Garage

gdje radis te stvari oko bloka motora, i sta tacno, BiH ili dalje... ako nije tajna napisi, ako da onda ukratko par info na PM da mi posaljes, bio bih ti zahvalan jer me intresuje navedeno, u skorije vrijeme moram i ja oko toga se pozabaviti, dobitci snage na NA motoru su enormno velki cca 5-10%.

pozdrav i unaprijed hvala
 
Član
RE: Opel Garage

Nikakva tajna,radim specijalu motora.Znaci komplet sve novo unutra,nula kilometara motor,servis turbine u Rijeci,dijelovi svi direktno iz opelove fabrike iz Njemacke.Naravno,ne u Bih,blok i glava se spremaju u Zagrebu.
 
Član
RE: Opel Garage

Portiranje....
U medjuvremenu,Faza 2,pocetni oblik se polako mijenja.Bice nesto,valjda....
 
Član
RE: Opel Garage

respect Spico.... kada skupim ili snadjem se za pare zovem te da me uputis za obradu glave i sl :)

btw... ljudi ovo je projekat pravi, a ne neke folije i zatamnjvanje stakala hehehe..


skidam kapu spico, nadam se da ce biti prilike da stanemo na crtu i vidimo koliko si me brzi :)
 
Član
RE: Opel Garage

Javljeno iz Zagreba ,glava obradjena,izgorio samo jedan sic ventila.Stigli Mahle klipovi.......bregasta nova radilica i klipnjace,sve se sjaji ko patkova guza!Turbo otisao na reparaciju,blok je na busenju.Sastavljanje,za 10-tak dana .I onda....4x4 Turbo power.:D na 1.2 bara overboost.:icon_twisted:
 
Član
RE: Opel Garage

Sad kad je oblik gotov,pocinje druga faza,lagano presvlacenje platnom.

Treba prvo pojacati nosace i donji dio,koji je najvise izlozen.

Morao sam ga malo skratiti,jer po njegovim dimenzijama mojim planiranim spustanjem turbaka,ne bi se mogao voziti,neg' u Njemackoj.... :lol: :lol: :lol:
 
RE: Opel Garage

Spico007 je napisao(la):
Nikakva tajna,radim specijalu motora.Znaci komplet sve novo unutra,nula kilometara motor,servis turbine u Rijeci,dijelovi svi direktno iz opelove fabrike iz Njemacke.Naravno,ne u Bih,blok i glava se spremaju u Zagrebu.

koju specijalu radis kakve su ti stubline
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top