----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Garage

Ma bice slika sutra ,pa ce biti malo jasnije.Uglavnom,Opel Turbo sa novim 4x4 pogonom u punoj snazi....valjci ce reci istinu.Al prvo ,razradjivanje.
 
Član
RE: Opel Garage

Spico007 je napisao(la):
Ma bice slika sutra ,pa ce biti malo jasnije.Uglavnom,Opel Turbo sa novim 4x4 pogonom  u punoj snazi....valjci ce reci istinu.Al prvo ,razradjivanje.

samo drug da ti budes prezadovoljan jer si zasluzio to ovolikim trudom.. da auto radi ko singerica i da se navozas vise nego sto kilometar sat prebrojat moze...
 
Član
RE: Opel Garage

Evo slika koje sam ostao duzan....na svim klipovima pise C20LET (0+0.5),prva specijala.Naruceni direktno iz fabrike....Blok cu ofarbati zajedno sa glavom,danas smo spojili zajedno,a sutra pocinje slaganje cijelog auta.
 
Član
RE: Opel Garage

Opet belaj....turbina je skroz u *urcu,treba joj veliki remont......majku hebo svoju,nije mi nista citavo ostavio na autu!!!
:icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:
Sklapanje odgodjeno_Opet.
 
Član
RE: Opel Garage

:((( jbg prijatelju... shta da kazem da te utjesi osim to da ces na kraju imat ganc novu opel calibru turbo...
 
Član
RE: Opel Garage

Kao da je cekala da je samo dovezem kuci.Kako je to uopste moguce,kolika je vjerovatnoca...:icon_confused:
Ajd sad i novi turbo i to je to.Novo auto.
 
Član
RE: Opel Garage

pa kad zavrsis auto nadji vlasnika proslog i ispresavijaj ga
jbte auto drs ti prodao al opet kad ga sklopis NOW
 
Član
RE: Opel Garage

Turbina stigla,nastavljeno sklapanje.Danas stavljen novi pogon 4x4,pripasan trubo sa granom,lamela i korpa na mjestu,mjenjac takodje.Ponedjeljak ubacivanje u sasiju. B)
turbota1.th.jpg
motorjy5.th.jpg
 
Član
RE: Opel Garage

Ne mogu smontirati motor,fale mi nova crijeva za vodu.Narucio sam ,stizu u ponedjeljak ,pa cu dalje onda .....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top