Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ti si fkt neumoran, zato ti skidam kapu. uvijek se nesto novo radi, sve extra radovi, mnogi ce reci sitnice, ali je ovo bas full, razmisljas o svakom detalju, extra stvarno
 
Hvala svima , ma prodaje se ona uvijek godinama al mislim da bi tesko ja to dao kad bi neko stvarno dosao da kupi , ipak nisu meni ni Riger ni FK i sl sastavili auto nego sam ja krvario nad njim i jos krvarim zato to ima svoju drugaciju vrijednost i mislim da nisam u stanju da se odreknem tek tako
 
Član
jooooooooooooooooojjjjjj vidi mreziceeeeee,odo one svoje iscupat sa branika, stid me vozat' ono :lol:
sexača žestoka update :D
 
Član
Jedno od ljepših auta na TS-u... malo je falilo da je ukradem, ali viđoh nekog bildera i ne smjedoh :p

 
Član
Prelijepo kompletirano auto, steta samo sto imas ovih problema s parkingom, al nadam se da ces i to rijesiti, da mozes malo rahat uzivat u svom autu :cool:

nego gdje si narucivao ove podmetace, koliko izadju ?
 
hehe hvala svima , duke ne grebi mama je sad na prozoru 24/7 samo prati sta ko radi spremna za atak :) a patosnice sam uzeo kod nas ima jedan autoshop maja momak ima jako kvalitetne stvari , kod njeg sam uzeo i champion metlice brisaca i extra su
 
Little Dragon je napisao(la):
hehe hvala svima , duke ne grebi mama je sad na prozoru 24/7 samo prati sta ko radi spremna za atak :) a patosnice sam uzeo kod nas ima jedan autoshop maja momak ima jako kvalitetne stvari , kod njeg sam uzeo i champion metlice brisaca i extra su

zastao sam malo pored nje , gledao ima li te na prozoru da te trznem malo :D
:D :D
 
Član
Brate jel se tebi dogadja da ti pljuju po autu kod mene auto parkirano ispred stana jer ima muzika skupa da nebi ko obio i sad sta se desava ljudi sa ostalih spratova pljuju po autu bacaju cikove i sve ostaje pljuvacka.... jedva polir masina skine ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top