Opel Corsa 1.2i mala priča.....

Opel Corsa 1.2i mala priča.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Schumi je napisao(la):
Fino si je uredio,svaka čast,sad je pogotovo nikad nećeš prodati :cool:

Hvala, Nikad se nezna ali za sada joj ostajem vjeran, mada Corsa B me privlači odavno, ali nema se za nju :p pozzz
 
Legend
kako tuba slusa
:icon_smile:

super si ovo odradio, samo bih ja ofarbao i ovu lajsnu na vratima kad si vec karambolke komplet farbao, i obaj poklopac iznad tablice isto ;)
 
Član
Fina corsica samo koliko vidim po slikama da si skino folije :icon_question: po meni 15-ke felge, malo je ubiti u zemlju, 2 lajsnice na farove ako nemas novca za bad look habe i biti ce opasnija nego sada milion puta za sada extra ;) pozz sretno dalje!
 
Član
.nOKe je napisao(la):
kako tuba slusa
:icon_smile:

super si ovo odradio, samo bih ja ofarbao i ovu lajsnu na vratima kad si vec karambolke komplet farbao, i obaj poklopac iznad tablice isto ;)

Buraz tuba razvaljuje nego mi pojačalo nesto riknulo sta ja znam pa kod havera mi je na popravci :p a ove ostaje djelove lajsne i poklopac na gepeku ce ici u mat crnu zajedno sa retrovizorima, štekama, da ima smisla malo...
a lajsnu na vratima htio sam zaganjat neku deblju malo ili i nju u mat crnu vidjet cu... pozzz aj nekad da kafu pijemo da cujes kako tuba "tuče" hehehh pozzz

cnic_gsi je napisao(la):
Fina corsica samo koliko vidim po slikama da si skino folije :icon_question: po meni 15-ke felge, malo je ubiti u zemlju, 2 lajsnice na farove ako nemas novca za bad look habe i biti ce opasnija nego sada milion puta za sada extra ;) pozz sretno dalje!

dobro si primjetio nema folija, jer zelim clean look malo da izgleda kao sminker a u skorije vrijeme ide motor aBd vjerovatno GSI ma ima da kida asfalt a svi ce misliti da je obična hehehehhe pozzz
 
Član
Izgleda da će Corsa na podaju racesija ubi jos nije 100% ali vjerovatno ce biti tako.... zao mi je jer sam je tek sredio i sve ima, registovana juče :( pa eto ako neko bude zainteresovan uskoro će ići na prodaju...:icon_cry: :icon_cry:
 
Legend
mirnes12 je napisao(la):
Buraz tuba razvaljuje nego mi pojačalo nesto riknulo sta ja znam pa kod havera mi je na popravci :p a ove ostaje djelove lajsne i poklopac na gepeku ce ici u mat crnu zajedno sa retrovizorima, štekama, da ima smisla malo...
a lajsnu na vratima htio sam zaganjat neku deblju malo ili i nju u mat crnu vidjet cu... pozzz aj nekad da kafu pijemo da cujes kako tuba "tuče" hehehh pozzz
pa ako ces zadrzavati tu lajsnu u crnom, onda si trebao i jedan dio karambolke ostavit u crno, da prati liniju ;)

a na kaficu moze uvijek,pravo da vidimo tu korsicu ;);) imas broj
;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
mirnes12 je napisao(la):
Buraz tuba razvaljuje nego mi pojačalo nesto riknulo sta ja znam pa kod havera mi je na popravci :p a ove ostaje djelove lajsne i poklopac na gepeku ce ici u mat crnu zajedno sa retrovizorima, štekama, da ima smisla malo...
a lajsnu na vratima htio sam zaganjat neku deblju malo ili i nju u mat crnu vidjet cu... pozzz aj nekad da kafu pijemo da cujes kako tuba "tuče" hehehh pozzz
pa ako ces zadrzavati tu lajsnu u crnom, onda si trebao i jedan dio karambolke ostavit u crno, da prati liniju ;)

a na kaficu moze uvijek,pravo da vidimo tu korsicu ;);) imas broj
;)

Ma to bi bio cirkus "neželim" heheh ma jos nista neznam vjerovatno cu je prodavati uzimati nesta drugo, jer treba ni nesta jače a ovo ću vozati dok neprođe kriza heheh, imam broj pa se cujemo uskoro pozzz
 
Legend
ajd i sretno :)
ja da sam na tvom mjestu, kad si vec ulozio toliko truda, uzmes samo onaj motor 1.6gsi i rahat :)
 
Član
Stvarno,nisi trebao toliko ulagati ako već misliš prodati,bićeš dosta na gubitku..
Slično se i meni desilo,krenuo i mislio srediti full u germanu,ali na vrijeme sam prekinuo jer mi se nije isplatilo ulagati u staro auto i šta onda,samo fabrika i ispravno a onda šta novije pa decentno srediti..Sad kad si pojeo go*vno idi do kraja,ubaci motorčinu iz inata :D pozz
 
Član
Schumi je napisao(la):
Stvarno,nisi trebao toliko ulagati ako već misliš prodati,bićeš dosta na gubitku..
Slično se i meni desilo,krenuo i mislio srediti full u germanu,ali na vrijeme sam prekinuo jer mi se nije isplatilo ulagati u staro auto i šta onda,samo fabrika i ispravno a onda šta novije pa decentno srediti..Sad kad si pojeo go*vno idi do kraja,ubaci motorčinu iz inata :D pozz

Hehehhe pojo jesam to znam ali jbg najvise me crnjače majstori kad im odem pa kad pocnu nabrajati jarane dodje mi da plačem :p , čekaću do ljeta pa cu da vidim sta i kako jer motor mi je u lošoj fazi ima tu da se mjenja dosta toga :icon_rolleyes: , ako bi se odlucio ostavljati sebi onda bi i motor sjeo najvjerovatnije jer mi se neisplati ovaj raditi..... vidjet cemo pOzzz
 
Član
Fina Corsica lijepo si je sredio samo nek se sta radi :D a boja je Hot:icon_mad:;);)
sretno u nastavku:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top