Opel Corsa A....2.0 16v

Opel Corsa A....2.0 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Svaka čast brate sve za 10 majke mi respect ;) samo me zanima cime si sastrugo onu boju s poklopca tvrdo je ko đavo!??? pozz :cool:

misliš sa poklopca ventila??? ili....

evo malo još koja slikica....
drugi ecu stigao,nemamo pojma zašto je prvi riknio bio.....a auto je posle paljenja išao u lakirnicu...polako se pripremao za bojanje....











pa neki čudaci...kad su vidili šta je pod haubom...zaljubili se...














uglavnom auto je jako živčan,malo su loše gume,ali šta ćeš,uskoro stižu nove....uglavnom sve radi,funkcioniše,čak i brisači,centralno daljinsko,gepek na daljinski i sl sitnice....da ne kakim više,evo slika...
prvo još dok je bio u lakirnici....












i onda stiže u moju garažu di ga napadamo ja i Simić....




naravno Global folija ch30hp...


malo muke sa branikom....ali smo se izborili..










unutrašnjost,eko-koža i alcantra.....


 
Član
Svala čast ispala je stvarno prebolesno ima da je**** mamu svima! Još kad bi nam uliva koji snimak bilo bi super :cool::icon_smile: Ja poklopac ventila!???
 
Član
kad porastem bicu konopek ! hahahah hjoj ovih opelica tek od tri jednu da sastvais :)
extra uradjeno . svaka cast i na trudu i na ukusu . boja , felge , motoric sve za svaku pohvalu !
auto izgleda ko iz salona stvarno svaka cast . obavezno potrazi crne stopke !
svaka cast extra je
 
Član
evo unutrašnjost je gotova....nabacili smo neki JAMEX filter koji je bio u garaži,dok ne stigne KN....i sad se čekaju papiri da stignu nazad iz ZG....i onda nešto moramo smisliti za neke probe,da napravimo neki filmić kako ide čudo....
gume isto uskoro stižu....mislim da će biti Yokohama Parada....
evo sam malo i felge usjajio...nisu neke,ali za početak dobre...




corsa gsi volan....


neki Jamex...


grrrrrrrrr....


lakirano u limarsko-lakirerskoj radnji OKRAM....


i malo unutrašnjosti....


















evo još neke sitnice rešene oko menjača i malo nekih umetničkih....bojim sa da će mi garaža početi rđati...tata pizdi,jer mu je golf izletio van....










 
Član
evo ga...YOKOHAMA PARADA SPEC-2...in da house....probao malo po ulici....hm,jako zanimljivo....mora se baš stisniti da prokližu,dok je kod onih ćelestona bilo čim pipneš gas-beli dim...






e ovo je neko zlo od aparata...meri pod opterećenjem i još nekih 100 gluposti....neznam ni ja šta sve...




i na autu....

bio na tehničkom...sve 5 osim katalizatora...nebi ga namestio da prođe nema šanse....pa smo malo nabacili katalizator da prođe i to....i eto nas....pločice su tu....a katalizator opet skinut...corsa ide kao luda,ali moramo još malo poraditi na prednjem ovjesu,tj učvrstiti još,jer na preko 180 je prava borba i tako sve do preko 200....ali znamo i za to rešenje....samo da ga sprovedemo ovih dana....
evo...pločice...predivan broj...i par opet pozerskih slikica....






i naravno mali snimak....niš posebno jer auto baca po cesti pa nismo preterivali...malo treća,četvrta....


http://www.youtube.com/watch?v=ltd5bwWFIw0&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eak%2Dslavonija%2Ehr%2Fforum%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D575%26page%3D7&feature=player_embedded
 
Član
ma uštimano....samo nemam snimak....ide 225 po satu naravno,i dalje nismo ni probali,ipak je to bilo na lokalnoj cesti....ali ne verujem da ide previše preko toga još....možda dovuče do 230 po satu...
 
Član
Svaka cast brate prva liga si je sastavio samo mi se nesvidjaju zadnji tapacirunzi nije zaljepljeno na panel nego je kao zguzvano to mi se nesvidja a ostalo sve za popizdit! Jos crne zadnje stopke i bad look i perverzija je stvorena :cool: veliki pozdrav!
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
tamo oko sajmišta ili prema vučedolu moze se potjerati kolko se sjecam:cool:

prema petrovcima je nova cesta......hehehe...tamo je prvi put prešla 200 km/h...ali sam menjao traku koliko je bacao..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top