Opel Corsa A....2.0 16v

Opel Corsa A....2.0 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Samo da se nadovežem za ove kit-ove. Bolje to uzeti i onda kod majstora nekog skinuti mjere da kasnije možeš nekome pomoći da si napravi nosače nego kemijati iz 0 sa nosačima.

Kod mene su nosači kemijani xy puta, skidanu, rezani, vareni i ne liče ničemu. Ovo uzmeš i stavite motor unutra bez ikakvih problema. Plug & play :123:
 
Član
Micky je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
sve extra....ja to odavno planiram samo nema love brate....kod mene je limarija i dobra pogotovo prednji kos...svidjaju mi se ovi tapacirunzi nabrani, nekako sminka bas...ko na rollsu...nego de mi reci sta si uradio po pitanju nosaca motora i poluosovina? prepravke ili si uzeo neki c20xe kit...jesul ostali korsini kineticki ili ste upasali kalibrine....de malo sto se tice mehanike sta se radilo...kocnice su od korse gsi ili kalibrine prednje? sta je sa zadnjim? pozdrav i puno srece sa auticem

jedino ako cete ganajt vrijeme onda ste se mogli malo okanit sminke ove tapacirunga i to...
http://www.youtube.com/watch?v=7ORMD-Dd94E&feature=PlayList&p=4E435370A0FD3AC3&playnext=1&playnext_from=PL&index=22
evo 14.1 sa stock c20xe...ali gola...



14.0 pravi kadett na slikovima i sa cipom, i to vise puta pravio ovo vrijeme



ima da probijem klasu onda u 13.....hehehe....super,ja ću biti prezadovoljan da vozim i 14...
 
Jashim je napisao(la):
Samo da se nadovežem za ove kit-ove. Bolje to uzeti i onda kod majstora nekog skinuti mjere da kasnije možeš nekome pomoći da si napravi nosače nego kemijati iz 0 sa nosačima.

Kod mene su nosači kemijani xy puta, skidanu, rezani, vareni i ne liče ničemu. Ovo uzmeš i stavite motor unutra bez ikakvih problema. Plug & play :123:

ma kad sam piso da nabavljam iz velike britanije i mislio sam na ovog sto si dao link...to ce i bit to...jbg puno je to zajebancije pravit i nikad nije ko kad kupis ovaj kit...i 370eura s dostavom mi i nije neka para...a mjere bi skino naravno...moze se i nekom pomoc a moze se i levatima svabama prodavat napravljeno po mjeri jer ono sto sam svapsko nalazio je sve lose u odnosu na ovo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top