----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Garage

Odlicno drug, samo naprijed....jos malo pa doceka i ti svoju kocijicu da je vidis gotovu u paketu hehe...
 
Član
RE: Opel Garage

KRVOLOK je napisao(la):
P.S. za ovu sad mapu nisu ti bitni obrataji nego pritisak turba,pazi da ti pritisak neide preko 0.6-0.7 a pusti obrtaje.Ti mozes nabiti 1.2 overboosta i na 1500 rpm,to ti pazi a ne obrtaje.
Zakljucak:nemoj samo gas do kraja stiskati i nece ti pritisak skakati preko 0.7 bez obzira na koliko si obrtaja

Nisam znao za to ,mislio sam da je po ovoj mapi normalnan pritisak ispod 3000 i da zavisi samo od obrtaja.Doduse,ima smisla to sa dodavanjem gasa do poda...sreca pa imam dodatni instrument za boost.:D
Ne vjerujem da cu ici na RACE postavke prije jeseni,a i bojim se da GM-ova glava nije dorasla toj snazi.Kad stigne preradjeni pogon 4x4,onda cemo pricati o toj najjacoj mapi.I nisam nikome drugom mislio ici osim tebi,ja jako cijenim tvoj rad,imao si jednu dobru izjavu dok me nisi poznavao i to na nekom drugom autu,i svaka ti cast.Ja jesam mozda zlopamtilo,al dobre stvari isto pamtim.;)
 
Član
RE: Opel Garage

Taman da zavrsimo auto danas,kad ono i hladnjak skroz ne valja.Curi,supalj....o,boze.Hajd sad trazi opet.Nista od prvog maja....
 
Član
RE: Opel Garage

E Spico mozes li nam navesti sta je valjalo na tom autu,stvarno za sav ovaj posao sto si uradio max respect
 
Član
RE: Opel Garage

Pa mogu sa sigurnosti reci da je anlaser bio dobar.I zadnji lonac.....:D
To je to.
E sad valja sve.'Oce neko kupit novu Calibru turbo sa 0 kilometara.
Povoljno je,i DAJEM GARANCIJU TRI GODINE!!!Nije puno,15000 maraka....:)
 
Član
RE: Opel Garage

Zavrsni radovi su poceli.Montirane su nove kocnice,cukice su pripremljene,motor je upao unutra,struja je skopcana.Danas sam isao po novi hladnjak,moj nije valjao ,curio je .Zahvaljujuci svemocnom :hail: :hail: Maveriku,problem rijesen za 24 sata.Thanks,Dado dugujem ti....... ;):


Subota akobogda,montaza hladnjaka i crijeva i probna voznja. :D:D:D:D
 
Član
RE: Opel Garage

auuuuu puno je stvari valjalo,stvarno ono bas previse,bas se vidi da je neko dobro cuvao prije tebe
he he he he he he he
 
Član
RE: Opel Garage

Kacigu sam kupio.....
Evo,stigla su i sjedista.Nasao ih ,odlicno ocuvana.Jos samo da je ubaciti kako treba u Cali.Nosaci mi izgledaju isti,vidjecemo.

 
Član
RE: Opel Garage

Svaka cast opet druze, al de ti meni reci sta ti bi onda da je uzmes ako je bila tako losa? :) Zar nisi mogao naci neku u boljem stanju?
 
Član
RE: Opel Garage

Zaletio sam se.Mislio sam da je covjek od kojeg sam je uzeo prijatelj.Nisam mogao znati da je toliko losa.Ocekivao sam do 2000 km ulaganja,al bas najmanje triput toliko nisam.
Al nema veze,nek bude sam pao,sam se ubio.Turbak napravljen,prijateljstvo propalo.Trebace mi godinu i po da se finansijski oporavim od ovoga.
 
Član
RE: Opel Garage

Jebiga, bit ce nesto, meni muka vise, crce mi auto opet nakon ni 300 km predjenih. I da je crko pri punom gasu manje bi mi bilo zao nego u 3coj pri 30tak km/h. Bas mi se zgadilo sve, da ujutro opet moram otvarat motor a mislio se posvetit napokon malo prilagodjavanju, a ne popravljanju auta. Fuj
 
Član
RE: Opel Garage

Jesi ga radio sam ili kod nekog?Imas li kakvu garanciju,nesto?Ja sam drmnuo brdo para,al imam sve napismeno.....za ne daj boze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top