Opel Corsa 1.2i mala priča.....

Opel Corsa 1.2i mala priča.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Neznam brate moj neisplati ju se prodavati nikako na glavi ces biti mnogo novca bespotrebno vozi je sada kakv je takva je sta ima veze nemoze se sve odjednom! Kriza jeste ali kao i svi nadamo se da ce proci jeb.... ga! A kada prodje ubacis motoric od astre 1.6 16v 105 Konja za tu sašiju i previse malo ljepo ekonomicno a ponajvise brzo, sta ce ti polje pozz i drzi se NEMA PREDAJE :icon_smile:
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Neznam brate moj neisplati ju se prodavati nikako na glavi ces biti mnogo novca bespotrebno vozi je sada kakv je takva je sta ima veze nemoze se sve odjednom! Kriza jeste ali kao i svi nadamo se da ce proci jeb.... ga! A kada prodje ubacis motoric od astre 1.6 16v 105 Konja za tu sašiju i previse malo ljepo ekonomicno a ponajvise brzo, sta ce ti polje pozz i drzi se NEMA PREDAJE :icon_smile:

u pravu si drug, sad si me naložio hahahha ma samo lagano treba, ja sam naviko da sve odmah radim ali u danjašnje vrijeme nema sanse za to :icon_sad: cuvaj se drug pa se vidimo poZzzzz...

malo sam se zezo oko auta juče, i konacno sam rijesio pitanje zračnog filtera..... ovo je mojih ruku dijelo nedam vise nikome ni marke :p hehehe

imo sam ono veliko kućište gdje dodje okrugli filter, meni je to smetalo i malo sam prepravljo, sa astre sam skino njegov nastavak za filter i evo kako je ispalo...





 
Član
Ma jasta brate nemoze se nista i ja sam neregovan niti znam kada cu ga reg. kriza opasna! A za gljivu si super odradio bola home made je najjaci :cool:
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Ma jasta brate nemoze se nista i ja sam neregovan niti znam kada cu ga reg. kriza opasna! A za gljivu si super odradio bola home made je najjaci :cool:

heheh da da ma jarane ono sto sam uradim najvise cjenim :lol: a i najbolje prođem... Eto bice dole u Nedelju na Test Day u Mostaru pa naleti da je vidis uzivo ;) pozzz
 
Član
e ovako....
nasao sam dobar motor od Kadeta 1.6i 60 Kw za jeftine pare i htio sam ga gurnut u Corsu
e sad dali se to isplati sta vi mislite o toj investiciji
sa tim motorem corsa ce da leti
jer ako ga ubacim to je onda definitivno auto kocu cu duze da vozim i sve
nema mjenjanja...
poZzzz.....
 
Član
svako ima svoje misljenje al ja to nebi ubacivo jer to je rupa bez dna. haj da ti imas jos jedno auto za grada pa da ti to stoji za cejfa pa malo raduckas a taj motor i ako djaba dobijes skontaj koliko su ruke majstora, ako hoces da buse perfektan i da ga vozas duze moras generalku pa svjecice,kablove bolje da ti ne nabrajam, a opet vozas corsu. imam jarana radi keca svako drugi dan ga spasavam da ga ne zapali:D vjecito nesto zeza
 
Član
arminnn je napisao(la):
svako ima svoje misljenje al ja to nebi ubacivo jer to je rupa bez dna. haj da ti imas jos jedno auto za grada pa da ti to stoji za cejfa pa malo raduckas a taj motor i ako djaba dobijes skontaj koliko su ruke majstora, ako hoces da buse perfektan i da ga vozas duze moras generalku pa svjecice,kablove bolje da ti ne nabrajam, a opet vozas corsu. imam jarana radi keca svako drugi dan ga spasavam da ga ne zapali:D vjecito nesto zeza

To si u pravu, rupa bez dna svaki dinar sam dao za auto, i još dajem....
a volio bi to jos uraditi ili da je ostavim ovaku kakva jeste pa da skupljam pare za nesta bolje i fabricki jače, jer teze ce biti kasnije prodati corsu 1.6 nego 1.2 a mejstor ce mi uzeti 100 za ruke jer i mjenjač će mi novi ubacivat... joj poludio sam da mi hoće na san izaći šta i kako raditi :lol: hahahhaha pozzz
 
Član
Nekidan sam na auto otpadu nasao nastavak za moju prednju karambolku, nije orginal od Corse,nego je od Seata nekog... ali stima joj uz sitne prerade, danas sam je postavio i evo kako izgleda...






e sad ovaj dodatak, dali da ostavim u ovoj boji, mat crna ili da i njega farbam u crveno...
 
ev drug slika pa ti sam procijeni,kako ti je ljepse...
nisam nesto extra uradio,zurim sad ce mi tekma :D
dsc01382m9204442.jpg
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ev drug slika pa ti sam procijeni,kako ti je ljepse...
nisam nesto extra uradio,zurim sad ce mi tekma :D
dsc01382m9204442.jpg

heh, vidjet cu i ovako crna nije loša, mogu je uraditi u mat crnu bila bi jos tamnija, sad gledam i pragove da joj uzmem, sad u subotu cu vidjeti neke pragove u Mostaru, a jos nisam postavio spoeler sto ide na gepek, ma bice toga aBd. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top