Opel Corsa A....2.0 16v

Opel Corsa A....2.0 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
zadnji put sam bio mislim u 4 mjesecu,al znam da ima mjesa za potjerat,jos tamo isti nema vele prometna na ovčari:icon_biggrin:
 
Član
inače sad je još u planu par sitnica,ali je problem moje vreme....imam kući čip EDS stage 2,jedino što zahteva je gorivo na 3,5 bara....i druga sitnica je da složim auspuh jer sad ima 2 srednja lonca i zadnji od kadeta gsi....tako da treba još malo da popravi vreme koje je sada bilo bez reakcije 15,028 i izlazna brzina 162 km/h,ali po satu....i ja zadovoljan....sad u osijeku 02.08. budemo merili pravo vreme sa reakcijom,pa da vidimo....
 
Član
alex-vu je napisao(la):
inače sad je još u planu par sitnica,ali je problem moje vreme....imam kući čip EDS stage 2,jedino što zahteva je gorivo na 3,5 bara....i druga sitnica je da složim auspuh jer sad ima 2 srednja lonca i zadnji od kadeta gsi....tako da treba još malo da popravi vreme koje je sada bilo bez reakcije 15,028 i izlazna brzina 162 km/h,ali po satu....i ja zadovoljan....sad u osijeku 02.08. budemo merili pravo vreme sa reakcijom,pa da vidimo....

Ako ste sve posložili kako treba, vrijeme će biti dosta niže... ako budeš baš zagrijan, onda kad imao viška para ubaci malo nitra da to ide niskih 14 :)
 
sve extra....ja to odavno planiram samo nema love brate....kod mene je limarija i dobra pogotovo prednji kos...svidjaju mi se ovi tapacirunzi nabrani, nekako sminka bas...ko na rollsu...nego de mi reci sta si uradio po pitanju nosaca motora i poluosovina? prepravke ili si uzeo neki c20xe kit...jesul ostali korsini kineticki ili ste upasali kalibrine....de malo sto se tice mehanike sta se radilo...kocnice su od korse gsi ili kalibrine prednje? sta je sa zadnjim? pozdrav i puno srece sa auticem

jedino ako cete ganajt vrijeme onda ste se mogli malo okanit sminke ove tapacirunga i to...
http://www.youtube.com/watch?v=7ORMD-Dd94E&feature=PlayList&p=4E435370A0FD3AC3&playnext=1&playnext_from=PL&index=22
evo 14.1 sa stock c20xe...ali gola...
 
Član
Brawo, svaka cast majstori :cool: Uspeli ste da nabijete motor u corsu, svaka cast... meni se bas svidjaju ovi tapaciri nabrani, meni bas super... ali promenio bih volan, odskace mi nekako..a super je i boja, i felne, i sto je cela ofarbana... super, svaka cast :cool:
 
Član
Fino izgleda, a sigurno ce super i da ide. U BiH je prije par godina bila jedna ista Corsa, vozila je ispod 14 sekundi na 402 metra. Kasnije je dobila 2.0 Turbo pa vozila ispod 13 sekundi, nakon toga je zavrsila u garazi i na daljnjem je usavrsavanju...
 
Član
tapaciri su namerno takvi,jer smo hteli ipak dobiti malo osećaja svakodnevne vožnje,auto je slagan za svaki dan,ne za trke....ali eto,pojavim se tu i tamo na nekom race-u....
vozio sam 15.2 bez reakcije....samo jedan senzor na kraju....i kažu mi da je to oko 14.3....ja nemam pojma,vidit ćemo sad u osijeku...
inače auto je totalno stock što se tiče motora,jedina prepravka je KN i to je to....čak smo stavili 2 srednja lonca da bude tiši da se može normalno voziti na dalji put....
poluosovine su došle iz DE...kočnice od kadeta gsi,a nazad je ostao doboš od gsi corse...i stavili smo servo uređaj od corse gsi....auto koči super....samo me još malo muči što je lagan i još uvek se borim sa prednjim trapom iako ima pojačanja i gore i dole...zna baciti malo u stranu,ali korekcija volanom i to je ok....
nosači motora pašu samo smo ga našarafili unutra....koš od gsi corse...
 
alex-vu je napisao(la):
tapaciri su namerno takvi,jer smo hteli ipak dobiti malo osećaja svakodnevne vožnje,auto je slagan za svaki dan,ne za trke....ali eto,pojavim se tu i tamo na nekom race-u....
vozio sam 15.2 bez reakcije....samo jedan senzor na kraju....i kažu mi da je to oko 14.3....ja nemam pojma,vidit ćemo sad u osijeku...
inače auto je totalno stock što se tiče motora,jedina prepravka je KN i to je to....čak smo stavili 2 srednja lonca da bude tiši da se može normalno voziti na dalji put....
poluosovine su došle iz DE...kočnice od kadeta gsi,a nazad je ostao doboš od gsi corse...i stavili smo servo uređaj od corse gsi....auto koči super....samo me još malo muči što je lagan i još uvek se borim sa prednjim trapom iako ima pojačanja i gore i dole...zna baciti malo u stranu,ali korekcija volanom i to je ok....
nosači motora pašu samo smo ga našarafili unutra....koš od gsi corse...

nosaci motora od gsi korse pasu? jesul rezane pa varene poluosovine ako su iz njemacke? hypo motor sport ili nesto tako...ja planiram narucit opel motorsport poluosovine u komadu koje idu na kalibrin kineticki i specijalno pripremljene glavicne idu uz to...uz to idu i nosaci motora i jos par sitnica...taj kit kosta oko 350eura sa dostavom u austriju iz velike britanije...sve ove prepravke moggu i prihvatit ali mi je bitno da su poluosovine u komadu...da ne pucaju...mene interesuje kakve su kod vas poluosovine jer vidim da ste prosli na tehnickom a mene to najvise brine...ne baca mi se bas puno para ako ne budem mogo homologirat sve...u svakom slucaju sjajno ste uradili poso...
 
Član
Kod mene su poluosovine od astre gsi, tako da vjerujem da su i kod njega ili astrine ili kadettove

Evo ti link pa si pogledaj kitove i sitnice, lik ima svega

http://www.chrisastleymotorsport.com/index.php?cPath=22&osCsid=8aae69b9049dc16e7aedc24078aa1ff9
 
Član
mislim da su spajane,tako su mi izgledale....ali odrađeno ono....extra....
a rega....hm...to je druga priča....
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
sve extra....ja to odavno planiram samo nema love brate....kod mene je limarija i dobra pogotovo prednji kos...svidjaju mi se ovi tapacirunzi nabrani, nekako sminka bas...ko na rollsu...nego de mi reci sta si uradio po pitanju nosaca motora i poluosovina? prepravke ili si uzeo neki c20xe kit...jesul ostali korsini kineticki ili ste upasali kalibrine....de malo sto se tice mehanike sta se radilo...kocnice su od korse gsi ili kalibrine prednje? sta je sa zadnjim? pozdrav i puno srece sa auticem

jedino ako cete ganajt vrijeme onda ste se mogli malo okanit sminke ove tapacirunga i to...
http://www.youtube.com/watch?v=7ORMD-Dd94E&feature=PlayList&p=4E435370A0FD3AC3&playnext=1&playnext_from=PL&index=22
evo 14.1 sa stock c20xe...ali gola...



14.0 pravi kadett na slikovima i sa cipom, i to vise puta pravio ovo vrijeme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top