----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Garage

Ma sve sam ja to manje-vise napravio.Samo ne volim kad neko kaze da nije bilo tako,i pravi se pametan,nista drugo.
 
Član
RE: Opel Garage

Bogami drug izađe te kalibra maximala...Jbte pa jel ima sta da je radilo na njoj kad si ju uzeo..? :)
 
Početnik
RE: Opel Garage

dosta jeste ulozeno u nju, ali kada sve "slozis" kako treba siguran sam da neces zaliti ni jednu marku od tih 11.000 koliko si ulozio u nju ;) lik si koji zasluzuje postovanje svojom voljom, trudom i iskrenoscu
 
Član
RE: Opel Garage

Hvala svima na razumijevanju,morao sam to reci jer ne volim petljanciju oko mog imena,pa eto nek bude barem to jasno.
Evo,danas mi je javljeno da sutra stize motor,sklopljen.Malo priprema i pocinje zavrsno slaganje pogona i lamele.Svi su dijelovi tu ,pocinjemo........
i danas stigle sitnice koje zivot znace,start prekidac i nosac cukica....
 
Član
RE: Opel Garage

Default je napisao(la):
dosta jeste ulozeno u nju, ali kada sve "slozis" kako treba siguran sam da neces zaliti ni jednu marku od tih 11.000 koliko si ulozio u nju ;) lik si koji zasluzuje postovanje svojom voljom, trudom i iskrenoscu

BIG potpis...
 
Član
RE: Opel Garage

Elem....ovako izgleda kolicina ORIGINALNIH dihtunga za cijeli motor,te sam slike zaboravio staviti.A posto se izlaz na cestu planira za ovu sedmicu,moram zavrsiti i branik...

Uglavnom,penjemo je na dizalicu u srijedu i ne silazi dok ne bude gotovo....
Sitnica...
 
Član
RE: Opel Garage

nemoj zuriti s izlaskom na cestu... znam kakav je adrenalin oko svega i iscekivanja rezultata... samo polako...
covjek drzim ti fige da sve bude ok i fercera u najboljem redu...
a nemoj zaboraviti kako si mi obecao potezanje na 402m kad slozis autic :p
 
Član
RE: Opel Garage

Ne pada mi na pamet da se trkam sam sa sobom,pogotovo sa nerazradjenim motorom i obicnom lamelom.Sve u svoje vrijeme....kad bude spremna za SR,javicu.
 
Član
RE: Opel Garage

Kupljene nove komplet prednje kocnice.disskovi su AP,plocice Mintex.Slike danas-sutra dok stignu....
 
Član
RE: Opel Garage

admir jahic je napisao(la):
a koji motor ako se moze znat hvala uneprid

prati temu buraz rjec je o njegovom motoru kojeg je poslo na obradu i koji je trenutno bolji od novog :) po tome i jest specificna ova tema.. prati malo bolje pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top