Opel Corsa 1.2i mala priča.....

Opel Corsa 1.2i mala priča.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala, ma najvjerovatnije cu i ostaviti, samo da mi nije ovo previse, da nije chunerski...:icon_rolleyes:
 
Član
Ma ok ja se slažem da ga prefarbaš u mat jače mi je nekako neznam! A nije cunerski samo stavi neke obrve plasticne dok neskupis lovu da odradis na haubi da je naljutis malo ;) nije skupa investicija brate a ljepse ce ti izgledati 15 puta vjeruj mi!
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Ma ok ja se slažem da ga prefarbaš u mat jače mi je nekako neznam! A nije cunerski samo stavi neke obrve plasticne dok neskupis lovu da odradis na haubi da je naljutis malo ;) nije skupa investicija brate a ljepse ce ti izgledati 15 puta vjeruj mi!

Vidjet cu, ovo je sve usput nađeno i kupljeno, pa ako bude višak love, odradiću i to, malo mi je karambolka neravna, malkice ruzno izgleda kad se zagledaš u nju, hvala na savjetu vidjet ću mozda je malo i naljutim :icon_smile:
pozzz..
 
Član
mirnes12 je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Ma ok ja se slažem da ga prefarbaš u mat jače mi je nekako neznam! A nije cunerski samo stavi neke obrve plasticne dok neskupis lovu da odradis na haubi da je naljutis malo ;) nije skupa investicija brate a ljepse ce ti izgledati 15 puta vjeruj mi!

Vidjet cu, ovo je sve usput nađeno i kupljeno, pa ako bude višak love, odradiću i to, malo mi je karambolka neravna, malkice ruzno izgleda kad se zagledaš u nju, hvala na savjetu vidjet ću mozda je malo i naljutim :icon_smile:
pozzz..

Samo naprijed druže... rek'o sam ti ja, samo nek bude sve ispravno kako treba i malo jači motorić u nju i to je to... i sa ovim motorom je išla za nama dobro, a tek da je samo malo jači ubacit hehe

Vidimo se u subotu ako Bog da, pozz.
 
Član
antrax je napisao(la):
mirnes12 je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Ma ok ja se slažem da ga prefarbaš u mat jače mi je nekako neznam! A nije cunerski samo stavi neke obrve plasticne dok neskupis lovu da odradis na haubi da je naljutis malo ;) nije skupa investicija brate a ljepse ce ti izgledati 15 puta vjeruj mi!

Vidjet cu, ovo je sve usput nađeno i kupljeno, pa ako bude višak love, odradiću i to, malo mi je karambolka neravna, malkice ruzno izgleda kad se zagledaš u nju, hvala na savjetu vidjet ću mozda je malo i naljutim :icon_smile:
pozzz..

Samo naprijed druže... rek'o sam ti ja, samo nek bude sve ispravno kako treba i malo jači motorić u nju i to je to... i sa ovim motorom je išla za nama dobro, a tek da je samo malo jači ubacit hehe

Vidimo se u subotu ako Bog da, pozz.

heh jači motor, ma drug čisto sumnjam, jer love se nema, za sada samo malo da se ušminkam nekim sitnim detaljima, jer nisam sa lovom dobar, a vidimo se u Mostaru aBd. pozzz
 
Član
Vidio sam je u mostaru na sr u subotu eheheh fino i neka si ostavio onaj donji lip u mat crnoj pozzzzzz
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Vidio sam je u mostaru na sr u subotu eheheh fino i neka si ostavio onaj donji lip u mat crnoj pozzzzzz

Trebo si prici, da se upoznamo, jarane mi smo poslije SR bili na Buni, ma buraz zapili se nismo znali gdje udaramo hehehe, pozzz i tebi
 
Član
mirnes12 je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Vidio sam je u mostaru na sr u subotu eheheh fino i neka si ostavio onaj donji lip u mat crnoj pozzzzzz

Trebo si prici, da se upoznamo, jarane mi smo poslije SR bili na Buni, ma buraz zapili se nismo znali gdje udaramo hehehe, pozzz i tebi

Jbg brate ja sam stajo kraj nje neko vrijeme bio s ekipom pa stali da je vidimo ofo ono ali tebe nije bilo jbg :icon_sad: ajde nema veze ima drugi put!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top