----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Garage

Ma ja radio, i valja mi opet, gadi mi se koliko sam puta ozupcio ga dosada. Taman mislio sutra izvadit stakla i napraviti si one osigurace da ne ispadaju iz kedera i takvih sitnica, a valja mi skidat zupcasti, pa odatle, jel bregasta zapinje, ak nije ona, onda rastavljat dalje deklo zupcanika da otkrijem zasto radilica ne ide :( fuj
 
Član
RE: Opel Garage

Ma bolje daj nekome da to odradi,odmori od auta.Ja bih svog zapalio da sam bio cijelo vrijeme kraj njega.Radim ga od 15 januara,mos misliti.......bolje ovako.Vjeruj mi.
 
Član
RE: Opel Garage

Ma ni nemam kome. Odn. nasao bih, al ne ceka mi se dok dodje na red, jebaji ga, tako mi grah pao. A registrovao auto nema 10 dana, cekao s regom dok ga nisam sigurno slozio, jebiga tamo.
 
Član
RE: Opel Garage

Jos necu.Nisam ubacio sinter lamelu,a nemam ni guma za to.Mozda na jesen.Nek se motor razradi.
 
Član
RE: Opel Garage

Joooj,da ne bi Maverika.....I INTERCOOLER SUUUUUUPAAAAAAALJ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Sreca pa mi posla rezervni......Elem,sve je slozeno,sutra paljenje i probna voznja.Ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Opel Garage

Najzad je upalila.Lijepo prede,milina slusati.Al je hladnjak sa ventilatorom ipak morao sici sa Bastinog BiMoto kadeta da bi Cali radila.Nesebican gest,nema sta.Ostao sam bez teksta. :icon_eek:
Bas cu morati ispec janje kad sve bude gotovo.Pogotovo zbog ovakvih ljudi.
Hvala i Srdjanu iz SM Chip-a na korisnim savjetima.;)
 
Član
RE: Opel Garage

extra.jpg


drago mi je da je sve ok !... sada lijepo po PS-u ostatak planiranih poslova zavrsi za taj "prvi dio" i onda oprezno dalje:icon_arrow::icon_arrow:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top